Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. BandidoIvicaIliev

    Liga konferencija 2021/22.

    Bravo za sinoc ali trebaju nam pojacanje. Bravo Stanoje
  2. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2021/22.

    Rikardu je potreban odmor
  3. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2021/22.

    Titula je nasa
  4. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2020/21.

    Rekreativni pristup mecu pojedinaca, sramotno. To se izadje da izgines ili se ne izlazi.
  5. BandidoIvicaIliev

    KK Partizan 2019/2020

    Могло је и боље, али је на крају сасвим коректно ово било. Освајамо ово, напред Партизан!
  6. BandidoIvicaIliev

    KK Partizan 2019/2020

    Напасти у понедељак! Ако их разбијемо они ће бити у грчевитој борби за четврто место. Ако их и Цедевита добије то је ћао за њих. А Цедевита је врло лако изашла на крај са њима у децембру.
  7. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2019/20

    Хвала за све Вуле! Све најбоље!
  8. BandidoIvicaIliev

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Потребан нам је играч који може конзистентно да пробија бункере у нашој лиги, само тако можемо до титуле!
  9. BandidoIvicaIliev

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    И ове отворене тројке што смо имали, промашили смо. Заслужено губимо ово.
  10. BandidoIvicaIliev

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Што је рекао велики Дуле, ИМПЕРИЈА ЋЕ ДА УЗВРАТИ УДАРАЦ!!!
  11. BandidoIvicaIliev

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Сале Ђорђевић вечна легенда Партизана! А за вас не знам али ја не могу да не звиждим Теодосићу па макар нам репка играла против шиптара. Макар да је таблу погодио...
  12. BandidoIvicaIliev

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Ова атмосфера да смо у дебелом минусу је дефетистичка и не служи ничему добром. Саво је много добар тренер, само што је требало више поверења да се да играчима са клупе уместо да исти играју и умарају се, али добро, шта је ту је. Черга има тренера почетника и треба их напасти. Треба нам играч...
  13. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2019/20

    Пре свега да пожелим браћи Гробарима срећну и успешну 2020. годину. Ја сам нови на форуму, и драго ми је да сам имао прилике да се дружим и коментаришем дешавања са браћом Гробарима. Пуно здравља и успеха, и да се заједно радујемо у Хумској 1! Иза нас је релативно солидна година. Батица Мирковић...
  14. BandidoIvicaIliev

    Liga Evrope 2019/2020

    Иако ме боли свака ћелија у телу, САМО ТРЕБА ЈОШ ВИШЕ ВОЛЕТИ ПАРТИЗАН!!!!
  15. BandidoIvicaIliev

    Liga Evrope 2019/2020

    Остојић, Страхиња, Здјелар и Шћекић максимално поштују свети грб који носе и њима само наклон. Стојковић одличан. Сума вансеријски. Бекови лоши. Брежа и Лутовац би морали да добијају шансу. Нисмо без шанси, и даље имамо прилику. Штета што су нам се и АЗ и Манчестер нудили сами на тацни у...
  16. BandidoIvicaIliev

    Liga Evrope 2019/2020

    Боље ови из Државног посла да играју него Бамби
  17. BandidoIvicaIliev

    Liga Evrope 2019/2020

    Партизан није нико рутинирао још од Марсеја тамо. Па неће ни данас. Нека буде што бити не може. Татко хет трик! Сањао сам га синоћ!
  18. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2019/20

    Лутовац је већ одличан играч, врло квалитетне партије је имао у Раду, и овде када год је улазио је одиграо врло коректно.
  19. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2019/20

    Треба охладити главе. Следећи меч је јако битан.
  20. BandidoIvicaIliev

    FK Partizan 2019/20

    Шћекић је у комплетном тиму последњи играч који би требао да уђе када се јури резултат. Лутовац се игнорише као да има лепру. Брежа се скроз неоправдано игнорише. Слика меча са Вождовцем - Урошевић који се труди да пробије по десној страни која му није природна, а иза њега Сума и Натхо. Слика...
Top