Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. koj ti kurac, sta ™-ujes? :D

    koj ti kurac, sta ™-ujes? :D
  2. Eo me matori, a kude si ti :D

    Eo me matori, a kude si ti :D
  3. gledao sam film pineapple express, dobar film :D zamisli da se nadjes u onolikom polju trave :D

    gledao sam film pineapple express, dobar film :D zamisli da se nadjes u onolikom polju trave :D
  4. ako oces da gajis, slobodno me zovi, ucestvovao bih u toj akciji pusenja plodova :D

    ako oces da gajis, slobodno me zovi, ucestvovao bih u toj akciji pusenja plodova :D
  5. nisam video adresu :D hej pa ja znam gde je ovo to u kraju :D

    nisam video adresu :D hej pa ja znam gde je ovo to u kraju :D
  6. samo se èeka legalizacija, i da krenem sa gajenjem :D

    samo se èeka legalizacija, i da krenem sa gajenjem :D
  7. ako imaš ovo, podeli sa bratom grobarskim i forumaškim :D

    ako imaš ovo, podeli sa bratom grobarskim i forumaškim :D
  8. doæiæu sigurno do nove, zovem te makar na 2-3 piva ako ne budem imao više vremena

    doæiæu sigurno do nove, zovem te makar na 2-3 piva ako ne budem imao više vremena
  9. bio sam u ns-u, nisam stigao da se javim, morao sam da se vratim u Bg po hitnom postupku...

    bio sam u ns-u, nisam stigao da se javim, morao sam da se vratim u Bg po hitnom postupku :banghead jbg odlažemo pijanku za drugi put
  10. pusti politiku, to æemo raspraviti uz pivo, naravno kakva bi to bila pijanka kada ne bi zaèeli i...

    pusti politiku, to æemo raspraviti uz pivo, naravno kakva bi to bila pijanka kada ne bi zaèeli i temu o svetislavu pešiæu :D e èuæemo se, planiraj za 4-5 dana otprilike :D
  11. a tvoji puleni rasparèaše zemlju i pobiše tolike ljude e moj živorade, dokle da te uèim? :D ps...

    a tvoji puleni rasparèaše zemlju i pobiše tolike ljude e moj živorade, dokle da te uèim? :D ps mogli bi da stuèemo neko pivo ovih dana...
  12. Partizan i mediji

    Da, lik je smorio da javljanjem svake jebene rezultatske promene. Boli me kurac za peti gol Olimpijakosa, za izjednačenje u Parizu i ostale debilizme. Totalni kreten. Uživao sam u ona 3-4 minuta, kada nisu imali struju pa se iritantni glas nije čuo. Posle tog prekida, budaletina se uključuje...
  13. разумем да је утакмица наше лиге,да су цигани киксали са јавором(што је јако чеса ситуацијаzeel)...

    разумем да је утакмица наше лиге,да су цигани киксали са јавором(што је јако чеса ситуацијаzeel) :buhaha vrhunska reèenica domaæine, svaka ti dala :D
  14. ne brini se ti za moj seksualni zivot, i da bih te preduhitrio, jebem samo pripadnice zenskog...

    ne brini se ti za moj seksualni zivot, i da bih te preduhitrio, jebem samo pripadnice zenskog pola :D Dakle, pedere u logore!! LM jos jedna sjajna partija Jokanoviceve momcadi...
  15. blaya dub playa je u fazonu da puca na geja, krv na betonu! blaya dub playa je na tronu, peder...

    blaya dub playa je u fazonu da puca na geja, krv na betonu! blaya dub playa je na tronu, peder je u grobu! are you with us? :D
  16. e da, briši citat u NLB ligi, dobiæeš poenèiæe, jer si citirao poruku iznad svoje :D

    e da, briši citat u NLB ligi, dobiæeš poenèiæe, jer si citirao poruku iznad svoje :D
  17. da, setiæu se tebe, kad budem mlatio pare sa ovom izuzetno visprenom reèenicom :D ™ alt + 0153

    da, setiæu se tebe, kad budem mlatio pare sa ovom izuzetno visprenom reèenicom :D ™ alt + 0153
  18. e samo da ti se javim, ono: æao :D ™ (kasno marko na kosovo stiže :D) i ti se družiš sa...

    e samo da ti se javim, ono: æao :D ™ (kasno marko na kosovo stiže :D) i ti se družiš sa živoradom... veæ vidim nas dvojicu u zatvoru, kako oštrimo kolac, i èekamo trenutak nepažnje èuvara, da živorada nabijemo na isti :D
  19. radimo copy/paste a? :D kradeš moje trademarkovane reèenice , dužan si mi 2 piva u toplicama ili...

    radimo copy/paste a? :D kradeš moje trademarkovane reèenice , dužan si mi 2 piva u toplicama ili pokreæem krivièni postupak, i ganjaæu te do božije kuæe :D
  20. Partizan i mediji

    Nije mi jasno kako neko ima volje i živaca da gleda one dve budale? Besposlene bitange, koje samo znaju da seru. Njih dvojica, tako pametni, treba da zavrnu rukave i konačno izvedu posrnuli srpski fudbal na pravi put. Razumem ih, ipak nemaju vremena da se prihvate ozbiljnog posla, od silnih...
Top