Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Dzoni43

    KK Partizan - uprava i marketing

    Gazela će biti blokirana @Goran Tomić :shal
  2. Dzoni43

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sutra neću stići pa da se na vreme upišem. Jebite im mater cigansku!
  3. Dzoni43

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Joj ljudi moji. Nisam neki ekspert za košarku, ali nisam ni laik. Ali kada bih imao priliku da samo jednom postavim blok nekom od ovih mesara što nam čuvaju kapitena i naravno šansu, dok leži dole nepokretan sa kičmenin stubom koji prolazi kroz jetru i lopaticu i štrči gore kroz rame, da mu...
  4. Dzoni43

    FK Partizan 2023/24

    Slažem se. Ipak moram da dodam Boga fudbala i Degenekov pašnjak. Retko pišem na fudbalskim temama zato što sam ga trenirao jako dugo i samo se nerviram kad vidim ponekad koliko je nisko pao naš FK. Ali za ovu polusezonu, uz sve vetrenjače sa kojima se borimo i uz sve kikseve nemam ništa reći...
  5. Dzoni43

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    10 do 15 razlike za nas :ziveli
  6. Dzoni43

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ajde, ajde, ajde!!! Samo jako! :napred-partizan:
  7. Dzoni43

    Želimir „Željko“ Obradović

    Lepo jutro, odveo stariju cerkicu u vrtic i doneko kuci kafu da popijem sa suprugom. Ona ipak zaspala, cerkica od 4 dana spava u krevecu pored nje. Taman 10minuta slobodnih da procitam ovaj intervju. Kakav gospodin i pre svega covek u pravom smislu te reci. Uvek verujem u bolje dane. Ali otkad...
  8. Dzoni43

    ПАОК

    Ima gomila igraca koji kidaju ali su mai ljudi sto bi rekao Goran. Samo neka mu je daleka kuca, zao mi je sto je i u PAOK presao posto svaki put kad ga vidim prevrne mi se zeludac. Zao mi je sto nije ostao u C timu Benfike zauvek.
  9. Dzoni43

    ПАОК

    Kakve veze imaju govna iz naseg kluba sa konstatacijom da je ovaj iznad mali govnarko zajedno sa caletom mu? Jel neko rekao da su kod nas u klubu moralne gromade a Zile nistarija? Goran prvi put posle milenijuma napise jednu recenicu i to se lose protumaci.
  10. Dzoni43

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    A gde napadas odmah @Detelinarac90 ?:buhaha Daj bolje neki sliku sa terase ili plaze sa pivom u ruci :ziveli Bilo je dosta poruka pa je verovatno promaklo :D Pozdrav i hvala. Sad cemo da smaramo @Rade :D
  11. Dzoni43

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Isto kao kolege iznad.
  12. Dzoni43

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Idemo braco moja, samo Vinjak i suze ciganske!
  13. Dzoni43

    KK Partizan - KK Crvena zvezda Beograd (peta utakmica finala plej ofa) igrač utakmice

    Kevin Kapiten Panter pokidao. Ali Uroooooooooooooooos me je odusevio. Kakva partija!
  14. Dzoni43

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ajde, jebati im mater!
  15. Dzoni43

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Juce sam bio u Merkatoru oko 11 ujutru. Ispred ticketline je bilo 100 ljudi. Ja pomislio kupuju ljudi karte za finale ali ocigledno su i majice uzimali. Nisam znao da je juce krenulo.
  16. Dzoni43

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Alal vera moderaciji i clanovima ove nase unikatne zajednice! Bravo, bravo!
  17. Dzoni43

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Westerman:"Partizan is the team I like the most in the world." :respect Kaze isto da izbacujemo Real sa 3:2 u pobedama, Barsu dobijamo u polufinalu a Monako u finalu! :ziveli
  18. Dzoni43

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    @Grave Poslednjih nekoliko dana apsolutno briljiras! Dva puta zamalo da padnem sa stolice zbog tvojih post-ova:buhaha
  19. Dzoni43

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja ne znam kako je vama ljudi ali mene stislo u grudima od sinoc :buhahaNisam spavao nista, budio se, sanjao neke gluposti. Pojela me nervoza. Jedva cekam veceras! Planirao sam oko 5 da krenem sa udaranjem po nekoj zestini ali mislim da cu morati ranije ako planiram da prezivim do veceras:ziveli...
  20. Dzoni43

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Na ovom snimku od tv Partizan za novi shop kod Arene, pitaju Zeka "igrate sa back-to-back sampionom Evrope, ali su ove sezone u losoj formi (shape), da li uopste razmisljate o protivniku ili ste fokusirani na sebe"? Zekov odgovor za anale:"Just because a pitbull is not in a good shape it will...
Top