Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    tKo NaS zAvAdI Savo u zagrljaju zene, Stanoja grli Iliev. Nismo isti. Skidaj banove.
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Protivnik je bila TOP 10 ekipa od 2000. na ovamo, steta. S ovakvim fokusom i stavom moze da se pobedi Olimpijakos a onda i poslednje 2 utakmice. Moram jos jednom da kazem, ko kaze da je Kaminski promasaj, taj nema blage veze sta prica.
  3. KK Partizan - uprava i marketing

    Kako se uništava "naša košarka" u kojoj postaneš šampion tako što odigraš dve utakmice se filijalom?
  4. FK Partizan 2023/24

    Duljaj ima dovoljno vrlina, nema potrebe da se izmišljaju ovakve stvari.
  5. FK Partizan 2023/24

    Prvo je Duljaj bio trener za Partizan jer je dosta učinio za zajednicu u kojoj živi, sada evo i daje platu igračima. Koji je to car.
  6. FK Partizan 2023/24

    Pa je ne znam čoveka koji misli da je Duljaj najveći problem Partizana. Ljudi samo vole da imaju imaginarne neprijatelje.
  7. FK Partizan 2023/24

    Odnos ljudi koji se žale i prozivaju ove koji teraju Duljaja i onih koji stvarno teraju Duljaja je otprilike 15:1, ja ne znam šta vi čitate ovde i da li smo na istom forumu? Da je Duljaj loš trener je činjenica, on je sam rekao da ne bi bio trener Partizana da su stvari malo normalnije. Da li to...
  8. FK Partizan 2023/24

    Ljudi su mladost i zdravlje dali za taj Partizan i skroz mi je jasno ako ne žele više da ih jebu u mozak razni gmazovi, od saboterskih uprava, trenera prodavača magle poput Stanoja, do "navijača" koji ne mogu da dobace dalje od "PODRŠKA" jer im se sve drugo čini kao napad na klub.
  9. FK Partizan 2023/24

    Pa ne znam šta ima to da govori osim da su rezultati najmanji problem.
  10. FK Partizan 2023/24

    Stadion je često bio prazan i kad su se osvajale titule
  11. FK Partizan 2023/24

    Lalatović je bolji trener od većine koji su bili tu posle Marka Nikolića. Verovatno bi i iznapušavao svakog sudiju koji nas krade. Vazura, čuj me.
  12. FK Partizan 2023/24

    I kad smo pobeđivali pisalo se o užasnoj igri u odbrani, ne znam ko je šta čekao. Vi ovde imate neke zamišljene neprijatelje.
  13. FK Partizan 2023/24

    Pa sad moze da se prodje
  14. FK Partizan 2023/24

    Čime si se pitao? Šta je krenulo? Trener je u "egal trci" jer ima određene kvalitete ali ima i mane što je sam on rekao. Te mane se tiču taktike, čovek je neiskusan trener. Mi imamo igrače u odbrani koji mogu da igraju bolje od ovog što igraju, šta tebi tu nije jasno? Kao što je Željko glavni i...
  15. FK Partizan 2023/24

    Imamo bolju odbranu od cele lige osim od cigana, tako da tu vec dolazimo do trenera i vodjenja tima.
  16. FK Partizan 2023/24

    Prijatelju, ti si tamo u klubu, reci mi da li je tamo neko stvarno toliko nenormalan da ga ozbiljno dotiče i pogađa nešto što priča Željko Pantić? "Bolesni napadi Željka Pantića" ej bre. Pa koga bre to zanima u životu? Sprnja od pojave, mim, budala. Daj nemoj da zajebavate više.
  17. FK Partizan 2023/24

    Upoznao neke fine ljude sa foruma, popili pivo, gledali utakmicu, došao kući u 5 ujutru. Nije loš dan. Kome se pomoliti da sledeći derbi bude kod nas? Ova govna ćemo sigurno da dobijemo. Klub ima jedan jedini zadatak, da derbi sudi najbolji srpski sudija a ne ovakvi klošari. U suprotnom ne mora...
  18. FK Partizan 2023/24

    Koleginica
  19. FK Partizan 2023/24

    Izgleda da pola Srbije ima isti izvor, ja ovo vidim dvadeseti put. Samo da se ne iznenadjujemo sto su za derbi u rupi postavili cigana da sudi, ne znam da li postoji nesto sto je tolika sigurica kao to.
  20. FK Partizan 2023/24

    Pa nije pokazao verovatno nego ovi jedu govna po običaju.
Top