Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Panter je graciozan, elegantan, ali u poslednje vreme je naš najveći rudar. Bravo Kep. Sutra za Fener kao da mi igramo.
  2. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moglo je drugačije, ali nije. Činilo se da može. Meni se dopalo šta sam video od dobrog dela ekipe. Panter je bio odličan, iako ga nije htelo, što ne čudi koliko su ga prebili. Kaboklo veliki plus I pokszatelj da može, ali mora češće. Kaminski može da piše udžbenike o košarci I tu bih se...
  3. Alex B

    FK Partizan 2023/24

    Igor Duljaj je Partizan. On je naš trener, sportski direktor (iskreno mu verujem kad je izjavio da bi peške išao po igrače koje želi i nosio ih na leđima da potpišu), psiholog, ekonom, jedini glas iz kluba i jedini stub odbrane, jednom rečju aparat koji nas održava u životu. Za puls smo zaduženi...
  4. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zek Ledej je verovatno najbolji igrač na svetu!
  5. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Previše netalentovanih igrača na jednom mestu.
  6. Alex B

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Poslednja prilika da se igrači pogledaju u oči među sobom, nadam se da im Željko ništa neće reći. Navijači na tribinama su rekli svoje.
  7. Alex B

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Naneliju treba dati doživotni ugovor, onakva hladnokrvnost se ne viđa. Respect!!! Kaminsky je pesnik, poeta, njegova igra u napadu je melodična, ne znam kako da opišem onoliku lakoću u razmišljanju i igri. I mnogo je dobro što se vratio, jer on će biti onaj tas na vagi što ide na našu stranu...
  8. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Utisci večeri: - ekipa s kojom gledam petkom - NIKAD nismo izgubili utakmicu!! Cele prošle sezone i prvi put ove sezone. - ekipa na terenu - Jaramaz, Trifunović, Naneli, Zek, Bruno! - utakmica karijere Nanelija! Još izašao da se ohladi posle sudijske bruke, pa navukao šapku - utakmica karijere...
  9. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Popušite kurac, sudije!! Simbolično, poslednja utakmica prve runde, nebitna etapa, ali bitna lekcija iz koje bi trebalo puno da naučimo. Sad se pravi presek i kreće rovovska borba!!! :partizan-fan:
  10. Alex B

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovako ne ide. Nemam apsolutno nikakve zamerke za naše nosioce. "Druga" petorka mora da rešava utakmice u aba ligi. Nosioci moraju da budu rasterećeni, a ne da igraju po 30+, jer je ekipica Jaramaz, Balša, Anđuša (pridruzice se i Trifa) nesposobna da donese prevagu protiv prosečnih ekipa, gde par...
  11. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    AAAAAAAA Ove godine pišemo novu priču. Koja će se prepričavati!!!
  12. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I Milano nam ne leži, pa smo se pribrali, izvršili blickrig i na kraju ih pobedili visokim rezultatom. Ove sezone su Željko i momci naratori jedne nove priče. :partizan-fan:
  13. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kevin je ćale ove ekipe, a Zek je keva!!!!! AAAAAAA
  14. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Red je da makar jednu od naredne dve, može i obe, nakantamo protivnika 20 razlike.
  15. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    AAAAAAAAAAA ZEEEK VOLIM TEEE
  16. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dovesti Vrapca umesto Jaramaza radi pravde za Vrapca
  17. Alex B

    KK Partizan - transferi

    Ružan je, tražimo dalje
  18. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moram da ispalim jednu glupost - mene Kaminski toliko podseća na Nikolas Kejdža, gledanje njega na terenu je pravi guilty pleasure
  19. Alex B

    FK Partizan 2023/24

    Zahid je verovatno već sad u konkurenciji najboljeg stranca u Partizanu. Mali, zasluźio si ovo, baš u ovom trenutku. Kakva smo mi gotivna ekipa. Svaka čast Duljaju što nas je baš ovakve okupio. JEBIIIII
  20. Alex B

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zečja šapo naša, WELCOME BACK!
Top