Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Evrokup 2021/22.

    Vredelo je cekati sve ove godine... Kako je lepo ovo gledati... Najbolji Evropski trener na tvojoj klupi,dovoljno !!!
  2. FK Partizan 2021/22.

    Jako ozbiljno i sigurno dobijen mec... Drugo poluvreme,mnogo prostora ali mi u tranziciji,polukontri,kontri jako puno netacnih dodavanja,realizavije... Holender vec duze vreme ne pruza dobre partije,a Proletos jedan od boljih u nasem sastavu,ne znam sta se desava...mozda nedovoljan odmor zbog...
  3. FK Partizan 2021/22.

    Mozda je za sve Suma u pravu,jedno je sigurno a to da je dobar igrac...a sad ,secam se i da je jedan Sasa Ilic sedeo na klupi pa nije pravio lajv predstave...a secam se dobro da je i Suma jedno vreme igrao standardno a da nista nije doprinosio... Ja sam za to da je ovo trebalo na bilo koji nacin...
  4. Liga konferencija 2021/22.

    Rutinski...mada bilo dosta muke,posebno drugo poluvreme... Rikardo i dalje vuce,impresionira... Prvi,i sada dve tekme kuci za prolaz dalje...idemo... A nedelja,dajte kurvu...
  5. KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

    Auu koja i koliko emocija na danasnjem mecu... Pa pogledajte samo bivse igrace,trenere,legende koje su dosle ispratiti VELIKOG KAPITENA u penziju...jbt ja sam u tripu da ni jedan KK klub na svetu nema takve velicine ove igre... A na parketu neki novi a opet onaj stari Partizan,sa...
  6. FK Partizan 2021/22.

    Svaka cast za pobedu. Pritisak na loptu ,protivnika,prostor,narocito u prvih 35min je bio fantastican... Ostatak meca pod nasom kontrolom,takticki jako dobro... Meni je ovo veoma gledljivo i gazimo dalje ... Mislim da ima prostora za jos veci napredak u igri i mesta za jos neku svezu krv u...
  7. FK Partizan 2021/22.

    Zasedni Partizane na celo tabele i drzi do kraja... Zajasi Stanoje u sedlo i do titule ne silazi ne popustaj !!!
  8. FK Partizan 2021/22.

    Krece sezona,nadam se da smo ovaj put spremniji za njen pocetak (uvodna dva gostovanja,i prve neatraktivne a nezgodne utakmice evrope) , a ako pregrmimo,posle u borbu i izgaranje uz nasu Grobarsku bezrezervnu podrsku (a sta mozemo drugo)...i mora da se napadne titula !!! (Koliko god daleko to...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Novica Velickovic !!! Pravi grobar,pravi igrac !!! Hvala legendo.... Dao si sve,i uvek si pruzao,znamo mi Grobari to najbolje ! Privilegovani sa novom legendom....ko zna koja jednako vredna legenda KK Partizana...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja nisam zvezda. Ja sam Partizan !!! Najveci svih vremena... ZELIMIR...
  11. Radio Mileva, Leto 2021.

    Pantic je bio ponajbolji nas igrac u jednom trenutku u eri Miroslava Djukica... Licno sam ga veoma cenio i puno ocekivao... A sada,ono sto je igrao u Cuki,a pratio sam,tezak,visak kilograma,totalni manjak kondicije,spremnosti,kao 35ogodisnjak...au ninasta nije licilo... A to da ga postepeno...
  12. FK Partizan 2020/21.

    Bravo bravo....lepo sve napisano... Delim u potpunosti isto misljenje !
  13. FK Partizan 2020/21.

    Mislim da je takticki dobro spremio..njih sveo na minimum sansi i da ih je vrlo rano potrosio ,i da su totalno postali bezopasni od 70min.... Rekao sam da nam je falilo kvaliteta,i da smo bili jalovi,ali da smo itekako imali vise od neke igre... Slazem se da ovo nije ni blizu prave igre koju...
  14. FK Partizan 2020/21.

    Kada se sve sagleda...Stanojevic je dobro pripremio mec,ima li smo plan i cilj,igrali smo cvrsto,takticki disciplinovano,momci su dosta spremniji za razliku od cigana ,falilo nam je malo vise kvaliteta,jacih pojedinaca,da ih dotucemo...jer smo realno dominirali od 70min. (manje vise jalovo,mora...
  15. FK Partizan 2020/21.

    Blizu je utorak,bas blizu... Cigani kao veliki favoriti,kao uzimaju duplu krunu,ovo ono... Ajde.... Ma da se pobijemo za pehar,pa kako bude. A bice jos jedan pehar vise u nasim vitrinama... Ajde momci,ajde struko pronadjite dobitnu formulu... Jako zelim,jako se nadam nasem uspehu,nasoj pobedi...
  16. FK Partizan 2020/21.

    Asano je bez premca najveci profesionalac sto se pojavio u nasem klubu... Dao je svaki atom snage i znanja i na tome veliko hvala ! Veliki udarac,veliki potres za svlacionicu,za tim,pred vaznu borbu za trofej u Kupu .. Jaka osuda i Markeca,ali mozda se i saigraci osecaju izdano,ko zna sta i...
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ima poprecnih misljenja ,dal je dobar,dal je los trener ... Ima i uspeha sa repkom,a i losih izdanja u klubovima... Za mene,je samo jedno jedino ALEKSANDAR SAŠA DjORDjEVIĆ !!! Čovek,više od legende !!!
  18. FK Partizan 2020/21.

    Mnogo bitna pobeda i korektna igra,najvise da bi se pokazao karakter! ZIVKOVIC osvezenje na beku,treba pravi spic da dodje do jos veceg izrazaja njegov dobar centarsut.. SCEKIC standardno profesionalan,odgovoran,svaka cast... JOJICocigledno treba velikom minutazom da se vrati u formu,jos puno...
  19. FK Partizan 2020/21.

    Prvo poluvreme,dominacija u posedu,sve kako treba ali nam treba gol...mali Jovic se tek pred kraj opustio,Holender korektan,Asano ubica... Drugo poluvreme,veliki problem jer ne mozemo teziste da prebacimo na njihovu polovinu kroz pas,a preko dugih lopti smo u velikom deficitu sa snagom i visinom...
  20. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Idemo Crno Beli.... Veceras PRVA od PET pobeda do EuroLige! Volim Partizan !
Top