Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. petra011

    Odbojkaški klub Partizan

    Superliga 22.kolo igramo protiv Jedinstva, link za prenos: http://livestream365.com/stream/ZjA4YmE5MGZjMTJlZWI3ZmRmZjMyZGVkNTM0MTk0YTg
  2. petra011

    Odbojkaški klub Partizan

    Naše devojke upravo dobiše Radnički sa 3:2 u setovima.
  3. petra011

    Odbojkaški klub Partizan

    Dobismo Takovo teškom mukom... 3:2 u setovima. https://www.mozzartsport.com/ostalo/vesti/sjajna-festa-u-brezi-partizan-iskoristio-tek-sestu-mec-loptu-takovo-propustilo-istorijsku-sansu/476716
  4. petra011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    U cetvrtoj cetvrtini na +2 cetiri nspada za redom nismo realizovali... sami smo krivi za poraz.
  5. petra011

    Kup Radivoj Korać 2024

    https://volimpartizan.rs/gledajte-direktno-kosarka-kup-kk-partizan-mozzart-bet-kk-crvena-zvezda-21h-linkovi-za-prenos-utakmice-165528/
  6. petra011

    FK Partizan 2023/24

    Promaklo mi je, izvinjavam se.
  7. petra011

    FK Partizan 2023/24

    Kad se igra utakmica?
  8. petra011

    Uprava i marketing

    Neko negde spomenu Maxbet umesto mts-a.
  9. petra011

    Zimski prelazni rok 2023/2024

    https://www.danas.rs/sport/fudbal-fk-partizan-milorad-vucelic-statut-kluba-predsednik/ U ostavci je ali ipak vrsi duznost, sto bi se reklo jebe lud zbunjenog.
  10. petra011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Još uvek sam pod utiskom utakmice, bio sam u Areni pa ujutru ponovo odgledao snimak... stvarno neverovatno sta smo mi okrenuli. Otišao sam rovit u Arenu sa ciljem da što manje urlam i što mogu više da se kontrolišem, sve sam obratno uradio. Krčim kao pokvaren radio i ponovo moram da lečim...
  11. petra011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Necu da analiziram ni igru ni pojedince, sve je već ovde više puta rečeno iz raznih uglova gledanja. Jasno mi je da ovaj poraz neće nista suštinski promeniti ali uprkos svemu ne mogu sebi još uvek da dodjem od sinoć. Totalno me je izludeo poraz... idemo dalje, druge nema...
  12. petra011

    Rukometni klub Partizan

    Na spisku licnosti bez licnosti koje podrzavaju poglavicu se nalazi i rukometas Uros Kojadinovic. Meni licno jos jedno veliko razocarenje vezano za nas RK.
  13. petra011

    Odbojkaški klub Partizan

    10.kolo Superlige igramo protiv cigana. Premos je upravo na Arena sportu 2.
  14. petra011

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    5:2 kraj! Bravo klinci!
  15. petra011

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Vodimo 2:0 trenutno protiv Serifa...
  16. petra011

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Debelo smo zasrali pocetak sezone pogotovu u abi, koliko god da imam razumevanja i strpljenja ovo mi se ne svidja u kom pravcu ide. Pehova ima u vidu povreda to stoji, nekada prosto ne ide i to se dogadja... Jos je rano da bi bilo sta bilo gotovo ali mora mnogo znoja i krvi da se prolije.
  17. petra011

    KK Partizan - uprava i marketing

    jel to kk sada ima dva sajta ili sam ja pogresno skapirao?
  18. petra011

    FK Partizan 2023/24

    a sutra je i Krstovdan, crveno slovo pa je i to verovatno jedan od razloga zasto Perhani lobiraju odlaganje
  19. petra011

    KK Partizan - uprava i marketing

    Zna li neko od Vas kakva je dalja procedura za nas što smo aplicirali za zamenu mesta u Areni? Da li ćemo dobiti neki info od ovog novog prodavaca ili moramo da pohrlimo na blagajne?
  20. petra011

    KK Partizan - uprava i marketing

    Blizu su garaze Pionirski park, Vukov spomenik i ispod Tasa Palilulska pijaca... Samo baci oko na mapu gde ti je najzgodnije.
Top