Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2018/19

    Drago mi je zbog Miletica, i siguran sam da je on tek prvi kojeg je Bata Mirkovic uspeo da vrati iz kanala u koje su uvaljeni svi igraci zahvaljujuci Djukicu. Vrlo brzo ocekujem i Ostojica da se digne Zdjelara i Ivanovica da najzad zaigraju kako znaju, a mislim da znaju. Posle ove pauze bice...
  2. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Vrtim novine, sajtove i osim vesti o ovina ciji su osnivaci slali srpsku inteligenciju na Goli otok, o nama nista, kao da nas nema. Dva zakljucka, nema para da se dovede nesto, ili se natezu sa slobodnim igracima pa ce da pukne neki topovski udar....a pada mi na pamet da zapravo, mi nemamo...
  3. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    To dovoljno govori o radu prethodnog tzv. trenera. I ono sto je nesto vredelo, ubio je u pojam, unistio samopouzdanje....iz mirnoce idemo po protivnika, mi smo Partizan...toliko mirnoce da su spavali na terenu. I ko ce bilo sta da ponudi za bilo kog igraca ? Covek nas je unistio. Bukvalno ...
Top