Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Unakazili su nas iako smo imali čini mi se oko 25 slobodnih bacanja više. Ovo da smo uzeli u 90% bi završili prvi u grupi, ovako sad je upitno prva dva mjesta. Tanki smo na centru. Mozliju svaka čast, ali sa 203 cm je inferioran u odbrani kada dođu korpulentniji. Inače Mozliju svaka čast meni i...
  2. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Što se tiče Evrolige, da uzmemo pod pretpostavkom da osvojimo ove godine ABA ligu i Euro Cup što možda i nije toliko nemoguće. Izborimo sledeće godine Evroligu i šta onda? Koji je način da ostanemo u istoj i naredne godine? Jedini način da ostanemo je da osvojimo istu, što ovde mogu slobodno...
  3. KK Partizan 2019/2020

    Nema veze desava se los dan, pogotovo sto putujemo stalno po gostovanjima, a to iscrpljuje. Iskreno ocekivao sam utakmicu na jedan posjed, ali bilo je i 20 razlike za protivnika u jednom trenutku. Mislim da cemo se tesko oporaviti do litvanaca jer opet putujemo jakoj ekipi, ali pocetak je sezone...
  4. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    To je ono što i ja govorim, a u tom slučaju jedini način da ostanemo sigurno u EL da ne zavisimo od nečije volje je da osvojimo istu :) Čitam danas da su blizu dogovora da ubace jedan Londonski klub, što će najvjerovatnije biti na uštrb ABA lige ako ne ove godine onda u sledeće dve ili tri...
Top