Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. tintin

    FK Partizan 2023/24

    Ja se i dalje nadam da će principijelni navijači učiniti ustupak koji će inače biti masovno pozdravljen i da će danas preuzeti ulogu koja im pripada od kada postoji fudbal: DVANAESTI IGRAČ Ostaviti igrače na cedilu, bez "dvanaestog igrača" i dozvoliti mraku da u našem Hramu seiri i iživljava...
  2. tintin

    FK Partizan 2023/24

    Samo bih dodao:
  3. tintin

    Liga konferencija 2021/22.

    Pa zato je katastrofa odlazak Asana i Sume (plus bez ikakvog obeštećenja), Banjaka i ogroman broj ovde jasno video šta se sprema. Igraš tri takmičenja (prvenstvo, kup i ligu konferencija) i tek tako se otresaš korisnih igrača. Meni ovde ništa nije jasno. Ne znam, brate. Od kada je došao...
  4. tintin

    Liga konferencija 2021/22.

    Prema onom što je do sada pokazao, trebaće im mikroskop umesto radara.
  5. tintin

    Liga konferencija 2021/22.

    Ne mogu da se otmem utisku da imamo Partizan po meri i ukusu Aleksandra Vučića, a valjda ćemo nekog dana saznati i ko je u svemu saučestvovao. Uprava nesumnjivo.
  6. tintin

    Liga konferencija 2021/22.

    Markec ume odlično da odigra, samo kada se seti da zna da igra fudbal. U većem dalu utakmice deluje odsutno i tako je ovde i nastradao. Mekano je ušao u duel i ostao polomljen. Nije smeo da dozvoli da ga onaj izuje iz kopački. Čini mi se da sudija nije ni svirao faul, možda grešim...
  7. tintin

    Liga konferencija 2021/22.

    Evo dva dana ne mogu sebi da dođem. Sve sam mogao da očekujem, ali da Flori ne uputiš ni jedan jedini šut u gol mi je bila naučna fantastika. Međutim, da mi je neko rekao prošle godine na početku prvenstva da ćemo ostati bez Banjaka, Sadika, Asana, Sume, Natka, a sada i Lazara, rekao bih mu da...
  8. tintin

    FK Partizan 2021/22.

    П Р О П О З И Ц И Ј Е ТАКМИЧЕЊА ЗА ПРВЕНСТВО СУПЕР ЛИГЕ СРБИЈЕ У ФУДБАЛУ ЗА ТАКМИЧАРСКУ 2021/2022. ГОДИНУ Члан 16. Када је дошло до одлагања првенствене утакмице, Директор такмичења ће донети одлуку да се она одигра у првом слободном термину, под условом да сваки клуб има најмање два слободна...
  9. tintin

    Uprava i marketing

    Da bi se neki problem rešio, prvo mora da se razume gde se problem nalazi. Pogrešna je percepcija da su naš problem Vučelić, Vazura, (bivši) Vuletić, Ilijev itd. Naš problem je da se iz uprave najuri cigan Vučić. To je početak rešavanja problema. Dokle god on određuje ko će da bude u upravi...
  10. tintin

    Uprava i marketing

    Ovo mora da eksplodira... sada već 191. (20.06.2021. 00:11)
  11. tintin

    FK Partizan 2020/21.

    Srećna Nova 2021. godina Grobari!
  12. tintin

    Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Jbg, da se ušlo u LE i da je ponovio par utakmica kao prošle godine, tako bi i bilo.
  13. tintin

    FK Partizan 2020/21.

    Koliko sam shvatio, polomio je "nešto" u nosu, odbio je operaciju i "na živo" mu je sve namešteno na VMA, očekuje se da možda igra u derbiju (ja ne očekujem, ali kao ilustracija težine povrede).
  14. tintin

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Aj sad, hladne glave (posle dve rakije i načetog piva), da opišem ili ne znam ni sam kako bih nazvao ovo što imam nameru da npišem. Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju na jednoj ozbiljno odigranoj utakmici u ozbiljnom takmičenju gde nismo bili favorit, a pokazali i znanje i veštinu da...
  15. tintin

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Ne znam braćo za vas, ali već danas, utorak popodne, nisam živ kada će da počne utakmica. Da imamo potencijal, imamo. Natko, Stevanović, Suma, Marković, Asano, Zdjelar, Sadik je postava koja svakom timu može da napakuje gol. Podrška za Miljkovića, neka odigra najbolje što može. Poruka za...
  16. tintin

    FK Partizan 2020/21.

    Prvo i pre svega, čestitam momcima i Stanoju osvojena tri boda na gostovanju u Užicu. Što se mene tiče, igrač Zlatibora je sa obe ruke uhvatio loptu i izbacio van terena. Eto toliko me interesuje ovaj penal u ligi u kojoj mi tri godine tražimo da se uvede VAR, ali jelte, ko nas jebe. Daj da se...
  17. tintin

    FK Partizan 2020/21.

    Pretpostavljam da si tu uračunao i iz prošlog prvenstva sa slaninarima i Spartakom što nije baš OK jer smo igrali sa kombinovanim sastavima, ali nebitno je. Ono što jeste poražavajuće je da smo u ovoj sezoni prosuli bodove u Pazaru i N.Sadu i da su u oba slučaja oni okrenuli poraz u pobedu. I...
  18. tintin

    FK Partizan 2020/21.

    Tačno je da se ne dobija odmah, ali se tretira kao sigurno potraživanje i može da posluži kao garancija za uzimanje pozajmice ili kredita, a može i da se proda. Suma, Sadik i Natko su daleko najbolji igrači ove karikature od lige i ja stvarno neke diskusije ne razumem. Ciganima nismo u toj...
  19. tintin

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Realno, nama je plasman u grupnu fazu LE opet borba za goli život. Ako ne prođemo, prodaje se sve što imamo i gradi tim iz početka. Ako prođemo, doći će i pojačanja i raste vrednost igrača koje imamo.
  20. tintin

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Da izostavimo drobljenje kičme vedete režimske kurve, samo ova asistencija protiv novosadske kurve dovoljno govori o potencijalu, pa ako nisu u stanju to da iskoriste ne znam šta to mi treba da dovedemo, nekog vanzemaljca...
Top