Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kujblo70

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Samo je jedan poraz sinoc gomila picaka i ljudskih slina koja stoji oko lika koji na minutu cutanja jesicu vice ciganske picke, da bi ga oni culi, gomila picaka koja to cuje i ne nalupa ga, i izbaci iz hale. E zato su nas dobili, i neka su.
  2. kujblo70

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    77 godina ljubavi
  3. kujblo70

    FK Partizan 2022/23.

    1018 dana od poslednje utakmice odigrane u grupnoj fazi Lige Evrope 1099 od poslednje prvenstvene pobede na večitom derbiju 1221 dana od poslednjeg osvojenog kupa (i ne moze biti ranije od 1466 dana 1953 dana od poslednje osvojene titule (i ne moze biti ranije od 2193 dana) 4038 dana od...
  4. kujblo70

    FK Partizan 2022/23.

    Genericko, koje sam poslao svima koje znam, a ne mogu da ne posaljem i vama koje ne znam: “Brate moj, čim tebi šaljem ovu poruku, znači da si među svim onima koje molim za pomoć! Poruka je ista za sve, jer sve vas i doživljavam na neki način kao braću! Stariju, mlađu ili od strica manje je...
  5. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    Potupuno se slazem! zato i nisam napisao “pitanje je sramotno” nego nesto sasvim drugo, lepo pise. Slazem se da mozda nije vreme zbog Stolice ali mesto jeste, vremena imamo.. Boze moj, rekord nam je 12 godina bez titule, nije problem.. I imate pravo, omasio sam debelo, nije na meni da...
  6. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    Dzine meni je mnogo toga neverovatno ali lepo sam napisao “Nadam se da se necete ljutiti” sto jasno govori da je moje misljenje a ne uvreda ili prozovanje, a kasnije “po meni je sramota za Partizan.net” sto bi znacili po mom misljenju. Niti trazenje dokazivanja niti prozivanje i bas jasno tako...
  7. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    @zive mislim ipak da je tako bolje, jer ako sto duze ostanu ovi mongoloidi to su vece sanse da jedan dan nema konferenicije nikakve (jer nema kluba da ih odrzi)
  8. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    Nadam se da se necete ljutiti, ali svako pitanje od strane Partizan.net na konferenciji za stampu koje direktno ne poziva na smenu uprave, po meni je sramota za Partizan.net
  9. kujblo70

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Da dodjes i igras( ili treniras isti) u klubu koji sigurno nece biti sampion? Haha tacno smo zasluzili Lolu na klupi
  10. kujblo70

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Da imam magicni stapic.. od pola sata pre pocetka, pa sve do sat vremena posle kraja, pun Pionir i samo jedna pesma Vucicu pederu da ne bude bas uzvik moze i melodija neke nase pesme tipa: nebi je jebo ja..
  11. kujblo70

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    da smo grobari ko sto nismo, malo feget govno sa n1 koji poziva na unutrasnje preglede lobanje i veliko govno iz dunav osiguranja ne bi smeli iz kuce da izadju do januara!
  12. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    717 dana od bilo kakve pobede nad kurvom 979 dana od poslednje prvenstvene pobede nad kurvom 1011 dana od poslednjeg trofeja Partizana 1833 dana od poslednje titule Partizana 898 dana od poslednje utakmice Partizana u grupnoj fazi lige Evrope 4189 dana od poslednje utakmice Partizana u grupnoj...
  13. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    ne kapiras brate, to su cave! to nisu navijaci Partizana! oni nikad nisu ni voleli Partizan, oni idu na “derbi” na “real” na “junajted” na “inter” nikad i nisu isli na “Partizan” pre ce cave jedne male smrdljive da kazu “nek se ugasimo” nego sto ce da dodju na stadion da teraju upravu! a zasto...
  14. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    aj da napisem i ja po neku.. Zelim prvo da utvrdim hijerarhijsku postavku koja dalje proizilazi ka odgovornosti 1. Klub koji ima 15-20-25000 ljudi na svakoj utakmici od prve do poslednje, ovde, ne gubi prvenstvo, bez obzira na kvalitet trenera kadra i protivnika (kurve) Klub koji ima toliko...
  15. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    Braco. treba mi pomoc! Ono sto znam je da se sve agende sprovode decenijama, a ne godinama, tako i agenda oko SD Partizan je ns svom putu da ga ne bude, ili da bude na nivou na kom nikad nije bio od osnivanja. S tim u vezi imam jednu bas moju recenicu i cesto je izgovaram, a to je “NIKO...
  16. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    pa pare koje dobijaju u nenormalnim kolicinama sto za sport sto za tribinu
  17. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    kratak info iz jezgra egipcana… na opaske pojedinaca da nije dobro to sa laznim parama i stelovanjem odgovor je “sampioni smo 5 za redom, igramo evropu, cilj je da se ovi svedu na nivo zemuna i da sto manje dece navija za njih. a visi cilj ne bira sredstva, dok je on u tome sa nama mi nismo...
  18. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    znate me ovde svi vise manje, znate moje stavove.. ja sam onaj sto vidi da je noga u gangreni i predlazem amputaciju do kuka (5. ligu) a to naravno ne znaci da ne volim Partizan. Stanoja ne mogu ocima da vidim (kao trenera) Jug ne mogu ocima da vidim o upravi da ne pricam mnoge igrace isto...
  19. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    Samo ovoliko od mene, fudbalski: Postavicu samo usput uporedne postave sa 154. Derbija (1:3 u rupetini) za titulu i sledećeg Derbija .ona i mi. < 154. derbi / 168. derbi > ona: 18.4.2017. - 16.4.2022 GK: Manojlović - Borjan LB: Ristić - Rodić CB...
  20. kujblo70

    FK Partizan 2021/22.

    doci ce dan kada cu imati sve vise pobornika, kada ce ljudi prepoznati da ovo ne vodi nicemu (taman osvojili duplu i ligu konferencija). nista se tu nece promeniti! samo zona Partizan spasava! jebi muriju sa kongrapa, jebi vakcinase sa torlaka, jebi obe dzvedzde i iz malog mokrog i iz...
Top