Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. vojo.kecman

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    osim toga sto nam se vecina napada svodi na igru 1 na 1, sto je opet sa druge strane prosle sezone dalo dobar rezultat, nemam nista protiv nase igre u napadu koja kakva takva je, znaci ja ne mogu da ocekujem nesto vise od ekipe koja nema plejmejkera pravog koji ce da probije prvu liniju sto se...
  2. vojo.kecman

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    da se upisem za kraj, ne pisem ovde cesto, skoro nikad, ponekad kad izgubimo pa mi je lakse da se ovde izjadam i iznesem kritike na racun nekih igraca jer mi je tako lakse posle poraza pa onda mnogi misle da sam ubaceni element :D svaka cast Naneliju za sve one trojke, za kojeg sam mislio da je...
  3. vojo.kecman

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    sto se tice kosarke, Lesor i Smajli standardno prave te "glupe" faulove, znaci brate ako vidis da ne mozes do skoka, ili je vec uhvatio loptu, pusti protivnika, nemoj da cackas po rukama, dobijas faul lagano, pogotovu u ovim uslovima, Smajli faulira Petruseva a ovaj vec otisao, pusti ga jebeno...
  4. vojo.kecman

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    jel moze neko da okaci ono Smajlijevo zakucavanje posle skoka u napadu, ne mogu to nigde da nadjem... kad je zakucao preko Mitrovica ili Petruseva, tako nesto je bilo...
  5. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    sinoc umesto da se radujemo, razmisljamo kako idemo na F4 da osvojimo Euroligu i prepricavamo kako smo ih unistili igrom i pobedili dve zaredom u plej ofu na njihovom terenu kao niko do sada u istoriji, kao sto i jesmo, desi se ovo sranje, majku im jebem odvratnu, ne mogu da verujem da se ovo...
  6. vojo.kecman

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Zeljko Rebraca podrzao zvalavog Dragana J. Vucicevica, :banghead::banghead::banghead: sta smo mi bogu zgresili da imamo ovakve "legende" kluba, mislim i na ostale sportove, ne samo kosarkase... ODVRATNO... cekam samo ko ce sledeci da podrzi ovog, ne znam kako bih ga nazvao, kojim najgorim...
  7. vojo.kecman

    Uprava i marketing

    sve mi se smucilo jos od vremena Djurica kad smo bili 6 puta zaredom prvaci a u Evropi nista nismo uradili, niti je klub stao na neke stabilne noge, toliki prihodi od ulazaka u evropska takmicenja i od transfera a klub je samo tonuo i dugovi su se povecavali, od tad sam izgubio interesovanje za...
  8. vojo.kecman

    Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Andjusic veliko razočaranje, dečko treba samo da coskari i da šutira, manju će štetu praviti. Bar da je neku trojku pogodio. A ono ispadanje lopte i bacanje u tribine, bez komentara... Mi izgleda bolje da ne igramo ova domaca i regionalna takmičenja jer je suđenje sramno ili da se nekako...
  9. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    ma burazeru necu vise ni pisati nista kao ni do sada, samo sam hteo da se ukljucim u diskusiju, al posto ovde odmah mora neko da se napada i perfidno vredja jer je izrekao svoje misljenje i jer ima manje od 20 poruka, onda nebitno, mozda se meni ne svidjaju neciji postovi pa nisam nikad napadao...
  10. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    pa braco, onda najbolje da ne pisem nista, posto ovde ko god se pojavi da pise a nema puno poruka odmah je okarakterisan kao bot i cigan... ne kazem ja da mi treba da odustanemo nego ocekujem takav splet okolnosti, posto evo druga godina mi se nesto nadamo i ocekujemo, a ciganija opet bolja a...
  11. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    ne kazem da imamo para kao drugi nego da su neki igraci tipa Naneli placeni verovatno odredjeni novac za koji se mogao dovesti igrac na drugoj poziciji, ne vidim sta bi Zagorac manje doneo na toj poziciji... ok, resio je onu utakmicu protiv Efesa ali ovo ostalo je sve tanko... igraci nemaju...
  12. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    meni je samo krivo sto je evidentno da love imamo, ali po meni lova nije rasporedjena kako treba, vecinom dovedeni igracu koji su ofanzivno mnogo bolji a u odbrani skripi, osim Papapetrua koji je u odbrani ok, sad da li je problem do voljnog momenta ili do neznanja igranja odbrane, ne znam, nama...
  13. vojo.kecman

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    - Moje misljenje je da imamo tog pravog plejmejkera da bi imali 3-4 pobede vise sigurno, a to mi je krivo jer smo imali love a pravog pleja nismo doveli, izgubili smo te neizvesne zavrsnice manje vise iz tog razloga, a dobili bi mozda i neke druge utakmice plus toga.... - pravimo neke...
  14. vojo.kecman

    KK Partizan - transferi

    ovde se prica o karakteristikama plejmejkera a ne o imenima, znaci igrac koji je razigravac plej, koji ima dobar pregled igre i pas, posto nam to fali u igri a to se videlo ko iole prati i razume se u kosarku, a mi smo valjda kosarkaski pismeni navijaci :D
  15. vojo.kecman

    KK Partizan - transferi

    pa dobro, tu je forum da se diskutuje, mozda se ove sezone ne bude osetilo ako se ne dovede pravi plej, ali prosle sezone je bila drama kad neko treba da probije i podeli pravi pas, samo bace loptu Panteru pa on pripaljuje preko ruke sa 8 metara na kraju... ali sto je neko vec gore naveo bitan...
  16. vojo.kecman

    KK Partizan - transferi

    zbog tog 1 prosle sezone nismo ni osvojili nista, falio nam je pravi plej, kojeg ako ne dovedemo ni ove sezone, necemo se dobro provesti...
  17. vojo.kecman

    KK Partizan - uprava i marketing

    u prevodu - ne sme se pevati protiv preCednika....
  18. vojo.kecman

    Evrokup 2021/22.

    Klub čiji se igrači busaju i "natežu" mišiće posle svakog drugog koša, kao one paljevine u nba i ne zaslužuje ništa bolje... Avramovic posle svih grešaka još odlazi do Alimpija da prisluškuje tajm aut, dečko je sraman, ponašanje seljačko, totalno atipicno za Partizan, zato I ne zaslužujemo...
  19. vojo.kecman

    Evrokup 2021/22.

    Najgore je što sam se ponadao posle prve četvrtine da možemo da pobedimo, posle toga pomračenje, ima i do sudija, do toga što ih je srao šut, al opet fali ta odbrana koje nema nigde... Zbog čega Koprivica i Glas nisu igrali? Koprivica je mogao da proba da se posiba pod kosem, Glas je možda i...
Top