Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Alexander Stonsky

    FK Partizan 2019/20

    Zanima me zna li neko je li u prodaji Partizanov golmanski dres, i može li negde Stojketov da se nađe od ove sezone. Koliko sam gledao po internetu i nigde nisam našao, pa mi ostalo još samo ovde da pitam ako zna neko.
  2. Alexander Stonsky

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Otkad nam je to problematična pozicija štopera, ne razumem to samo ? Pavlović, Ostojić, Vujačić, Dinga koji je do sada bio povređen. Ne znam kud će više štopera.
  3. Alexander Stonsky

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Moje mišljenje je da Savo nije hteo po svaku cenu da dovodi igrača koji ne bi doneo neku ogromnu razliku. Očigledno taj jedan više u rosteru nije neophodan. Ovako Asano u napad, Stevanović na njegovo mesto ili čak da se Zakarić oživi, on je prošle sezone dobro odigrao. Verujem Savu da zna šta radi.
  4. Alexander Stonsky

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Željko Pantić je sinoć u analizi rekao da se traži špic koji će da bude Sadiku mentor na terenu, ali i van terena, što verovatno znači Emenike, jer su sunarodnici i može da mu pomogne u sazrevanju.
  5. Alexander Stonsky

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Koliko nas je finansijski koštao kad je došao za 300 hiljada, a otišao za 400 hiljada eura ? Samo tu smo zaradili na njemu, a još je klubu doneo ogroman uspeh golom protiv Jang Bojsa. Još ga je Mirković prošle godine oterao i tražio Fatosa Bećiraja da dovedu, kako bi to tek izgledalo. Na kraju...
Top