Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Saglasan da su dominantniji pod košem ali Satoransky, Jakubaitis,, Laprovitola, Abrines....zaista ne mislim da su kanturine. Pa i taj Brizuela, sećam ga se iz Unikahe, momak ima dobar šut, pristojan ulaz, ove sezone je Žalgirisu dao 24, ciganima 6 trojki u BGu. Kad na to dodaš Rubia, pakao...
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prošla sezona je bila čarobnjaštvo, nešto posebno, pomislili smo da može tako stalno...jebiga, ne može. Ova Barsa ima prepun roster, nema igrača poput Trifunovića, Anđušića, Kabokla....nema rizika, sve prekaljene zveri. Da Grimaua pitaš da bira među našima možda bi uzeo dvojicu, da pitaš nas...
  3. FK Partizan 2023/24

    Iz svih uglova deluje da je čist penal i crveni sem iz ovog što je objavio partizan net. Ne menja na stvari, mnogo "sitnijih" stvari je sudija ukrao, iz jedne takve smo primili gol što znači da je direktno uticao na rezultat.
  4. KK Partizan - uprava i marketing

    2 Željka ne postoje na planeti...
  5. Kup Radivoj Korać 2024

    Igramo vrlo slično kao prošle sezone, mnogo izolacija, mnogo 1na1. Zadržali jezgro ekipe, pojačali se. Pre 12 meseci smo bili najbolji tm u Evropi, danas nas dobijaju isluženi igrači. Ne znam šta je razlika. Jedino znam da Željko mora da nastavi.
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Exum i Lessort su igrači koji su punili kolone bez obzira na to kakav im je dan. Takvih više nemamo. Kapiten je igrač koji donese sve ili odnese sve. Lako je mogla poslednja da uđe. Nažalost, imam utisak da taj tip igrača i toliko košarke 1na1 drži dosta igrača van dobrog ritma. Nedostaje...
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najveći problem je Exum, tada smo pomislili da se od svega može napraviti plejmejker. Jedan je Dante.
  8. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Tim se gradi. To je Željko radio tokom cele svoje karijere. To je radio prošle sezone. Rezultati su poznati. Pojačanja ništa ne garantuju, pogledati preko puta. Pogledajte napredak Avramovića, Madara, Panterovu sezonu karijere, Lesorovu....
  9. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Nemoguće je da oni nađu ulogu da nekog lazarevića a mi ne možemo za Smajlija, Koprivicu, Dangubića, Glasa. Znam da je jedan neiskusan, drugi jednodimenzionalan, a kakvi su lazić, pomenuti lazarević? Ovo ide u 5. utakmica, ako ima pravde pred praznim tribinama.
  10. Dule Vujošević

    Srećno Dule, neka ovo bude početak kraja tvojih zdravstvenih problema.
Top