Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    U poslednjih par kola Duljaj je prosuo mnogo toga sto je dobro uradio u prethodnom periodu. A dobrih stvari bilo je na pretek...Dovoljno je samo sto je dobio jedan derbi i naterao cigane da brutalno kradu kako bi odrzali korak za titulu. Ono sto mu zameram jeste sto nije iskoristio priliku i...
  2. FK Partizan 2023/24

    Kulturno bih te pitao šta je konkretno tvoj cilj trenutno? Dakle na forumu navijača Partizana optuzujes člana da ne zna ko su Moca, Mance, Šoškić... Pominješ Srbe kao genocidan narod iako to ovde niko nije ni pomenuo, a verujem ni pomislio... Serviraš priču svi su isti... Prijatelju, nas satiru...
  3. FK Partizan 2023/24

    Ja nemam običaj ovo da radim, ali kad sam pročitao zvezda sa velikim z i kad smo već kod istorije...
  4. FK Partizan 2023/24

    Žao mi je bilo sebe i ljudi oko sebe sinoć u sektoru 1 zapada rupe. Neverovatno koliko se u očima videla vera u ovaj tim i želja za pobedom. Nisam bio na zapadu rupe sigurno deceniju unazad, a zbog našeg "neigranja" nisam uspeo da se iskombinujem da kupim Istok, mada su svi oni koji su kupili...
  5. FK Partizan 2023/24

    Dzabe palamudimo i habamo tastature... Očigledno niko od Partizanovaca nije srećan što se igra današnja utakmica, ali eto naterani smo da je igramo. Ne znam da li ćemo se složiti, ali ja mislim da igrači u ovom momentu nisu krivi ni za šta. Pravili su gluposti u mnogim utakmicama, pa i na...
  6. FK Partizan 2023/24

    Odluka je doneta, ekipa će sutra izaći na teren. Naterani smo da igramo i učestvujemo u cigansklm opštenarodnom veselju. Veselju koje treba da sakrije kosovske tablice, pokradene izbore, ukinute institucije na KiM formalno, a u kompletnoj državi faktički, snimke kuvanih motki i pendreka kako...
  7. FK Partizan 2023/24

    @Jokic Ipak hajlajt snimka je naš brat sa stolicom! Ja bih njemu dao sta god poželi samo da znam ko je! Inače, sam snimak pokazuje sav besmisao ciganskog hvalisanja i glumljenja ludila. Nije ovo navijački forum i izvinjavam se za off, ali to kako nameštaju utakmice je mala beba kako nameštaju...
  8. FK Partizan 2023/24

    Ja ću i platiti da me stave u 11...Obećavam, neće imati ko da sudi...
  9. FK Partizan 2023/24

    Ne treba puno širiti priču. Ukoliko igramo kup pod ovim okolnostima dajemo legitimitet njihovim orgijama. Prošle su im dve kradje na derbiju i dokazano nam je da je nemoguće pobediti. Svi se bavimo očiglednim stvarima penal/nije penal, ofsajd/nije ofsajd, a niko ne sagledava utakmicu u kompletu...
  10. FK Partizan 2023/24

    Ako nekome nije bio jasan transparent cigana juče i ako mu i dalje nije jasno sta se sve u ovoj državi dešava neka pogleda donji tvit... https://x.com/UbicaPFC/status/1781967233767350312
  11. FK Partizan 2023/24

    @Haris_Brkić I sama akcija ili poziv u tom smeru bi zabolela sve ove što danas slave ovu otimačinu. Niko iza tog poziva ne mora da stane svojim imenom, dovoljno je da se na tu temu masovno diskutuje. Evo pokrenuli smo je po drugi put pa da vidimo koliko je nas, uključujući i bivše igrače kojima...
  12. FK Partizan 2023/24

    Izlazak/neizlazak, štagod... Naši igrači su dovoljno uradili za Partizan! Održali su korak u vreme aparthejda gotovo do plej ofa. Naterali su gamad da nas očigledno pokradu u poslednja 2 derbija. Na kraju i pokazali su da su bolji od cigana... U pravu su svi koji kažu da su svoj posao igrači...
  13. FK Partizan 2023/24

    Bio sam na utakmici i nisam gledao snimak...po koji klip na netu. Pokradeni smo brutalno. Ono najkrupnije ste već apsolvirali, ali sitnijih namernih gresaka je bilo u izobilju. Dve kontre su nam sasecene jer "sudija" nije pustio prednost. 15 kontri su nam presekli brutalnim faulovima bez zutog...
  14. FK Partizan 2023/24

    Vidimo se u rupi! Naoštrite se da im se obilno iskenjamo u titulu... Puni kučku! Napred Partizan!!!!
  15. Rukometni klub Partizan

    Za ovakve se utakmice živi! Zbog ovakvih utakmica Partizan jeste to sto jeste! Na ovaj način igrači postaju besmrtni. Neka je jedan jedini trofej u xy godina, ali brate vredi... Da se ja pitam, naterao bih svakog ko ima veze sa Partizanom (i Kaminskog, PJ, Kabokla, i Saldanju, Severinu...
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao prvo častan oproštaj od EL! Ja sam verovao ali na zalost previse stvari se izdesavalo da bi uspeli ove godine u ovom takmicenju. Ostaje zal za ispustenim sansama kojih je bilo na pretek. Verovao sam do pobede edesa nad fenerom i eto... Navijačima Partizana svaka cast sto su ispunili halu i...
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao prvo,momci su se borili i svaka cast. Kao drugo, i dalje imamo sansi, ne treba odustajati. Kao trece, za sada sve ovo deluje lose,ali ako mi ostanemo uz tim sve je moguce. I na kraju, nije nama problem sto nemamo Lesora i Exuma, vec zato sto nemamo Smajlija, Trifu, Jareta, Koprivicu. Cele...
  18. KK Partizan - uprava i marketing

    Ide kraj marta...Ima li sta od placanja poreskog duga i skidanja tog balasta sa naseg kluba?
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kao prvo sjajna atmosfera u Areni. Peta četvrtina je bila fantastična! Ovom timu treba podrska pred najvazniji deo sezone i veceras su je od nas dobili! Takodje, zasluzili su je svojom borbom veceras! Nije islo neke igrače, ali ako im Zeljko veruje, verujem im i ja. Taj PJ je resio proslu...
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Po mom misljenju, od pretrčavanja Tavaresa od strane našig centara nema ništa. Ključ je ista igra kao juče, pik Kaminskog pa da uvuče nižeg igrača u reket, a da Taveres ostane da čuva Aleksu ili Pantera. Veći će problem biti odbrana jer cemo tesko braniti asistencije njihovih plejeva u reket...
Top