Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ne treba nam nikakav centralni vezni. To je najpokrivenija pozicija u timu. Dva stopera i desni bek su obaveza.
  2. FK Partizan 2019/20

    Asano je Everton na krilu.
  3. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Bekap spica dovodimo. Trendovi u svetskom fudbalu smanjuju kvantitet igrackog kadra a povecavaju fizicku spremu. Cist primer je Liverpul, koji razbija na svim frontovima sa 15-16 igraca u kompetitivnom pogonu. Da ne pricam o ciganskom razbacivanju i 30+ igraca pod ugovorom. I sta se desava kod...
  4. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ne znam cemu panika. Drzimo i noz i pogacu i pitamo se za ceo rasplet u grupi. Trento je ovde ispao klasicna Astana. Imamo povoljniju ulogu i od Saleta i od Turaka. I ne znam sto smo unapred upisali poraz u Bolonji.
  5. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    E al nisam na to mislio, vec na situaciju iz 2016. kada je odbio sve moguce pritiske da ode u predgradje. Imao bi tamo glavnu ulogu u jednom Evroligasu koji je kruzio oko top 8. On je ipak produzio ugovor sa Megom, uradivsi isto kao i Zdjelar, koji je godinama odbijao pritiske sa raznih strana...
  6. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ko pljuje Zagorca, nek ima postovanja za decka koji je sebi usporio karijeru zbog Partizana i Grobarstine. I da... Sledeca HOCE uci I prirodno je da Rade, Ogi, Vanja, Bogdan itd resavaju.
  7. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Dokle cemo da pustamo svakog da trenira i dize formu i razigravamo za spanske, ruske i italijanske drugoligase... Bukvalno se iz aviona videlo da nam ovo sleduje. I opet ce biti trc ne daj na leto... Jedino sto moze da se uradi da se nadoknadi ovo je da se da novi ugovor Celavom i da se...
  8. VК Partizan, PK Partizan

    Ni prvi ni poslednji koji je izmanipulisan od te bagre.
  9. FK Partizan 2019/20

    Duljaj - pomocni u Sevastopolju i Sahtjoru, fantastican potez. Uz Djumija, najiskusniji u stabu
  10. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Vidim spominje se Sapic ovde. Jel to samo zelja pojedinaca ovde ili je neko objavio? Nase je dete, Blekijevo godiste, mozda kasnije "eksplodira" Najdraze nase odbrane su mi one gde je razlika izmedju godina kod dva stopera bar toliko da jedan moze da bude cale drugom :D Ostoja sa Blekijem...
  11. FK Partizan 2019/20

    Zdjelar, Suma, Natho - kicma Partizana Asano i Sadik - crno bela pesnica
  12. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Polako ljudi, nemojmo sa velikim rezovima i puno igraca. Potrebno je: Napraviti pomeranja u odbrani - bolje da Kalaba odmah ode na zimu jer ako ostane do leta teze cemo se privici na zivot bez njega. Setite se postblekijevske ere. Rajkovic da dodje, Miletica vratiti na stopera. Ostojic neka...
  13. Liga Evrope 2019/2020

    Ja sam se toliko vezao za ovu generaciju da mi odlazak samo jednog igraca tj Kalabe tesko pada. Volim ove momke, Sumu, Zdjelara, Asana, Sadika brata najveceg, Tatka... Molim Vas osvojite Ligu Evrope sledece godine. Molim Vas od srca.
  14. Liga Evrope 2019/2020

    Krivo mi je sto ne mogu da dodjem, ali - porodicna situacija. Neko vrlo blizak ima koncert u cetvrtak uvece i to su stvari koje se ne propustaju, nazalost to preklapanje se desilo. Ako ima neko iz NS kome se ide, ili zna neko dete a nema kartu viska, nek se javi, imamo dve karte na...
  15. Liga Evrope 2019/2020

    Volim Partizan. Gospodo, prokleti smo. Suma, Stojkovic... Isto nam je Svi imamo imamo i svoje zivote :(
  16. KK Partizan 2019/2020

    Samo da jebem majku govedima sudijskim. Napraviti atmosferu linca kad nam dodju ovi smradovi.
  17. Liga Evrope 2019/2020

    @Insomniac i svi drugi koji zele u Alkmar, ne isplati se tu ici u cugu, vec je pametnije praviti "kruznu turu", kombinovati prevoze i tako dalje.
  18. Liga Evrope 2019/2020

    Sadik pokazuje simptome naseg Sejdubua kad je dosao. Ne razume se sa saigracima, u skroz drugoj dimenziji, sto puta - saigrac levo, on desno, i ova slika gde on nije sa saigracima u odsudnim mometima utakmice govori da se ni na kom nivou nije uklopio. Za Sumu smo, doduse, znali da ima znanje. I...
  19. Liga Evrope 2019/2020

    Krivo mi je sto posle golova nisu otisli i proslavili sa klincima, istinskim herojima ovog meca. Potrebna komplet nova garnitura u spicu. Proletos je nasa rotacija u spicu bila za klasu bolja. Sadika lupiti po dzepu za ovo. Mozda je kod Save i zavrsio, sto bi bilo i dobro jer otvara mesto...
  20. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Dobrodoslica Bibrasu. Vrlo vazno pojacanje za nas neuravnotezeni tim, gde prakticno u veznom redu nemamo igraca koji znaju da igraju dvosmerno. Upravo zato ce Natko biti prakticno nezamenljiv u prvoj postavi, i samim tim daje dimenziju vise u nasoj igri. Kao prvo, Zdjelar nece biti prinudjen...
Top