Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Delegiran sudija za derbi
  2. Baracuda

    Kup Radivoj Korać 2024

    Sami smo sebe pobedili, veliki broj grešaka, nekoliko puta nam lopta izlazi iz obruča. Po meni je P.J. Dožer čist promašaj. Aleksa je srce ove ekipe, svaka čast njemu i Ledeju....
  3. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Da Pazar igra bar nerešeno, a mi da dobijemo ovaj instant klub !!! Napred Partizan !!!
  4. Baracuda

    Kup Radivoj Korać 2024

    Dres je fenomenalan. Ako može, ovo treba da nam bude prva garnitura u svim takmičenjima.
  5. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Da je neke sreće, zbog katastrofalnih terena Ivanjica i Surdulica ne bi mogli ni da igraju u ligi. Pojedini zonaši iz Srbije imaju bolje terene, imaju neke budžete, idu u inostranstvo na pripreme, a ne mogu da održavaju teren.
  6. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    3 boda jedino vredno pažnje. Igra njivaligaška kao i teren.
  7. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Jedino ispravno .... :napred-partizan:
  8. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Moravac iz Mrštana traži štopera, Saničanin im je treća opcija.
  9. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Ciganska gamad na čelu sa goveđom glavom na klupi . Mi smo delovali užasno, bezidejno, taktički nezrelo. Vučiću pederu !!!!
  10. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Moralo je ovo da se desi kad tad, nema veze, idemo dalje !!! Iskalićemo bes na derbiju !!!!
  11. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Bravo , legende !!! Ovako se uzima titula !!! Ciganska filijala je baš ciganska !!!
  12. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Najveći problem klinaca je u glavi. Dignu ih treneri u mlađim kategorijama, roditelji i menadžeri. A fudbal polako postaje privilegija bogatih, što znači da su siti i napojeni, ništa im ne fali. I što onda da trče, da se bore, fudbal moraš da voliš, da živiš za to da bi uspeo. A talenat i znanje...
  13. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Oprez pred Pazar. Naši bivši igrači Šćepović, Ljajić, Suma i Filip Knežević, mladi reprezentativac Ergelaš. Jako dobra ekipa i vruć teren u Pazaru.
  14. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Gazimo sve redom !!!! Otkad je Zahid standardan mi plešemo !!!!
  15. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Zahid je igračina i tačka .
  16. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    U prošlosti smo često imali probleme u Kruševcu, čak smo i gubili kada su igrali Milenković, Vlahović, Božinov.... Rutinski, prezadovoljan sam zalaganjem. Mi smo prvi, ostali neka se poređaju kako god hoće...
  17. Baracuda

    Uprava i marketing

    U pitanju je politička odluka, zna se ko stoji iza nje. Čak se pominje i upliv novca, bliže se izbori. To je već trebalo da se obavi, događaji na Kosovu su to usporili, ali to je gotova stvar.
  18. Baracuda

    Uprava i marketing

    Po onome što sam načuo, sprema se čistka u upravi. Vazura odlazi, na čelo će Tole Karadžić, a potpredsednik će biti izvesni Mitar Nikolić, biznismen sa Palića. Režiser i ovog filma AV. U narednih 30 dana će se sve odigrati.
  19. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Mori ih osuda javnog mnjenja zbog sve više ogoljene izdaje nacionalnih interesa i besomučnih laži, a to se uvek najpre oseti na tribinama. Brine ga i to što je po prvi put od kada je na vlasti čuo da u policijskom i vojnom vrhu ima onih koji negoduju zbog situacije na Kosovu. Zato se obratio...
  20. Baracuda

    FK Partizan 2023/24

    Taj klub je samo njegova poltronska organizacija koja mu služi za lečenje kompleksa iz detinjstva kada nije mogao na šipku. Zabole njega i za njih, čovek je psihopata koji čitavu jednu državu gura u ambis, iz koga nećemo izaći dok smo živi. Da je samo guranje komšinice u pitanju, to bi bio...
Top