Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2019/20

    Pa pozdravice "prvu usnu ciganske Srbije" taj sa kojim stojis na tribini, pozdravlja ga redovno, posto mu je licno obezbedjenje, taj sto ti govori sta da pevas
  2. FK Partizan 2019/20

    Interesantan je fenomen kada pobedimo utakmicu, Savo prikaze greske i kaze da nije zadovoljan, ljudi ovde ga ubedjuju kako Partizan igra odlicno, kada odigramo neresno, a Savo kaze da je zadovoljan kako smo se nosili, onda odjednom ljudima ovde ne valjamo i nikad gori nismo bili hahahaha
  3. FK Partizan 2019/20

    ali prosto je neverovatno to kako igraca pljujete 2 godine kako ne radi nista, i onda kada treba da se proda, onda pocinje kuknjava ODE NAM NAJBITNIJI IGRAC, NAJBOLJI itd. jebote kako toliki stepen sizofrenije, ne razumem
  4. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Vuletic upravo potvrdio na Tviteru, Partizan i Roma se dogovorili, Partizan ce platiti klauzulu, a Romi ce pripasti 10% od sledeceg transfera
  5. FK Partizan 2019/20

    Saradjujemo itekako sa dr Seadom Malicevicem, pre mesec dana je bio gost na mom fakultetu, bio sam na predavanju i rekao je da je on izgradio svoje ime do tog nivou, da je sada u mogucnosti da zaposli dvojicu doktora koji ce da rade sa njim u timu
  6. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Pa Dejan Drazic igra u Slovanu, nesto ne vidim da je neka karijera ozbiljna. Okej Skuletic i Pantic. Ali to je vrlo mali broj igraca u odnosu na broj koji je pusten, poenta price je da se vrlo vrlo retko gresilo kada su igraci pusteni za dzabe, to su cinjenice, nisu bez razloga pusteni. Ako...
  7. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Preterujes, ovo da su bili na pozajmici pa bismo ih prodali za par miliona. Nesto se ne secam da je klub pogresio u proceni do sad. Koga su to pustili ovako a da je napravio nesto? Pa taj isti Bosnjak je bio na pozajmicama pa nista. Pre par godina ko se seca Filip Knezevic, bio godinama po...
  8. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    i onda kazu da nam FSS ne povladjuje, cc ma ko to moze da kaze posle ove radosne vesti?
  9. Liga Evrope 2019/2020

    Ja bih prvi vodio mladjeg brata jer mu je 12. rodjendan bas 12.12. kad je i utakmica a ja imam za zapad bocno do juga, tako da ako kojim slucajem neka pretenke da je ulaz D ili tuda, javljajte
  10. FK Partizan 2019/20

    Opet generalizujete, svi timovi u Engleskoj koji igraju Evropu rotiraju, evo prvi Liverpul je ostavio Manea na klupi, a u kolu pre toga igrao bez Salaha i Firmina. Koliko smo mi utakmica igrali ove sezone recimo bez Sadika i Sume istovremeno? Koliko god necije telo bilo u dobroj fizickoj...
  11. Liga Evrope 2019/2020

    Ova vasa prica gde se generalizuju stvari, tipa ovo "Holandjane boli uvo za odbranu" i slicno je toliko besmisleno u 2019. da je to nerealno. Te price skandinavska skola fudbala je ovakva, ostrvska je ovakva je moglo da prodje pre 50 godina. Az Alkmar je za 3 meseca fudbala u prvenstvu primio 8...
  12. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Marko Nikolic dobio otkaz nakon serije losih rezultata u prvenstvu Madjarske.
  13. FK Partizan 2019/20

    Bice Rajkovic na zimu. Rekao sam vam jos tad da je propalo u septembru pre nego sto su mediji javili da je propalo, i onda su mediji javili da ostaje u Italiji, i tad sam napisao da nije tacno, da ce trenirati sa Partizanom i potpisati na zimu, sto ce se vrlo uskoro obestiniti.
  14. FK Partizan 2019/20

    Drugar je bio na predstavi(neki dan pre jucerasnjih utakmica) u kojoj je glumio Savo, i tu su bili neki momci iz kluba, i obratio se Brezancicu i rekao mu "Mi ocekujemo titulu, mi smo tu" i Brezancic mu je samo odgovorio "A i mi smo tu, ali.." i nasmejao se. Tako da je igracima veoma jasno...
  15. Uprava i marketing

    Poenta je bila da cemo svakako imati veci broj kvalitetnih stranaca nego oni, pogledaj samo sta su sve oni dovodili u zadnje tri godine, svake godine nagomilaju, pre par godina Frimpong, Mouche, Ruiz itd, sada je isto samo sto imaju mnogo vise novca pa ponekog i ubodu kao sto je Marin
  16. Uprava i marketing

    Ako uvedu za sledecu sezonu, ne vidim sto vam to smeta, pa oni ce tad dovesti 12 stranaca, od koji 70% su krs. Zamislite da imamo 8 igraca Natkovog znanja
  17. Liga Evrope 2019/2020

    Veoma je ruzno govoriti ovako cinicno o Beogradjanima pogotovo ovaj deo "Od VraCHara do JNA", moja porodica vec 60 godina ide na utakmice Partizana, a iz Beograda je. Ne radi se ovde uopste o tome, ja cu svakako kupiti paket ulaznica jer imam sezonsku ali i dalje mislim da je skupo da u drzavi u...
  18. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Treba meni mnogo ispita jos polozenih da bih mogao da budem kao Dr Terza, on je ipak jedinstven. A i ja sam malo manji smrad
  19. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Citam forum vec nekoliko meseci ali evo prvi put da cu nesto napisati, 100% proverena informacija a to je da do zime nema pojacanja, da vas ne loze po tviteru, i da je Rajkovic u planu da potpise u januaru, pozdrav braco, ziveo Partizan
Top