Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. NenadPH

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na forumu sam ja mnogo duže, a sad što nisam komentarisao moja stvar, nigde ne piše da moram da komentarišem, ako sumnjaš za koga navijam. Naše igrače neću pljuvati ( ne i bivše), ali usrane naprednjake i sve njihove članove hoću. Ostaja je jedini krivac sa epopeju sa sisicom Mirotićem i...
  2. NenadPH

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima, ali prošle sezone smo bili kratki jednu pobedu (baš protiv usrane Baskonije) da budemo peti, a šta je posle bilo znamo, pokrali nas španski cigani....
  3. NenadPH

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    šta i očekivati kad moramo da sarađejumo sa jebenim smradovima iz napredne stranke. Ostajo pizdo jedna, kad će pojačanje jebeno, jebena 2 ofanzivna skoka.
  4. NenadPH

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    jebo i Mirotića i izgubljeno vreme, nadam se da više sarađivati sa pićkicama. Ovi naši kao da ne znaju u kakvoj ciganskoj državi žive i da ćemo biti sabotirani.
  5. NenadPH

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    d kakvih indijanaca mi gubimo...
Top