Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ivanra

    FK Partizan 2023/24

    Pavle Ilić ponovo
  2. ivanra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Potencijalne tri utakmice u četvrtfinalu igraju se za 15 dana, a finalnih pet za 10 dana.
  3. ivanra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A inače te serije 0:13 nije ni bilo, mislim da je u 4/4 serija gostiju bila 0:7
  4. ivanra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Budi se i Smajli, svi su nam potrebni.
  5. ivanra

    FK Partizan 2023/24

    Ako nebudemo pametni neće biti ni kluba ni tribine. Ljudi shvatite mnogo je težak period pred Partizanom, moramo svi i "organizovani" i "simpatizeri" biti zajedno. Svi su se cigani ujedinili da nas potcene i ugase.
  6. ivanra

    Uprava i marketing

    Prihodi režimskog kluba u prošloj sezoni su preko 60 M eura, čitamo danas da i u čovićev klub trpaju šakom i kapom. A mi analiziramo Duljaja. Ovako nikada i nigde nije bilo. A nemamo nikoga da nas zaštiti, teška vremena za Partizan.
  7. ivanra

    FK Partizan 2023/24

    Mi nismo klub već dugo vremena. Sve ovo što se dešava je posledica toga. Mi nemamo nikakav status ni kod sudija ni u savezu. Igor i igrači su prepušteni sami sebi. Biti navijač Partizana u ovo crno vreme je baš teško.
  8. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    PARTIZAN I SAMO PARTIZAN. Sve drugo pogotovu politika i slična sranja što dalje od stadiona i hala. Kakav D.R. kakvi bakrači, kao da nam je to jedini ili najveći problem u državi. Bilo šta je bilo, zaboraviti što pre ovu bruku od sinoć i teraj dalje. Malo nas ima da bi se oko bilo čega delili ...
  9. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Večeras ispisujemo novu stranicu o odanosti i ljubavi navijača prema jednom klubu. Mollba za sve večeras nema izlaska iz Arene odmah na kraju utakmice neka grmi sa svih strana " NAJBOLJI JE ON ......." Treba uživati u ovim teškim vremenima koja su pritisla naš klub. Imamo najvoljenijeg trenera...
  10. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    SVI U PETAK U ARENU, ALI BAŠ SVI DA GRMI KAO NIKADA PRE. O PARTIZANE O ŠAMPIONE.
  11. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Iz kože da iskoči čovek kad gleda ova govna u madridu. Sad kada je sve gotovo moramo u petak napuniti Arenu do vrha. Ko oka dva.
  12. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je tek druga od šest uzastopnih pobeda na strani. Bravo CRNO-BELI.
  13. ivanra

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ovo je prva od šest pobeda na strani, sad ide pet pobeda u Euroleague. Dobar Partizan večeras.
  14. ivanra

    KK Partizan - uprava i marketing

    Vučeliću bedo komunjarska.
  15. ivanra

    FK Partizan 2023/24

    Iz naše škole su ranije izlazili svakakvi igrač ali za sve je važilo da su tehnički obučeni. Ako nam je Trifunović nešto najbolje iz te čuvene škole onda bolje da je ugasimo. Drugo poluvreme pola ekipe nemože da hoda po terenu, baš slabo izdanje večeras i to posle pauze u prvenstvu.
  16. ivanra

    Uprava i marketing

    50 M minus
  17. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sinoć je PARTIZAN pobedio, svako ko misli drugačije nema pojma o sportu i ljubavi prema ovom klubu. Kad je ovakva borba i želja kao sinoć nema šta kome da se zameri. Nas 7000-8000 koji smo ostali na "časovima ljubavi" sinoć moramo biti seme koje će "izroditi" nove GROBARE pa da dočekamo i to da...
  18. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Poenta sporta ( onako kako ga ja doživljavam) je da posle utakmice možeš da se pogledaš u ogledalo i kažeš ovo je moj maksimum dao sam sve od sebe idemo dalje. Na žalost veliki broj igrača PARTIZANA večeras to neće uraditi.
  19. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mi smo u poslednjih 4 minuta 1/4 primili 20 poena. Mi igramo trenutno "NBA" košarku samo što nemamo igrače za takvu vrstu igre. Samo napadaj a odbranu neka igra neko drugi. E u Euroleague tako nikada nije moglo. I nemoj da se zavaravamo čim protivnik malo stegne odbranu mi smo "mrtvi". U celoj...
  20. ivanra

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Baš baš teško za gledanje. Jednostavno ili nećemo ili ne možemo da igramo odbranu.
Top