Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. NN G012

    Liga Evropa 2017/18

    Ovi indijanci ovde su računali Rijeku umesto Salzburga... S obzirom da je Salzburg ispao, a iznad nas je, mi smo još jedno mesto ispod.
  2. NN G012

    KK Partizan 2014/15

    Кад јутро сване, ја бројим сате, када ће конференција...
  3. NN G012

    Partizan i mediji

    Чули те...
  4. NN G012

    Dule Vujošević

    "Знам колико је слава пролазна и свестан сам залудности величине. Упркос томе, дешавало се да будем изненађен што се после неког неиспеха нађем остављен, готово сам, и то посебно од људи који су ми у добра времена били верни пратиоци. Пси су увек уз ногу човека, и по томе се разликују од људи" -...
  5. NN G012

    Dule Vujošević

    Не, нема потребе да ја отварам икоме очи, јер очигледно да свако види оно што жели да види! Па ако већ знате, и то и-ха-ха од кад, било би заиста време да све изађе на видело! Оно што ја једноставно не могу да поверујем, опет се понављам, је то да у овој тренутној ситуацији, кад је свима...
  6. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    whA92Y Извињавам се ако је овоме већ било речи, нисам успео да прелистам све! И колико све ово има везе са истином..?!
  7. NN G012

    Dule Vujošević

    Поред свега што нам се дешава у последње време, и шта нам багра ради, и како нас уништава на свим нивоима, ви сте се ухватили за Ђурића (који је свакако прошлост) као нездрави! Алал вам курац! Један једини човек који брани интерес Партизана у овим тешким данима, буквално једини! Вређајте га још...
  8. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Свакако, али бар нисмо "намештали" против кога ћемо играти... А и с обзиром да ће ФМП бити први и да ће се фајнал фор играти у Београду (ваљда), пре бих изабрао да играмо против усташа у полуфиналу! Далеко од тога да се плашим Ћокијевих пулена, али не волим то штимовање на кога ћемо ићи, није...
  9. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Потпис! На пример, догоди се то, и онда не дај Боже поново имамо лош дан и изгубимо, шта онда..?!
  10. NN G012

    Uprava i marketing

    Тако је Славољубе, опако доносиш закључке! Од два зла не могу да изаберем мање зло, јеби га...
  11. NN G012

    Uprava i marketing

  12. NN G012

    Uprava i marketing

    Много се глобализују ствари и све се схвата буквално! То ако смо пре за подршку играчима, па тек онда за прозивање управе, не значи да подржавамо говна и да не желимо да их се отарасимо! Него, једна ствар ми није јасна... До скоро се причало како је ова управа са све мутавим на челу завршила...
  13. NN G012

    FK Partizan - sezona 2013/14

    А који је то тренер освојио било шта пре него што је дошао код нас..? едит: Тек сад видим да је Живе поставио слично питање, јеби га...
  14. NN G012

    Uprava i marketing

    Много их је погодило досадашње повремено скандирање, па ће их сад ово убудуће толико раздрмати да ће се сигурно одлучити да сви поднесу моменталне оставке! Њих то не дотиче, и док се нешто конкретно не учини (а то наравно нема ко да покрене) узалуд труд, џаба нам све... Мени је ова титула изнад...
  15. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Фрустрирајућа чињеница буразеру!
  16. NN G012

    Uprava i marketing

    Наравно да се чита, и наравно да нисам мислио да се ти звиждуци односе на поменути "бунт", већ сам се само надовезао на све то, јер је по мени било какво негодовање у тој фази утакмице тотални апсурд! Слажем се да треба да се тера управа свим силама, али понављам, не док се ломи резултат, а...
  17. NN G012

    Uprava i marketing

    Нема потребе за оваквим провокативним ставом! Не пада мени на памет да "приспитавам" било чију "подршку", твоја ствар је на који начин ћеш је пружити! Сложио бих се, али некако ми тај бунт не иде за време утакмице... Пре почетка може, по завршетку такође, али за време утакмице не! Ја просто...
  18. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Све се некако надам да се форма темпира за оно најбитније! Ови цигани су смешни, стварно су смешни, и ако ми будемо прави кад то буде било најпотребније, нема зиме... Све похвале за вечерашње издање на трибинама! Нису се ови чули 4-5 пута за време целе утакмице, и то углавном у паузама...
  19. NN G012

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Као и увек...
  20. NN G012

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Рашовић је добио прилику да седне на клупу првог тима, показао шта је умео, и то је то, хвала на томе, време је било да се неко други опроба... Оспоравали ви то или не, за време његовог вођења игра нам је била криминална! Нисам свршавао на Николића, али ми је било драго што је дошао, а и после...
Top