Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. TheRock

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svi do jednog igrača iz prošle sezone štite Madara, kapiten ušao u raspravu na tviteru letos. Većina, ipak, više veruje Ostoji.
  2. TheRock

    KK Partizan - uprava i marketing

    Šta se dešava sa prodajom sezonskih, jel klubu cilj da proda što više ili što manje istih? Ni jedne jedine objave, ništa.. Ajde da se vratimo godinu dana u nazad, u ovo vreme i klub i mali Ostoja su dnevno po 2-3 objave posvetili sezonskim, merile su se one majmunske epruvete, svugde po gradu...
  3. TheRock

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ako se povećanje ukupnog budžeta za 20% bude finansiralo isključivo od ulaznica, znači da bi one morale da poskupe minimum minimuma 50%.
  4. TheRock

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kao što rekoh, ne može se svima udovoljiti. Eto, vama odgovara, meni ne. Pri tom, moje mesto uopšte nije toliko loše. Više mi se svidja kako je bilo prošle godine, to je bio moj predlog, pod uslovom da je izvodljivo. Moje je mišljenje da to što je neko prošle godine brže kliknuo mišem od...
  5. TheRock

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ne znam, možda sam malo subjektivan, shvatam da se ne može svima udovoljiti, ali ne dopada mi se ovo čuvanje mesta sezoncima u areni gde vrv neće pustiti u prodaju više od 13 hiljada sezonskih. To ima smisla na stadionima koji primaju minimum po 30 hiljada gledalaca, pa je i fluktuacija sezonaca...
  6. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Mislim da je za te pare Tompson, koji je bolji izbor trenutno, otišao u Efes, tako da kad se nije imalo tad, ne verujem ni da se sada ima za toliko obeštećenje.
  7. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Naravno da nisu jedini, nego sam hteo da kažem da je sa njim lakše popuniti ostatak tima i da bi to mogao da bude i neko sa onog spiska. A naravno, može i bez njega. I ti agenti, kad znaju da nemaš veliki izbor, umeju da budu teži za saradnju.
  8. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Neko je sinoć ovde okačio spisak slobodnih igrača po pozicijama. Što se centara tiče, sa Mirotićem u ekipi imalo bi onde veoma lepo da se probere. Bez njega, ona lista deluje veoma tanko, ako gledamo materijal za f4, kako je mag biznisa najavio.
  9. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Okej, nije forum problem, ali na instagramu i tviteru je sada 99% energije usmereno na Mirotića. A pre onog idiotskog saopštenja, bilo je čak i cigana koji su tvrdili kako je ovo poraz sporta.
  10. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Vidim da pbg spin mašinerija daje veoma dobre rezultate,bpa čak i ovde na forumu. Ispade da je Mirotić najveći problem Partizana. Više niko ne pominje da jedan sportista zbog pretnji ne sme da dodje da igra u ovoj državi. Zaboravlja se da je zbog populizma i neprofesionalizma od strane uprave...
  11. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Bila je priča i da je Madar pogazio reč. Sad klub botuje i protiv Mirotića na isti način. A to što je Ostoja uspešni biznismen najavio f4 i "najveće pojačanje koje vredi čekati" pre nego što je posao gotov, to je poslovni model kakav još nije vidjen u svetu. Nemojte se čuditi ako sad on ode, kao...
  12. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Pa sta onda da refrešujemo? Komentare na pbg.news?
  13. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Kakav je to ugovor potpisan koji jedna strana moze da raskine kad joj se digne kurac i to bez ikakvih posledica? Prema priči pbg newsa, laički bih rekao da klub ima pravo. Medjutim kad vidim da se u zvaničnom saopštenju kluba pozivaju na junk i smeće u mailu, čini mi se da mogu da pretpostavim...
  14. TheRock

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Tristan dobar protiv Bostona. 23 minuta, 14 p, 8 sk, 1as, 1ukradena, 1 blokada, 2 izgubljene, šut 6/13 , trojke 1/5, 1/2 bacanja. Baš me zanima da li će ga zadržati. P.S. Nije mi jasno i baš bode oči što mu u NBA aplikaciji u last attended stoji real madrid. Da li to ima veze sa njegovim...
  15. TheRock

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Zbog čega više na onoj tabeli ne mogu da se vide sve uplate? Vidi se samo 1992 od skoro 6 hiljada. Svako treba da može da vidi svoju uplatu
  16. TheRock

    Kup Radivoja Koraća, 2023.

    Gde moze statistika da se vidi?
  17. TheRock

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Bilo je samo pitanje vremena kada će se desiti da Lesor udje u problem sa faulovima. Ako već tražimo krivicu za večerašnji poraz - to je greška u selekciji, odnosno dovodjenje Brodzijanskog kao bekap centra.
  18. TheRock

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ne svidja mi se ovo Andjušićevo navijanje. Budi profesionalac, pobedi ih, pa tek onda dopusti da te ponesu emocije - to na proslavi titule. Bliži se derbi, gostujemo, ne treba se baviti ovim stvarima, već svu energiju usmeriti isključivo na teren. Evo imamo svež primer naših fudbalera protiv...
  19. TheRock

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Zato što je sranja uvek pravio u junu i julu, a posle to peglao pojacanjima u avgustu, osim one sezone kad nije bilo navijaca, pa nije bilo potrebe da pegla. I okrenuo se dobar deo hale. Šta je loše biti navijač rezultata? Sve u žitovtu vam je rezultat, ali bukvalno sve. Al da se držimo teme...
  20. TheRock

    KK Partizan - transferi

    Ima na Fibinom YouTube kanalu!
Top