Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Izvinjavam se, ubeđen sam da je bio x tamo. Potisnuo sam traumu izgleda, ulepšao je, klasičan odbrambeni mehanizam. P.S. Ne bi trebalo brisati nijedan post u kome se pominje droga.
  2. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Da ne dubim raspravu je li Duljaj dobar trener ili nije, ja to ne znam, nisam fudbalski obrazovan. Mislim da nije, mislim da nije ni trener, što neko reče, ali ga volim pa sam subjektivan, i verovatno zbog toga nesposoban da odvojim Duljaja igrača od Duljaja negirača, tako da sam ambivalentan po...
  3. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Bilo bi lepo da i Tristanu dođe iz dupeta u glavu.
  4. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Dobro, a je l' ima neko ko je otišao zadovoljan od nas, majku mu, pa da malo digne glas, ili ne daj bože zapne?! Mislim, ništa na tvoj račun, prosto se pitam. Do kurca sve.
  5. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Stvarno bi red bio, od njega sam očekivao najveći napredak ove sezone. Kad ono...
  6. НулаТринаест

    FK Partizan 2023/24

    Sve stoji, ali mi i dalje ne znamo šta se tačno desilo, i kako je to izašlo u javnost (u smislu da li je slučajno ili sa namerom).
  7. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Srceparajuće, zaista. Moguće da od suza, ganut ovakvim postom, ne vidim da pevaju Žvali. Ali ono, baš upadljiva tišina. Jedna od stvari. Ajde što ne vidim, nego i ne čujem. O genijalnoj ideji bojkota FK zaista ne bih. Kao i o tvojoj retardiranoj odbrani pretnji sa Juga običnim navijačima. Nemoj...
  8. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne brani niko Dina Rađu, nego Partizan od svega što smrdi na sns sektu. Ali treba to razumeti. Ustaše nam štampaju udžbenike, jebem mu sve, i koliko još primera ustašluka (koristim jednu od omiljenih sektaških reči, inače bi je dekretom zabranio, pošto narod koji je od ustaša toliko i tako...
  9. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bićeš brana istini?
  10. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Daj, Tristane, maltene si sam pobedio Barsu, pa posle video terena nisi. Toliko o šansi. A možda je i do tebe. Plus mi se kenja od priče o mladim igračima (puna ih Evroliga, kako da ne), a i o domaćim igračima. Od svih EL klubova, možda bi imao minutažu u Albi, eventualno Asvelu.
  11. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Koliki budžet ima prvih pet ekipa u EL? Da ne pričam o logistici i drugim stvarima.
  12. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Imamo pravo i na neuspešne sezone. Samo kažem.
  13. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Slobodno argumentima odbrani svoju neizrečenu tvrdnju da Panter može da igra NBA.
  14. НулаТринаест

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Ne znam, stvarno, ali kao laik vidim da mu je trebala cela godina, i jače, da nauči da ne skače bukvalno na svaku fintu šuta protivnika. Ako grešim, Tristane, izvini.
  15. НулаТринаест

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ko je kupovao kineske gaće, zna :D
  16. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Znam da sam zlopamtilo, ali ja Tulji ne verujem još od dezinformacije u vezi sa suzpenzijama naših igrača nakon prošlogodišnje tuče sa Realom. Beše čak izvor Bodirogin sin, ako se dobro sećam. To je bio ujed za srce.
  17. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Teško da će Panatinaikos nakon večerašnje pobede da izgubi od Bajerna. Kažem samo onako, usput. Dok gledam ovog Nana, probijača prve linije. Šteta što nije hteo kod nas, možda je i najbolje od svih ovosezonskih NBA pojačanja (računam pojačanja svih klubova, ne samo naša).
  18. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Smarate više sa tom pričom o mudima.
  19. НулаТринаест

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I ja se nadam da će u Berlinu da se završi sezona, a opet, imamo sasvim drugačija očekivanja ti i ja. Savić da ostane u klubu, dabome.
  20. НулаТринаест

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ionako svi znamo da će za koju godinu pitanje u kvizovima da bude "sa kojom ekipom je Željko Obradović osvojio svoju prvu i svoju desetu titulu klupskog evropskog prvaka u košarci?".
Top