Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - transferi

    Videćemo kakav će biti Mirotin sledeći ugovor i koliki, Panathinaikos ga čeka i ko zna ko još vreba... To će nam mnogo toga reći. Sa Partizanom je navodno ugovorio da igra za "sitne novce", a na milione niko nije imun, da se razumemo. Neko će reći, ma ne - nije Mirotić takav da trči za novcem...
  2. KK Partizan - transferi

    Bog te poživeo sa sve Mirotićem:shal
  3. KK Partizan - transferi

    Sve nam je lepo, kvalitetno, jedino malo tišti broj stranaca u ekipi. Legija stranaca!! Borac ima da nas prebije sledeće godine u kupu Korać, ako budemo uopšte i igrali kup elem, pravi se stvarno jak tim, i skup, što je mač sa dve oštirice i stvara pritisak na stručni štab. Ali znamo ko nam je...
  4. KK Partizan - transferi

    Auu ovo liči na Bobija Marjanovića, iz Boljevca je, opština Zaječar. Zaječarsko pivo u pozadini. Crveno..znamo
  5. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Leday, meni deluje nezainteresovano, mozda mu je takva faca samo. Deluje da igra sa pola gasa.Nece moci to tako kod Zoca, ne brinem. Ekipa nije uigrana, bice naravno bolje.. Avramovic i Madar, brzi su, brzi i od sopstvene pameti. Srljaju u toj brzini pa zaglave, nabiju se u protivnicke igrace i...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Rekao je i da se ceka centar i da nece znacajno promeniti prosek godina u timu, sto dalje znaci da dolazi jedan igrac na petici i bice nesto stariji.. Meni je Ostoja ok, narcis kao i nas predsednik drzave ali mislim da u ovo vreme Vucica mi ne mozemo imati boljeg predsednika. Trudi se i zalaze...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko voli Zoc da uspostavlja kontakt sa igracima dodirom. Gledam klipove sa treninga, stalno vuce nekog za dres, ruku, dodiruje... A mene to mnogo nerviralo uvek. Vrhunski je Zoc ali ja ne bih mogao da mi on bude trener :) ovako gledam i smejem se.
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ma da nema Mozli koronu? Nisu hteli o tome da ne bi morali svi u karantin koji su bili u kontaktu sa njim, posrednom ili neposrednom. Meni se sve tako nesto cini...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Gledam klipove, pa ovaj Madar je kidalica prava. Asistencija, šut, ulaz... sve je tu... Ceo tim je perfektan. Jedino čega se pribojavam, da neku bitnu utakmicu (neko polufinale, finale) ne izgubimo zbog mladih i neiskusnih igrača koji bi prvi put igrali tako velike utakmice. To je slučaj za ovu...
Top