Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ocekujem da se ekipa malo skupi bez Pantera, da svi daju iz tog razloga vise nego do sada. Ocekujem da Jare i Aleksa nastave da probijaju njihove kratere od bekova i da se odbrana igra na njima na ivici faula.Da se Teodosicu ne da da kreira a Nejpir da se raspuca. Ocekujem od Balse minute da...
  2. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Karta za Mega – Partizan 2.000 dinara Da ne zaboravim i zalizano govno, umro dabogda odmah sada. Ovo je i coravi radio u Zelezniku.
  3. Krkan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Neka se napuse kurca redom - suci, gamad iz pireja, Bodiroga i njegov komesar za sudjenje Jebacemo vam majku svima kad dodjete u Beograd, a pogotovo onom govnetu Milutinovu.
  4. Krkan

    FK Partizan 2023/24

    Bojkota za derbi ne sme da bude. Sa bilo koje strane. Koliko god smo ojadjeni i nesretni, koliko god trener nema pojma sta radi a uprava radi protiv kluba, protiv gurbeta mora da bude podrska na maksimumu za igrace da izginu u toj utakimici. Ovo nije utakmica protiv tih 11 nesretnika na...
  5. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ako mislis na onu ekipu iza kosa, kapiram da je 70 posto foruma vernije Partizanu. Ja sam 40 godina veran, niko mi nikad i nista dzabe nije dao.
  6. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    U redu za golubarnik, i ja sam tamo. To je koliko toliko dobra vrednost za novac. Ljudima je u nivou 200 skocila ako se ne varam sa 30 i kusur na 80 i kusur. Koliko god da volim Partizan i nije mi ogroman teret za budzet, tu kartu ne bih kupio. Mnogo ljudi koji su imali te karte su morali da...
  7. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Lepo je Gaza rekao - to je klasicna emotivna ucena. Hajp je veliki. Strah od propustanja (FOMO) je veliki i onda se veliki broj ljudi dovija kroz kredite i pozajmice da dodje do karte. Ono sta karte donose je subjektivno od osobe do osobe.Objektivno je da su uzasno skupe za standard ljudi u...
  8. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mora se odati riznanje i Zakelju. Radi vrhunski posao sa ovom ekipom. Svaka cast i za veceras i za ono u cetvrtfinalu. Vrhunski vodjena ekipa koja ima glavu i rep.
  9. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Posložiće se neke stvari ali evidentno je da smo mehkani kao ćuna u reketu i ta otuda polaze svi problemi.
  10. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Brat Jare se fino raspada ali dobro, ne može sve da bude kako treba, ući ce on u ritam i biti koristan ne sumnjam u to. Utisak meča je Aleksa i kilotona energije koju je uneo sa sobom na teren, jebote kreč šta je ono. Mslim da cemo ove sezone fino da jašemo na talasima te energije, pogotovo u...
  11. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ajde cene, nego jedanaesti dan od kada sam obnovio, ne stizu na adresu. Mogla bi Viola opet da nestane...
  12. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Neka neko objasni ovim kokošarima šta nama predstavlja Fuenlabrada i da se svakako ime tog grada i kluba ne piše malim slovima.
  13. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jebem im užu i dalju familiju.U dupe. Ja moram biti potpuno iskren i reci da bi mi bilo draže da vidim gnojavo žvalavo govno i njegovog partnera iz RS na dugogodišnjoj robiji nego da Partizan uzme nekoliko titula prvaka evrope u nizu. Partizan ima da živi i u trećoj ligi ali ovaj narod i...
  14. Krkan

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nadam se da ce braća večeras uz žvalavu pizdu pozdraviti i mutavog mileta. Svakako će od nas dobiti dobru porciju još koliko u sredu na tašu.
  15. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne moze mastercardom da se plati, divno.
  16. Krkan

    FK Partizan 2023/24

    Bas htedoh napisati kako mislim da je sustinski jedini problem sa Duljajem sto je glup covek, na nivou Drulovica i nema ni minimum inteligencije potrebne da bude trener a nije ni u stanju da vidi da mu tim i igra bukvalno ne postoje.
  17. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ako su ulaznice u proseku 40% skuplje, nadam se da su bar toliko uvećani sponzorski ugovori i novac koji donosi uprava. Plašim se ipak da nije tako i da je naprednjački ološ rešio da mu navijači drže budžet najvećim delom. Ajde druže lepo pokaži strukturu obezbeđenog novca i planova za budžet da...
  18. Krkan

    Uprava i marketing

    Sta znam, doci cu sutra na druzenje, ali mene je nekako sramota da idem da setam protiv Vazure. Ajde protiv zekobjeka, to su bili ozbiljni lopovi i organizacija, ali ovo malo cigansko govno...samo bih mu punio bulju simikom od autokomande do predsednistva odakle je i dosao. Jebem ih u usta...
  19. Krkan

    Liga Konferencije 2023/24

    Ja se samo pitam koji je to momenat, gde je to dno koje treba da dotaknemo da bi izaslo bar par hiljada nas i kampovalo ispred stadiona dok ovu djubrad ne oteramo ? Ovo je recimo najgori raspad u poslednjih 30ak godina a sigurno i duze. Mogli smo bez po muke primiti jos bar 5 a nismo napravili...
  20. Krkan

    KK Partizan - uprava i marketing

    Znaci ovo je jos par hiljada na sezonsku ko nije clan. Poprilican bezobrazluk.
Top