Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. БранимиРС

    FK Partizan 2019/20

    Једина, али једина ствар која ме чини неспокојним пред дерби је што не видим ни промил шансе да изгубимо. Никад у дугом навијачком насљеђу нисам потцјењивао противника, па се сад на тренутке и помало нелагодно осјећам. Бољи смо на свакој позицији, у појединостима, цјелини, низу дербија, у...
  2. БранимиРС

    FK Partizan 2019/20

    Писао сам овде да ми је Саво дефинитивно најдражи тренер/спортски директор у историји. А толико волим и Ћелавог и Станоја, помало се сјећам и игре под палицом Голца... Невјероватно је на који је ниво Саво дигао и екипу и појединце. Плетемо по терену, кондиционо врхунски спремни и што неко написа...
  3. БранимиРС

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Читам и не вјерује да има људи који тврде да је тип фудбалера попут Суме превазиђен!? Сале Илић, Сума и слични мајстори колико год недостатака (дефанзивно) имали због луцидности и *завршног паса су били и биће модерни и најважнији дио екипе, довијека. Као и сви Гробари, много волим Јојића...
  4. БранимиРС

    Liga Evrope 2019/2020

    И нападачка тактика. И надигран велики Манчестер јунајтед. И Сумин шмекерски лажњак. И потреба да судија крађом спасава милијарду евра вриједaн тим. И статива. И дјечаци-бисери у тиму. И феноменално навијање. И пресинг. Шта више тражити од нашег ПАРТИЗАНА!? Не сјећам се кад сам ово написао...
  5. БранимиРС

    FK Partizan 2019/20

    Какво разваљивање! Каква радост!!! Колико ми је драго што смо п-о-н-о-в-о и надиграли и побиједили комшије док их засипају десетинама милиона евра и дуплим шампионским титулама за једну годину! Толико ми је драго што смо добили свог инијесту - велемајстора Натха!!! Толико ми је драго што, између...
  6. БранимиРС

    Liga Evrope 2019/2020

    Какав увод у утакмицу! Фотографије и снимци Гробарчића из бројних градова, састав по мом укусу, предосјећај побједе... ПАРТИЗАН ЈЕ ИНСТИТУЦИЈА! Идееееемоооооооо!!!
  7. БранимиРС

    FK Partizan 2019/20

    Бибрас Натхо! Горан Томић! Фудбал је прилично једноставна игра. Мораш имати д-е-с-е-т-к-у! Брзи бочни играчи, везисти који играју у оба смијера... све је то важно, али кад немаш мислиоца, узалуд све. Од смијурије засноване на тактици "универзалаца" гори је само систем са фалсификованим...
  8. БранимиРС

    Liga Evrope 2019/2020

    Од освојеног Купа до овог одличног издања против Малатије Саво ме све више одушевљава. Нападачки фудбал, састав стручног штаба, смислено форсирање младих, враћање самопоуздања бројним играчима, медијски наступи... све ми се допада. Било је и синоћ лоших ствари од грешака на терену, до двију...
  9. БранимиРС

    Liga Evrope 2019/2020

    Нисам задовољан игром. Попут Горана Томића, не могу да поднесем игру без плејмејкера. Без (старомодне) десетке. Сума даје наговјештаје луцидности, али није то довољно. Надам се, вапим, острашћено лажем самог себе да ћемо сваког сљедећег минута заиграти на нивоу достојном нашег Светог дреса. Само...
  10. БранимиРС

    FK Partizan 2018/19

    Циганска тиранија је неспорна. Треба да је отклонимо по сваку цијену. Опет оно АЛИ. Али, зар стварно неко мисли да титулу, у најрегуларнијим околностима, можемо напасти са Овусуом!? Брза незналица, гора од Луке, Пауљевића, Кнежевића... Зар да се бусамо док силну лову дајемо за "плеја" Пантића...
  11. БранимиРС

    FK Partizan 2018/19

    Због оваквих као ја!?
  12. БранимиРС

    FK Partizan 2018/19

    Илиеву нити ћу заборавити да је довео Леонарда, Ђурђевића, Евертона, Марка Николића... и да је веома заслужан за једну од мени најдражих титула / нити ово урушавање екипе и чињеницу да и због њега мој Партизан игра у-ж-а-с-а-н фудбал. Не замјерим му промашај у избору Суме, него што није довео...
  13. БранимиРС

    FK Partizan 2018/19

    Срећна нова година, браћо гробарска!!! Да остваримо што више побједа, освојимо титуле и будемо што гласнији са Југа!!! И ДА ИГРАМО ЛИЈЕПО! Да имамо што више Илића, Вукића, Мореира у везном реду и што мање: Пантића, Ђерлека, Здјелара, Јанковића... И њима, најискреније, желим сву срећу овога...
  14. БранимиРС

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Imam tri utiska nakon utakmice. 1. Vidno bolja igra, veća borbenost, sve čestitke Mirkoviću. 2. Ne mogu da vjerujem koliko je novinara, trenera i navijača zadovoljno "aktivnim" rezultatom 1:1. Izvinite, ali u mojoj filozofiji, to je jedan od najgorih rezultata. Da se ne lažemo, ne daje nam mnogo...
  15. БранимиРС

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Znam da poslije vezanih pobjeda u LE nije korektno, još manje je navijački, ali moram ovo napisati. Nijedan vezni igrač ne zaslužuje naš dres! Igraju ispod svakog nivoa. Loše igraju i početnih 25 minuta kad još i imaju kondiciju. A ja naš Partizan pamtim po umjetnicima i vrsnim korektorima...
  16. БранимиРС

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Lijep osjećaj i poslije prespavane noći. Rezultat, Mirkovićev debi, igra Jankovića (za kojeg sam negodovao kad sam vidio sastav), Valijente... Sad već vidim i izvjesnu šansu protiv favorizovanih Turaka. Jednu stvar nikako ne mogu da shvatim. Nemali broj navijača i novinara daju prelaznu...
  17. БранимиРС

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Koliko sam se plašio ove utakmice... Pesimizam nisam širio zbog poštovanja prema Batici (i straha od poena:smile:). Toliko sam prijatno iznenađen da mogu samo da kažem: Svaka čast momci za prvo poluvrijeme! Strašno me interesuje za kakvu ćemo se taktiku odlučiti u nastavku. VOLIM PARTIZAN...
  18. БранимиРС

    Uprava i marketing

    Đukić je u ovom mandatu dokazao da je očajan trener i da je karakter kakav ni zamisliti nismo mogli, iako se to naziralo po nekim odlukama pred derbi u prvom mandatu, isl. Međutim, budimo iskreni. Koliko nas je prizivalo Đukića? Mnogo! Koliko nas je prozivalo Upravu da odriješi kesu i da ga...
  19. БранимиРС

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Zakarić je Srbin iz Gradiške, odakle su Borče Sredojević, Velimir Sombolac i Ognjen Ožegović. Karijeru je proveo u hrvatskim klubovima. Sjećam se da je proglašen velikim talentom i da je kao tinejdžer prešao u tada baš jak i bogat (Mamićev) Dinamo. Bila su velika očekivanja i ta vijest je...
  20. БранимиРС

    FK Partizan 2017/18

    Kad sam vidio da naši iz posljednje linije napucaše u bunar prvih pet lopti, došlo mi je da se ubijem. Kad sam u narednih 20 minuta vidio naše veziste, shvatio sam koliko su pametno rezonovali jer je sve bolje od pasa Jankoviću, Pantiću ili Zdjelaru. A, tek kad sam vidio da Đukić ovu trojicu (i...
Top