Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. grobarani

    Liga konferencija 2021/22.

    Niko stvarno. Utripovao se lik nesto. Komentar utakmice...Ulazi Lola..kraj komentara
  2. grobarani

    Санта Клара 2:1 Партизан, играч утакмице

    Lola najbolji. Holander Pa Sanicanin Dao bih jos glas i Popu i Miljkonu. Al ne moze
  3. grobarani

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Cekajuci intervju Madara. Pitanja tegija juniora. First imprešns abaut Beograd. Pa imprešns o radu sa Zeljkom. I koliko znas o Partizanu. I to je to. Klasican indijanac od "novinara". Smijem li da pljunem po tegiju a da ne dobijem poene? Vidim Dzin tamo pise da je tegi pedercina, i ja se...
  4. grobarani

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ovo je forum i sluzi da iznesemo misljenja. Da je po tvome forum nebi ni postojao izgleda. Zato se opusti. Inace moje omiljeno pojacanje ovog ljeta je Smajli. Nadam se da ce pokidati ovu sezonu. Sto je tu cudno? :D
  5. grobarani

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    1. Madar, pojacanje 1/2. Avramovic 2. Panter, Mur, Trifunovic Mislim da nismo jos zavrsili sa 1 i 2. Znam koliko pojedini vole Paige-a ali mislim da on nema sto da trazi u ovakvom timu. Takodje mislim i da ce Mur na 2-ku. I da uzmimamo jos jednog pleja koji ce da dijeli minute sa Madarom. I...
  6. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Napisao bih sad nesto za Sumu da vas......vise. Na kurac ste mi se popeli sa Sumom vise. Idite dignite mu spomenik na sred terena. Ko da je Ronaldo jbt. Postaje mucno citati vise postove kako Stanoje ne voli tog ultra dobrog fudbalera. Toliko je dobar da odbijamo ponude svaki dan za njega da...
  7. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Zasto izostaviti i Holandera? Stulica? Stevanovica? Urosevica? Sramota kakav tim imamo. Da su nam neprijatelji sklapali tim ja mislim da ga nebi bolje skolpili.
  8. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    @nasa stvar jel tebi Stulic brat? Ne razumijem da ga ovoliko opravdavas. Kao da ga mi odje napadamo i kao da mu zelimo nesto lose. Pa ne moze svako dijete od 17-18-19 godina da bude sav u misicima i top spreman za kidanje na najvisem nivou. Ipak su to djeca. I sto ocekujes da izbacujemo svake...
  9. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Ne more. Vraci Mirkovica. Zamisljam samo sto cete pisati o njemu ako izgubi kup.
  10. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Ponizenim? Pa nije Ronalno jbt. Precerujes. Treba da se osjeca srecno i zadovoljno sto uopste dobija minute. Sa obzirom kakav je igrac. I glavno, treba da kida svaki sekund, da grize, da preore teren. Da se dokaze svima nama. A ne da se osjeca ponizenim. Svasta. Jel nas zezas? Hoces da...
  11. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Evo me, tu sam. I dalje tvrdim da decko nije za fudbal. A vjeruj mi da bih volio da postane novi Mitrovic. I naravno navijacu za njega dok god bude na terenu. Navijacu da da sto vise golova... Ali isto tako mislim da Partizanu treba mnogo bolji igrac od njega. Jer ce doci utakmice protiv...
  12. grobarani

    KK Partizan 2020/2021

    Gledati necu KLS ligu ni tada. U slucaju da ukinu ABA ligu necemo mi odustati od KKP-a nego ce on odustati od nas. Srozacemo se do amaterskog nivoa, jer utakmice za Kostantinom i Novim Sadom i ostalima nece biti ni deseti dio jake ko sto su u ABA ligi. A bez jakih utakmica nema ni jakog...
  13. grobarani

    KK Partizan 2020/2021

    Ne znam sto je muka druze? Svako laze kad kaze da ga ne privlaci vise (da mu nije draze, da mu nije ljepse) da gleda PFC - Real/Barsa/CSKA od glupe kls lige. Takvu ligu i takve utakmice ja da gledam ne mogu. Vi mozete? Gledajte ko vam brani. I da, vi ste zbog toga veci grobari od mene ;) ;-)...
  14. grobarani

    KK Partizan 2020/2021

    Ja EL ne gledam od kad smo mi zadnji put igrali. Tako da je meni svejedno bila zatvorena ili ne, ja je necu gledati dok mi ne budemo u njoj. A Crnokosu, gledaj slobodno. Ja necu. Niti cu gledati ovu kls smijesnu ligu.
  15. grobarani

    KK Partizan 2020/2021

    Ali jel moguce da se niko od kosarkaske publike ne buni za ovo? Sta ce se onda desiti sa nama koji ne budemo u tih 20? Sa svim ostalim klubovima sta ce biti? Tesko da ce se neko zadovoljiti da igra samo u svojoj ligi cijeli zivot. Evo prvi ja necu gledati ovu nasu srpsku smijesnu ligu sada sto...
  16. grobarani

    KK Partizan 2020/2021

    https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=05&dd=13&nav_id=1856740 Ovo je jos gore nego superliga u fudbalu. Ako se ovo desi bice lijepo...
  17. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Sta bre Trujic? Jel on ima ugovor sa nama?
  18. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Dobra vam je ova prica sa "kontinuitetom". Te ovaj nema kontinuitet, te onaj. Da imaju, pa mi bi postali Real bre. Da ti se sansa 3-4 pa i 5 puta. Ti nista ne pokazes na terenu, cak sta vise useres sve. I sta hoces? Jos 5 sansi? Pa nismo mi Cukaricki da dajemo toliko sansi nekima koji su...
  19. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Velika stvar kako se zove. Nadam se da cemo ga moci nekom prodati posle evropskog prvenstva i zaraditi nesto. Jer on i titula? Nebo i zemlja. @Direktor_Grobar Nista ga precerao nisam. Samo realno stanje na terenu. Ostaviti 5 igraca i dovesti 5 brazilaca, 5 nasih klinaca (Bazdar, i ti iz njegove...
  20. grobarani

    FK Partizan 2020/21.

    Losa utakmica, dosadna. Igrala jedna amaterska ekipa Partizan i jedna poluamaterska Cukaricki. Ovi skup nasih igraca jednostavno ne moze da osvoji titulu. Toliko su limitirani da je to strasno. Nama odbrana daje golove jer su napadaci nesposobni po ko zna koji put da rijese utakmicu...
Top