Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. kontraAV

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Smiri se internet ratniče.
  2. kontraAV

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Za to sto si ti napisao drugovi Grobari ce ti jebati majku i pusices im kurac. Jer, jel te niko ne može biti bolji od Ostojinog SNS Partizana.
  3. kontraAV

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na...
  4. kontraAV

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    U kakvu zver je izrastao Dušan. To je ta klasa Lewandovskog. Ne vjerujem da će ga Fiorentina dati ispod 80 miliona, ako ne i cijelih 100. Vazura se nada da će dobiti bar 5%. Ali, samo ako promijeni ligu, ukoliko ostane u Italiji (Juventus) nema % za Partizan.
  5. kontraAV

    FK Partizan 2021/22.

    Koja je svrha bivstvovanja u upravi kluba Ivice Kralja? Osim sto prima platu, sta drugo obavlja?
  6. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Stanojević ako misli da ima tim za Evropu i titulu, mi eto ne mislimo. A tužno je što se mi laici očito bolje u fudbal razumijemo. No, nebitno je sve to, ostaje iza nas, na dobroj smo poziciji, rezultatski gledano, ako ovim od sinoc ne poremeti bas on ekipu pred G. Milanovac. Zadnji je momenat...
  7. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Nije ti ovo sjednica opstinskog odbora SNS-a. Ovo je sjednica nas slobodnih navijača Partizana. Zajebi tu priču, ukratko.
  8. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Godinama država preko saveza, kriminalaca, službe, ruši i uništava Partizan. Nikad nijedna riječ protiv toga iz kluba nije otišla. I ovaj covjek očekuje navijače da dodju i tapsu. Ovo je vec 2022.godina, nagledali smo se svega i svačega, nismi djeca, skoro je decenija otvorenog aparthejda. Oni...
  9. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Sta ce nam ta titula? Da se Iliev i Vazura kite sa njom i da nas pokake krajem maja? I da nastave da se ugradjuju u svakog drugog igrača i njihove plate? Dosta više. Svi napolje iz Partizana. Najbolji je momenat.
  10. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Upravo tako! A ne, naprotiv, bio je saučesnik. Nakrcao tim sa kojom robom? Polovnom, užasnom. Ljudi ovo neće da gledaju. Neće da dodju na stadion. Ljudi ne žele Vucelica, Vazuru, vise ciganski, nego grobarski Jug. Dosta foliranja. Pošteno mu je rečeno, ne radujem se nedelji i utakmici u...
  11. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Sramotan je broj menadzerskih kombinacija u ovom timu. Ubijen sam u pojam toliko da vise nemam zelju da gledam ovaj tim. Užas, užas.
  12. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Izgleda je korona.
  13. kontraAV

    Liga konferencija 2021/22.

    Treba da ih izubijamo sa 4:0 Uzmemo pare, koeficijent, jesenju titulu. Neki dobar dvomec na prolece sa Dinamom, da nakrcamo stadion Moca Vukotic.
  14. kontraAV

    FK Partizan 2021/22.

    Šta god da je Ratko Mladic uradio, to je uradio u ratu, a ne na sportskom terenu. Ta stvar veze nema ne samo sa Partizanom, nego ni sa sportom i prosto ne zelim te stvari na našem stadionu. Nećemo valjda da budemo kao horda cigana koji su našli da je otac Alena Omica bio najsperista (budi Bog s...
  15. kontraAV

    Uprava i marketing

    E, ovakvog predsjednika kluba imamo. https://www.vijesti.me/amp/579148/novosti-krivotvorile-intervju-sa-joanikijem-mitropolija-se-ogradila
  16. kontraAV

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Sraman pristup i odnos. Primaju li te plate?
  17. kontraAV

    FK Partizan 2021/22.

    Hvali se avetinja kako je otjerao Bogosavca i kako je to odličan posao. A onda na njegovo mjesto doveo Brezancica i napisao mu 200k godisnje u koje su se ugradili isti taj Vazura i družina.
  18. kontraAV

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Otišao je najveći. Večna mu slava i malo je reći hvala.
  19. kontraAV

    FK Partizan 2021/22.

    Jasno je da smo sve što imamo bacili na Ling long, a ne Konferencija ligu. Kako ćemo mi na derbi (u najgorem slučaju +3) sa Sanicaninom, evo ne znam. Ona visina, a svaka visoka lopta, muka živa. To ako bi pokrili i rijesili, ne bih imao brige.
  20. kontraAV

    FK Partizan 2021/22.

    Na klupi nemamo niti jednog ofanzivca koji moze okrenuti utakmicu protiv jednog Voždovca. To sve govori o nama.
Top