Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Evo pudlice, reci sta si ti izabrao i kako se to hrabro boris na forumu protiv pickoustog?
  2. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Kod nas svaki trener za koga kažemo da nema pojma, predlaze se za SD. A sta cemo sa Ivicama u tom slucaju :D
  3. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Ko da popuši ciganima? Igrači Partizana? Sram te bilo.
  4. dusan.petrovic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mnogo jede govna Ostoja. Kao i uvek. A odgovora na naša pitanja nema.
  5. dusan.petrovic

    Dule Vujošević

    Dokle ce ovaj bolesnik da truje ljude. Sada se navrzao na Duleta. Kakve bolesne priče čovek priča. Neverovatno.
  6. dusan.petrovic

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Dovoljno je da i ove godine ne prenose ceremoniju dodele pehara.
  7. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Neka im je na čast.
  8. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Neka jos jednom pročitaju pizde koje se raduju neuspehu Partizana. Za 50 godina niko nece pričati u kakvim okolnostima je odigran ovaj derbi, nego ce se samo rezultat pamtiti. Hrabro Partizane!
  9. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Igra reci. Razumeli smo se. Idemo dalje... Na kosarkaske teme, da potpisujemo Zeljka bez obzira što ima ugovor :D
  10. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Nije mogao da dobije bolji ugovor kada mu mi nismo nista ponudili. @LazarP To sto je imao ugovor koji mu isticao 30 juna, ne znači da treba da cekas da istekne, pa da ponudis novi. Zato sto vazura i ekipa razmisljaju kao ti, tu smo gde smo.
  11. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Sramotno. Isto kao i Dule Vujosevic. Niko mu nije ponudio novi ugovor.
  12. dusan.petrovic

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    https://www.maxbetsport.rs/fudbal-bosna-i-hercegovina-savo-milosevic-sergej-barbarez-511227/
  13. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Ja sam za vazuru
  14. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Daj onda jos jednog, da napravimo komisiju.
  15. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Bilo je sezona gde smo imali najbolju odbranu u ligi, tako da ni to nije garancija da se ovde moze uzeti titula. Zapravo, drugo mesto je maksimum koji nam je dozvoljen. Sve i da Klop dodje u Partizan, titulu necemo uzeti dok je ovakva sitacija u zemlji. Razumem da je neko ljut na Duljaja, ali...
  16. dusan.petrovic

    Rukometni klub Partizan

    Pa mamu im jebem lopovsku. Al sto neko rece, ovako je slađe.
  17. dusan.petrovic

    Rukometni klub Partizan

    Gubili smo 6 razlike i onda smo promenili odbranu u drugom poluvremenu i stigli ih u zadnjem minutu. Posle produzetak vodimo sitno ali padnemo na kraju, oni povedu 2 razlike, mi izjednačimo u zadnjem napadu, par sekundi pre kraja. Oni sa centra sutiraju, nama prazan gol i igrac navodno pravi...
  18. dusan.petrovic

    Rukometni klub Partizan

    Kakvo finale, kakva borba. Kapa do poda momci. Ne pratim toliko rukomet, ali ja mi je srce bas zaigralo. Svakako najbolja rukometna utakmica koju sam ikada gledao.
  19. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Prvo kolo plej ofa.
  20. dusan.petrovic

    FK Partizan 2023/24

    Da se ne zaboravi ciganisanje pojedinih igraca iz prvog meča.
Top