Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ima prostora za još nekih 7 pobeda do kraja, a da li će biti dovoljno, videćemo.
  2. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izostanak iz play offa nikako se ne bi moglo zvati uspehom, a da li bi bio neuspeh, zavisi od toga koliko smo mu bili daleko ili blizu... Plasman u play off bi bio USPEH, plasman na F4 bi bilo ogromno zadovoljstvo a osvajanje EL ISTORIJA!
  3. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    OLY pa tek onda da se traže ostali. Po kvalitetu, oni spadaju u TOP 6...
  4. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni žao kad neko pokida tekmu kao PJ večeras a ekipa izgubi. Lakše mi ako su svi odigrali loše pa jbg. Balša isto gospodski večeras!
  5. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Na stranu što se ne slažem sa @Ilyasova ali šta je smešno? Kakav ti je to komentar? Ko bi trebalo da te kazni i zašto neće? Nije problem kada čovek za sebe misli da je pametan - opasno je kad pomisli da je najpametniji! A to podjebavanje čpveka sa podsmevanjem, to se valjda nekom može a nekom...
  6. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jbg, ipak igra na poziciji crnca, nema malu kitu sigurno, još ako je Hrvat iz Dalmacije nema zime. Jedino ako je podrjetlom iz Zagreba onda jbg, možda.... :buhaha:buhaha:buhaha
  7. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kaže rada da je ova danas posledica SREĆE - jebem je usta pa tek potom u dupe!
  8. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Tako nekako... Ovakvu tekmu nisam nikad video. Nema logike sve ovo ali samo neka se dobija! PJ, Jare, Trifa, Nanely.... Ma svi! Ovo je po mnooogo čemu tekmu koja će ostati upamćena naročito ako sezona bude posebna! :shal :ziveli
  9. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ubedljivo najbolji komentar-odgovor večeras! Lajkovao bih 1000 puta da mogu... JBT ni stida ni srama ovde neki nemaju... Mogu svi da popuše Žocu a da ga kritikuju ne smeju ni kolege treneri u EL a kamo li ovde svaka šuša!
  10. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prva tekma od koje sam odustao 8 min pre kraja a NIKADA, NIKADA, NIKADA u životu nisam odustao od neke tekme... Ovaj poraz sam doživeo dramatično, baš dramatično.
  11. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jok to je naša vidiš da su nokti crni, mislim nisu žuti :buhaha Momcima želim puno sreće večeras. Makar pola koša da se dobije.
  12. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dozvolite mi da pojedem govno, moja usta imam pravo... Uz potpuno razumevanje svih koji su večeras rezignirani, ljuti i bez kočnica koje pod pritiskom popuste - ja to najbolje znam i razumem. Moji postovi na kraju sezone kada se podvuče crta i kada/ako rezultati ne ispune moja luda očekivanja...
  13. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da nas u tom primeru sa klupe vodi Ser Aleks Ferguson, rekao bih da smo imali loš dan a da je njima ušlo sve što su šutnuli prema golu, jer su kenjare :D
  14. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Goksi druže, oni nisu stoglavi, oni su samo JEDNA GLAVA i to svi znamo koja ili čija - da se ni izražavam jer ovde ima i dama :D
  15. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Zar iko može da sumnja? Željko Obradović svaku sezonu u EL računa kako da je osvoji - Tako je prosto.. I ko sam onda ja da "oladim" ako ZNAM da on sigurno neće! Da sam uspeo, kupio bih kartu za Berlin, jbg nisam uspeo i još uvek tražim "varijante" a vi svi slobodno zovite psihijatra da me dobro...
  16. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Brate nismo cigani, neka se ljudi naslađuju - ko se zadnji smeje, najslađe se smeje! Koji vam je q? Pa izgubili smo tekmu, nismo pomrli! Jebaćemo ih kako vam to nije jasno??? Ne odgovaram tebi brate već samo koristim citat da bih se nadovezao :D Mi treba da osvajamo titule a ne da plačemo! Oni...
  17. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ČUVAJTE DOSTOJANSTVO!!!! Jebite me ako sam normalan ali se nisam nervirao ni malo. Potpuno atipično i nenormalno za mene koliko je i sama tekma nenormalna. Odradio sam i dobru psihološku pripremu u smislu da je sasvim ok izgubiti večeras. Mislim, nije ok ali eto - nije ni neko ogromno...
  18. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    OK teraj dalje....
  19. Spalding

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Te su najhumanije, njima samo sudiju u glavu "slučajno" i da nam završiš neko realno i ok suđenje - da ne kradu ciganski! :D
  20. Spalding

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bilo bi jače da smo uzeli Maria Nakića :D
Top