Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Contador

    KK Partizan 2020/2021

    Koliko ove godine ispada ekipa iz lige. Da li samo jedna(Primorska) ili još jedna uz nju. Deset timova ima manje poraza od nas. Situacija je baš baš zajebana
  2. Contador

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Ma oni su ove sezone slabiji nego tad. Čak su i prošle sezone bili slabiji nego tad. A po meni, najslabiji su bili 2017. kad je Marko uzeo titulu. Gledam finale kupa te godine, nikad mirniji i još se na kraju nerviram kako su prošli samo sa 1:0
  3. Contador

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Pa sad su slabiji nego tad. Pa i prošle sezone su slabiji bili nego tad.
  4. Contador

    KK Partizan 2020/2021

    Šta 50 eura? Skoro 90.
  5. Contador

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Da ali onda ne treba da krivimo Stanoja po forumu ako se proda neki igrač sa sve mašnicom. Svi znamo ko je najveće zlo ovog Partizana. To Stanoje svakako nije
  6. Contador

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

    Ne treba razmišljati o smeni trenera dok god ima rezultate tj. dok pobeđuje. Jedino može dobiti otkaz ako baš zareda sa porazima ili ako, kao Nikolć, nekim čudom prestigne cigane.
  7. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Ma svi smo mi psihopate po malo. Gde živimo i ne bili
  8. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Pa već i navija protiv nas. Nije sviran penal za Mačvu, ima domaćinsko suđenje i slične nebuloze koje prosipa.
  9. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Osma pobjeda u nizu a ludi Žeks pred nervnim slomom. Sva sreća te je pauza inače ne bi preživeo ove Stanojeve uspehe
  10. Contador

    KK Partizan 2020/2021

    Ljudi da li sam ja možda subjektivan, ali mi se čini da nas sudijska govna uništiše večeras
  11. Contador

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pogledajte ljudi, po opozicionim televizijama, yt kanalima itd ko pljuje psiha. Sve voditelji deklarisani navijači Zvezde. Nema tu ni jednog navijača Partizana. Navijači Partizana su sa njim i listom glasaju za sns. Strašno.
  12. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Bar će jedan čovjek biti sretan poslije ovoga
  13. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Ti si izgleda jedini partizanovac na ovom sajtu
  14. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Diže se i to drugo
  15. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Pantitj je peder. Drugovi i drugarice
  16. Contador

    FK Partizan 2020/21.

    Šta vredi kad će se povredit
  17. Contador

    Uprava i marketing

    Pa njega je naša uprava namestila da izgubi titulu 2000-te da bi ga lakše smenili. Sećate se onog ciganskog "furioznog" finiša od devet utakmica i 27 bodova
  18. Contador

    FK Partizan 2019/20

    Željava?
  19. Contador

    FK Partizan 2019/20

    Bravo Suma
  20. Contador

    FK Partizan 2019/20

    Nadam se da ga nikad više nećeš šutirao Stručnjak.
Top