Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. GoranMd

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja sam preko aplikacije idući sa posla na fonu uspio kupiti, kopirao broj kartice u notes, u 15h počeo refresovati u 15.09 kupio i ja i moj kolega na isti princip. Po meni najbolje preko aplikacije.
  2. GoranMd

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pisao sam i dobio zvaničan odgovor.
  3. GoranMd

    KK Partizan - uprava i marketing

    Isto i kod mene.
  4. GoranMd

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kupljenaaaa ! Zanima me da li se samo koristi u pdf file ili se moze preuzeti i kao kartica ?
  5. GoranMd

    Želimir „Željko“ Obradović

    https://www.instagram.com/reel/CvFnD6rIe3U/?igshid=MmU2YjMzNjRlOQ==
  6. GoranMd

    KK Partizan - transferi

    Kad bih mogao pojeo bih dzigericu svoju i zakopao se 16m ispod ilovače. Mirotiću ispao si pičkica, koliko god to grubo zvučalo, pružio si ruku Željku i Zoranu, klub se prilagodio tebi i tvojim zahtjevima i na kraju ništa, transferi koji su bili sigurni sada su upitni. Ostoja jebo te žvaljavi...
  7. GoranMd

    KK Partizan - transferi

  8. GoranMd

    KK Partizan - transferi

  9. GoranMd

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Juče podigao za sebe i za dva druga, za njih ponio kopiju lične i njihov mail, trazili mi još ovlašćenje da mogu podignuti za njih, poslali mi na viber, ja pokazao radnici, ona slika i tjt. Tako da znate ako budete podizali za druge.
  10. GoranMd

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ponosan na Željka pa do ekonoma ! Hvala na svemu što su uradili u evroligi ovo sezone. Najljepšu košarku smo igrali, da nije bilo prljavštine, nesporstkog ponašanja, bezobrazluka, ciganisanja sa njihove strane, završili bi ovu seriju davno. Volim te Partizane !
  11. GoranMd

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Taman na moj rođendan, bolji poklon mi ne treba :shal
  12. GoranMd

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ajdeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!! Tebi je život dao sve, a meni KEVIN PANTER je ! Bravo momci ! Ide pivo k'o hitna !
  13. GoranMd

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja sam baš prošle sedmice pitao za dres i evo njihovog odgovora
  14. GoranMd

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    AJDEEEE ! NEMAA SPAVANJAAA ! P.S. VIDIMO SE U PETAK ! :pfc:
  15. GoranMd

    FK Partizan 2022/23.

    Kako bih volio da je danas zadnje kolo. V i V umrite u najgorim mukama, sve vas pojelo !
  16. GoranMd

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Da se nadovežem :šal
  17. GoranMd

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Svoj revolt pokaži svima ! :picka-ciganska:
  18. GoranMd

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    :šal
  19. GoranMd

    Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Poslije prespavane noći i hladnije glave mogu jedno reći, samo još više treba voljeti Partizan! Oni se najbolje snalaze u ovom mulju! Teraj dalje! :partizan-fan:
Top