Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Marko98

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ponistiti se nece sigurno,odigrano je vec 80% Evrokupa i 90% Aba lige.
  2. Marko98

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    U celoj drzavi nisu problem ni mitinzi,ni javni prevoz,skole,fakulteti pa cak i fudbalske utakmice.Samo je kosarka problem? Nisam neki teoreticar zavere ali da li samo u hali moze da predje virus sa jednog coveka na drugog,treba pitati ovih 12 ljudi u Srbiji koji imaju koronu u kojoj su hali bili?
  3. Marko98

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ne verujem u ovo,on trazi neki angazman izvan granica bivse Jugoslavije.
  4. Marko98

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Neda Ukraden na izbornoj listi pa ona pre neki dan mislila da nastupa na Jugoviziji :buhaha
  5. Marko98

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Nikad mi se nije dopadao Gagic ni kao igrac ni kao covek.Dule ga je davno procitao ko je ii sta je.
  6. Marko98

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Tofas sigurno u polufinalu dosta su ozbiljna ekipa,a nama ko god dodje dobrodosao.
  7. Marko98

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Jel zna neko da li ce igrati Gorda sutra? Bice mi jako zanimljivo da vidim ko ce ispasti iz 12 kad se on vrati.
  8. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Ovde se završava priča o fantomskoj utakmici na Kosmetu. WebCrew Edit
  9. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Sad mi je jos draze sto sam dao glas Ostoji,zbog izjave. Ej bre od koga se mi branimo zadnjih 15 minuta i zasto nas "kapiten" odugovlaci.Ovo je bre skandal gurbetima je X odgovarao,za ono odugovlacenje neko ce morati da plati.
  10. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Mislim da je Pantic jedan od retkih povratnika koji je igrao dobro.
  11. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Stojkovica zakovati na klupu ovo nije ponasanje kapitena.
  12. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Mislim da im treba prepustiti posed,i naravno vrsiti presing.Oni nemaju igraca koji moze da prenese loptu Petrovic i Jovancic svakako to nisu i tu vidim da mozemo da im presingom uzimamo lopte i stvaramo brzu transformaciju u napadu,Petrovic im je najslabija karika i njega najvise treba pritiskati.
  13. Marko98

    FK Partizan 2019/20

  14. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Po kladionicama cigani su favoriti. 1- 2.30 X- 3.15 2- 3.25 Mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo?
  15. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Ko se plasi da uzme karte pred utakmicu na njihovoj blagajni ni ne treba da dolazi...
  16. Marko98

    KK Partizan 2019/2020

    To se ne zna,ali verujem da ga Trinkijeri samo cuva za neke teze meceve. Reding se do PO Aba nece sigurno vracati.
  17. Marko98

    KK Partizan 2019/2020

    Bez Gordica u Novom Mestu. Angola debituje sutra.
  18. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Bas dobar broj navijaca Partizana uzima karte za istok,cini mi se da ce vise nasih navijaca biti na istoku nego jugu.Mirise mi ovo na neki istok od pre 3-4 godine.:sneaky:
  19. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Mnogo drugova i poznanika uzelo karte za istok,ja se i dalje dvoumim ali izgleda da cu i ja uzeti za istok na kraju.
  20. Marko98

    FK Partizan 2019/20

    Evo da potkrepim cinjenicu koju sam rekao,da imam utisak da nas se plase. Ovo smeće nije ni za otpad WebCrew edit
Top