Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    Pročitao sam vest na Facebook,pokušao sam da je nađem ali nisam uspeo. Ne mogu da se setim koji portal je bio. Bio je tekst,slika Ostojina gde kaže da je budžet 20 miliona za sportski sektor I da je plaćen porez i ostatak od još 5 i nešto miliona će biti plaćen do kraja godine. Ja sam shvatio da...
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Aj ako može neko da mi nesto pojasni. U tabeli našeg kluba piše da nam je projektovani budžet ove godine 20 miliona. I cifre u tabeli to pokazuju. U isto vreme Ostoja po medijima širi priču o 20 miliona za sportski sektor i još 9 miliona,valjda za porez. Zašto to radi,odakle taj novac i da li je...
  3. Kup Radivoj Korać 2024

    Zanima me jedna stvar. Znali smo šta nas ovde čeka,reče Željko. Po menu samo na sudije je moguće da je mislio. Zanima me zašto klub nije nista uradio da to spreči? Ako smo to znali zašto se nije neko oglasio pre utakmice,zašto se nije izašlo u javnost sa pitanjem zašto anonimusi i sudije druge...
  4. Kup Radivoj Korać 2024

    Valensija i donekle Žalgiris. Jedino dve dobre utakmice našeg kluba u ovoj sezoni. Konstantne. Neću da računam one ludačke preokreta posle -15,20. To za mene nisu dobre utakmice. Nemam nadanja,samo ću i dalje navijati za Partizan. Neverovatno mi je da smo promašili bukvalno svako pojačanje a da...
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije problem Panter već drugi igrači koji ne žele da preuzmu odgovornost. Pa Aleksa u predzadnjem našem napadu tapše loptu pola napada i sve vreme gleda u Pantera I na kraju ga poziva rukom da priđe i uzme loptu. I on to i radi. Panter makar ne beži od svog posla a normalno je da ne može sve da...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ništa nije gotovo,gubiće i oni iznad nas,igraće i međusobno. Meni je jedini problem to što mi nemamo igru,naročito u napadu. Kaminski 12 poena iz suta za 3 i samo 2 poena ispod koša,Kaboklo 2 poena ispod koša!? Mi sve poene smo dali daleko od koša.Svi poeni su na individualni kvalitet igrača...
  7. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaka čast kapitenu na današnjoj drskosti i hrabrosti na terenu. Ali da je kapiten cele ove sezone na nivou Kevina iz prošle sezone svaki naš igrač bi uz njega takvog bio 30% bolji,jednostavno imali bi više samopouzdanja. Znate kada bi proslogodišnji Kevin Panter izbegao da šutne kada je sam na...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prvo ću da kažem,postali smo mnogo razmaženi! Jednostavno nekada se zamišljene ideje ne mogu ostvariti na terenu. Selekcija igrača nekada ne daje ono što je zamišljeno da će ti igrači dati i to je naš problem. Voleo bih da grešim.
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Naš problem je to što naša pojačanja ove godine ne mogu da zamene one koji su otišli. Svaka pozicija je slabija. Plus na to kada dodamo lošiju igru u odnosu na prošlu sezonu nosioca starosedeoca imamo ovo što vidimo. Pola EL je prošlo i nije sad da možemo očekivati neki bum u igri. Al šta je tu...
  10. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ove sezone veliku minutažu nam imaju igrači koji prošle sezone su bukvalno 80% vremena provodili na klupi. Možemo se mi samo nadati i pričati da će biti bolje i da će ekipa "naučiti" Željkove zamisli. Ali možda to i ne bude tako. Meni lično ovaj tim je slabiji od proslogodišnjeg a siguran sam i...
  11. KK Partizan - transferi

    Istog sam misljenja. Cak sam ubedjen da nam nije propao jucerasnji transfer da mi centra ne bi ni dovodili.
  12. KK Partizan - transferi

    Meni se cini da je klub bas uradio tako kako si napisao da bi trebalo. Samo nije to bilo javno. I po svemu izrecenom cini mi se da je Mirotic dobio finansijsku ponudu koja se ne odbija lako i predomislio se. Sve ostalo su tehnikalije kako da se odustajanje "casno" prikaze.
  13. KK Partizan - transferi

    Meni ovo saopstenje govori da klub porucuje da je sve napravio da Mirotic bude zadovoljan i da dodje. Vise puta menjani uslovi,bezbedonosne garancije... A kraj saopstenja gde se kaze da klub neveruje da je odustao zbog pretnje i da ce naredni period to pokazati govori mi da je Mirotic po...
  14. KK Partizan - transferi

    Ovo je coravog maslo,zvalavi vise voli glasove od oca i majke a kamo li od ciganske kurve. Ako se ovo procuje nalupace coravom samare sto mu pravi stetu i sve ce mirno proci. On nas unistava samo ako to moze da ide tiho.
  15. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ja nemam dilemu da imamo kvalitetne igrace ali takodje nemam ni dilemu da ovi igraci ne mogu da isporuce ono sto je Zeljko Obradovic zamislio i planirao. 10 puta nam se Cedevita nudila veceras i svih 10 puta smo promasivali,nekad i po 2,3 napada za redom. Jednostavno ovi igraci nemaju ono sto je...
  16. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Podrska ekipi. Koliko god se ismevala mantra da nam treba pravi plej,ja ne mogu da se otmem utisku da imamo velikih problema u organizaciji igre i sa protokom lopte. Da li ce Aleksa to moci da promeni? Nisam ubedjen.
  17. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne ide ovako.Zasto je Zeljko dovodio ostale igrace ako nema poverenja u njih,samo da se popuni broj? Ne igramo odbranu a 6,7 igraca nam igra celu utakmicu i onda dodjemo u problem da nam i nasi dobri suteri ne mogu nista da ubace zbog umora.
  18. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pozdrav grobari. Retko pisem al redovno citam forum. Moje misljenje je da imamo prvu petorku na nivou EL timova. Klupu imamo jako losu. U EL tesko da prva petorka moze da napravi takvu razliku na utakmici a da to kada se vrsi rotacija se ne izgubi. Primecujem da su mnogi navijaci Partizana pali...
  19. KK Partizan - transferi

    Marketinska pravila kazu da mora biti jos neko zvucno pojacanje. Uz pustanje sezonskih. E sad mozda nasi ne robuju pravilima
  20. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pozdrav svima. O cenama ne treba mnogo pisati,takve su kakve su.Za mene su malo jake ali uzecu dve. Ako neko moze da mi da savet za mesto gde nece biti frakcionasi bio bih zahvalan,interesuju me bocne tribine,iza kosa ne.E sad ne bih bas placao one najskuplje..Stari grobar sam dolazio bih sa...
Top