Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2020/21.

    Partizan je sveden na amaterski nivo, da li cemo mi to prihvatiti ili ne, to je do nas, ali to je jednostavno tako. Ne moze profesionalni klub da igra prvenstvo bez centarfora, da se ponada da taj cebtarfor moze da bude igrac kome to i nije prirodna pozicija, a onda mu se taj igrac u doba korone...
  2. FK Partizan 2020/21.

    Jednostavno receno slabi smo i to je to. Nema tu sta da se prica. Kako smo kiksali prosle sezone, tako kiksamo i ove sezone, tako smo mogli i danas da kiksnemo. Znaci prosle sezone sve primamo golove na kraju utakmice, tako primamo golove na kraju utakmice i ove sezone, tako smo mogli i danas da...
  3. FK Partizan 2020/21.

    Da se izvinim na mom prethodnom komentaru. Trener i fudbaleri definitivno i jesu za pljuvanje a ne za kritike. Pu picka im materina nesposobna eto, oce srce da mi rikne od njihove igre. Daj bre tu pauzu vise da ne gledam govna. Izvinite na psovanju al majku im jebem nesposobnu eto.
  4. FK Partizan 2020/21.

    Ajde Partizane, ajde Stanoje, ajmo momci iskidajte danas i zajedno se popisajte po svim dezurnim pljuvacima koji ne dele kritike, vec iz mrznje pljuju i jedva cekaju kiks da pljuju jos malo!
  5. FK Partizan 2020/21.

    Jebem li onom odvratnom Sanogu familiju cigansku eto.
  6. FK Partizan 2020/21.

    Kad se setim samo one utakmice protiv Malatije u Beogradu, au kako smo igrali presing i trcali po citavom terenu, ma svaki napad bismo im sasekli na njihovoj polovini terena, bilo je milina gledati tu utakmicu. E sad ono sto mi nije jasno jeste zasto mismo mogli svaku tekmu tako odigrati...
  7. FK Partizan 2020/21.

    Nasem timu fali to nesto ali nemam pojma sta, nebitno je Savo ili Stanoje, kiksali smo mi kod Save samo tako, svaku drugu, sa Stanojem smo izgubili dva boda protiv Metalca na isti nacin kako smo prosipali bodove i kod Save. Naravno da je trebalo da se dese neke promene jer ono vise nije moglo...
  8. FK Partizan 2020/21.

    1. Sveli su nam klub na amaterski nivo. Po ko zna koji put nije na vreme isplaniran tim. Igraci se dovode i prodaju izmedju najvaznijih utakmica u sezoni. Ne znam da li cu jednom u svom zivotu doziveti da napravimo tim na vreme, i da ako zelimo da prodamo nekog da ga prodamo na vreme, da ako...
  9. FK Partizan 2020/21.

    Posle prvog kontakta lopte Jojica videlo se da nije igrao fudbal sto godina, iskreno ocekivao sam da ce ga zameniti na poluvremenu jer bas nista nije doprineo igri, nije imao dva dobra poteza sa loptom, niti ima snage niti je znao sa loptom sta ce i kako ce. Previse smo se povukli, bilo je...
  10. FK Partizan 2020/21.

    Holender valjda tek dosao, mozda nema nijedan trening sa ekipom, realno bilo bi i neozbiljno da ga stavi, mada i takav bi dao veci doprinos od Lole ali eto. Niska nam je postava, kontam kod svakog prekida ima srcka da me udari ali eto da se uzdamo u skok Banjaka, Markovica, Urosevica i Miljkona.
  11. FK Partizan 2020/21.

    Otprilike brate hahahaha, mi smo mucenici. Ali pobedjujemo danas!
  12. FK Partizan 2020/21.

    Pa neki stranac mora da ispadne iz protokola, s obzirom da Bajebek tek dosao, nije igrao 100 godina fudbal niti je uigran sa ekipom s jedne strane i ima logike da on ispadne iz protokola, a sa druge strane je glupost igrati bez klasicnog centarfora i uzdti se u nesrecnog Asana da moze da ga...
  13. FK Partizan 2020/21.

    Izgleda da nam Bajebek ispada iz protokola zbog pravila o broju stranaca, a Asano nam centarfor. Mada ipak treba sacekati zvanicnu postavu sat vremena pred tekmu ali kako stvari stoje tako ce biti.
  14. FK Partizan 2020/21.

    Nas brate moj trenutno muci sve. Muci nas bonus pravilo, muci nas pravilo stranaca, muci nas nespremnost igraca, muci nas neuigranost tima. Jojic, Obradovic i Bajbek nisu igrali fudbal sto godina, Holender tek dosao, Natho odradio jedan trening sa novim fudbalerima. Ko zna koji tim ce i izaci...
  15. FK Partizan 2020/21.

    Nesto sto najvise mrzim u Partizanu jeste to kasno dovodjenje fudbalera, prakticno 5 do 10 dana pred najbitnije utakmice. S obzirom da Bajebek nije spreman za vise od 50minuta ako zaista bude Lazar Markovic igrao centarfora onda ocekujem kukavicku igru.
  16. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Nikad nisam ni slutio da cu ovo reci ali ovi kosarkasi veci manekeni nego fudbaleri...u fudbalu smo i zlatni kakav pristup utakmici nam imaju kosarkasi...sta je bre ovo, okej Rusi ulazu pare u kosarku ali sramota je da izgubimo 23 razlike od prosecne ruske ekipe, pa sta bismo radili da igramo...
  17. FK Partizan 2020/21.

    Mogu najvise 4 stranca. Kontam da Natho nece biti u protokolu za derbi.
  18. KK Partizan 2020/2021

    Plasim se da smo i u kosarci postali luzeri kao i u fudbalu, stalno se nesto borimo igramo i po ko zna koji put u neizvesnoj zavrsnici izgubimo. Imamo prilicno jak tim, mogli smo lagano imati do sada 4 od 4 pobede. Ocigledno je da se Scepanovic ne snalazi, sta je u pitanju najbolje znaju unutar...
  19. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Brate molim te ne lupaj gluposti, ili si cigan pa si dosao da provociras. Almerija ulaze u fudbal sada vise nego sto ce cela nasa liga za narednih 20 godina. Imaju visoke ambicije, valjda su kandidat broj 1 za ulazak u prvu ligu. Sadik je odlicna investicija bio pa se ti smej koliko hoces, decko...
  20. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

    Na stranici pbg.news koju vodi neki lik blizak upravi pise da ovaj Bajebek 99posto dolazi i da mu je spreman ugovor na tri godine. Tako da verovatno smo prodali Sadika a doveli ovog. Valjda je prodat Sadik za 9 miliona evra plus procenti ili su procenti vec ukljuceni, nisam bas shvatio. Izvor...
Top