Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Izgleda nista od Penave,ali ne zna se jos nista,on ima zelju za Amerikom
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Osigurao poziciju mog miljenika sledece sezone
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ovo je svakako napredak,nema vise robinsona i gordona,dovode se mladi i ambiciozni igraci
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ajdin Penava pred potpisom,ocekuje se crnac na 2
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam ga gledao na Purduu,on ima osjecaj za igru,prednosti:igra u reketu,penali,odbrana reketa,atleticizam mane:spor,nema sut,mal broj skokova za njegovu visinu i minutazu
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    sama cinjenica da smo zeljeli igraca kalibra hantera govori da imamo neku ambiciju..
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    navodno u toku ove sedmice bi trtebali dobiti pojacanje u reketu
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Lerti za parama mnogo
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Najpouzdaniji izvor na instagramu kkpartizaninf (objavili prvi za vona,nikolica,pejdza,sija,...),On je opcija ono sto ja znam nba proskepkt ocekivana pristojna nba kariera,povrede neke i prelazak u nba razvojnu
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    da se vratimo malo na transfere,vrti se ime brajsa dzonsona pa ako neko zna vise
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da ne bude zabune,ja sam Nikolica smatrao za stranca jer ima 2 drzavljanstva,BiH i Slo
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    PG: aige,Nikolic SG:Marinkovic,Aranitovic SF:Sy,Zagorac PF: pojacanje(PF,C),Velickovic,Pecarski C: pojacanje,Gagic ocekuju se po loncaru i canku jos 2 igraca u reketu,od toga imamo pravo na jos jednog stranca(vjerovatno 4/5) i jedan centar,potreban nam je igrac sa 15p i 7sk u rukama ako...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Po meni samo reket popuniti jos,nit imamo sredstva za 15 upotrebljivih u rosteru,niti nam treba jos bekova,trojka i nekako,ali bekovi ne
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Marcus je igrac ritma,pobednicki mentalitet,nema straha od odgovornosti,kao i nwg
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ja ne znam kad smo zadnji put imali ovakvog strelca
  16. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    mislim da je za aba dobar kao bekap,on je radnik,dodace,uhvatiti skok,ukrasti loptu,istrcati kontru,pogoditi kad je sam,u svakom slucaju ne sme on biti neka napadacka opcija,slican kraftu iz buducnosti mozda
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Za ABA standarde Paige je u top 3 pleja
  18. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    dobrodoslica,napadamo sve
  19. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    kkpartizaninf,obicno imaju prvi informacije,prvi rekli za vona,sija,... pisu da su oboica potpisali
  20. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Da li postoji sansa da vratimo Leonarda
Top