Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2019/20

    Možete da mirišete koliko god hoćete i da merite piše ko je grobar, tu ne mogu da vam pomognem. Ali zato mogu da još jednom kažem da je Savo neznalica, poltrončina, ljiga bez obraza i demagog koji je saučesnik ovih bandita u ubijanju FKP. To što je vama normalno da neko ima obraz đon i da vam...
  2. FK Partizan 2019/20

    Onda cu i ja tebe da naduvam. Kao i Savu, jer nam prodaje maglu, kao i vi. Jel treba da budem srecan zbog -13 usred februara? 2 lose tekme, kazes? Za -13 je 2 lose tekme malo. Aj sad nastavi da napusavas. Ja bih ga isutirao nogom u dupe koliko je veceras. Ne zato sto mislim da je krivlji od...
  3. FK Partizan 2019/20

    http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/93341/milosevic-zadovoljan-iako-smo-igrali-nereseno Bravo, majstore! Kakav bezobrazluk...
  4. FK Partizan 2019/20

    Riba smrdi od glave, zna se ko je najveci krivac. Ali, Savo je demagog koji je prihvatio njihovu igru i prodaje nam istu maglu kao i oni. Jedna ista prica. I nema opravdanja za ovakve sramne rezultate, niti ciganske kradje mogu biti paravan za ovakve blamaze. Odlazi!
  5. FK Partizan 2019/20

    Savo je najveca trenerska neznalica, poltron i beskicmenjak. Zasto ne bi mogli njega da prozivamo ako smo mogli Kizu, Djukica, Batu, Ivana... sve? Dosta vise njegovog proseravanja. Odlazi vise!!!
Top