Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. eldiablo

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Počivaj u miru veliki čoveče... "..Partizan je živnuo s povratkom Kiće u klub? Kića je postavio sistem koji je važio sledećih 20 godina i na kojem je Partizan postao prvak Evrope. Prvo je konsolidovao finansijski klub. Doveo je najperspektivnije mlade igrače u Srbiji: Divca, Paspalja; Sale...
  2. eldiablo

    KK Partizan 2020/2021

    Takoreći idealan za ovaj Ostojin sns Partizan.
  3. eldiablo

    KK Partizan 2020/2021

    Hoće li biti neke organizovane akcije ili ćemo nastaviti dalje da pišemo ovde i da kukamo?
  4. eldiablo

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Bila mračna ili ne, treba uvek krenuti od nas samih. Ja sam tek sada besan kada vidim kakva nam je grupa raspad a mi se trudimo da budemo još gori. Da, može se ladno desiti da uđemo u 1/4 ali samo kao drugi. Da pobedimo Francuze u BG sa 18 razlike baš i ne verujem. Sa druge pozicije valjda se...
  5. eldiablo

    7DAYS EuroCup 2020/21

    Dobio je Trento na kraju, ali ne znam što se cimaš oko toga?
  6. eldiablo

    KK Partizan 2020/2021

    Samo da ponovim ovo. Realni grobari i Ostojini sns botovi odjebite više od nas. Idite kod vašeg gazde pa navijajte za one dve limenke iz železnika a naš Partizan ostavite na miru.
  7. eldiablo

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

    Samo da pozelim upravi sve najgore u životu. Da sve pare što ste oteli od našeg Partizana na lekove potrošite do kraja vaših bednih života. Gori ste od Hitlera zlikovci jedni.
  8. eldiablo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Samo da poželim Andrei, našem bivšem velikom treneru, sve najbolje u daljoj karijeri. I nadam se da ćeš se vratiti jednog dana u naš i tvoj Partizan da završiš započeto. Razumem te u potpunosti, ne moraš da glumiš čovićevu/vučićevu kurvu, neka napredni limar nađe nekog drugog za tu ulogu....a...
  9. eldiablo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Trinkijeri je trener Partizana. Tačka. Poštovani navijači Partizana ne pecajte se na ova novinarska sranja, usrane portale, plaćeničke tekstove. Ko god da dođe, ako ne daj bože ode Trinkijeri, mi ćemo biti vreća za udaranje. Ne pecajte se na to. Samo hrabro i istrajno, izvršiti pritisak na...
  10. eldiablo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pozdrav svima! Odavno pratim ovaj forum ali se nisam uključivao do sada. Danas definitivno moram. Samo da poželim Ostoji Mijailoviću da sve pare što je u životu zaradio na lekove potrošio! Stariji sam čovek, Partizan volim i pratim oko 35 godina ali ovo što nam je priredila ova naprednjačka...
Top