Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. part

    FK Partizan 2023/24

    Partizan je svet meditacija, a ne medicine. I pravde, a ne pobede. Crvena marva i kmeri sudijama nalože da nas kradu...kad se uvidi ta istina?!!! Našli su i taj VAR koji je nagoveštaj da raj i rajh, beskraj i beskonačnost jedni na jednu drugi na drugu stranu? Možda je vreme da se značajne...
  2. part

    FK Partizan 2023/24

    Partizan do titule!... I duple krune. A bedne grupe mauzera i Krsmi ćemo za sva vremena van sporta i fajta... ako nastave da ojađuju BG, Srb sa dizel nekrstima i pajacima iz močvare. Jedino brine što te madere i kokreze se trpe?! Ne tako davno udbe i jogije su smatrali za in, pa propast...
  3. part

    FK Partizan 2023/24

    Ako intenziviraju derbi scenu,..onda treba reći, Manceu b. đurovski poklonio kopačke pred pogibiju, a d.glavić ušao na travu JNA početkom veka, znači: I pobiti sve derbomane i trandžofile i pobeđivati ih večno je dužnost i zakon !!!!
  4. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sad ide: bombe na bari... (prim. prev. bnzg) Kakav je to način,..? I gajde.. i gajbe. Željkov korpus svakako bolji od balijskog orkestra.
  5. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moraju da sruše branderburg sada! Posle ćemo priznati sve skorije koševe u poslednjim sekundama kad ističe vreme,...a njima ništa. Čak i Čavičev plivački trijumf,...sve redom za crno-bele. Ja mislim da je i čičiću i švajniju odzvonilo svoje i istekli žetoni?! Biti il ne biti gospodo...
  6. part

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Grobari znate šta vam je činiti, mrtvih: derpe udbaša i cigana rugoba da je sutra!!!! Titule sve nama crno-belima, zanavak isto!!!!
  7. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Punterov rekord, jebote Punterov rekord,...
  8. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Morate da ubijate govna pudlička. Oni samo virtuelnim metodama napreduju i sovjet propaganda,... Ova utakmica naravno neće biti priznata, kao nijedan derbi fudbalski itd,.. gde su ouni morali da pobede u ime kpj i ing soc ideala i njihovih potrčka i kvirova. Partizan je klub koji je svoje...
  9. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    SK cziganska govna,.. Ni Arena za ABA ligu ne štuje mnogo Partizan,.. Ja znam da moja pojava brine narod i omladinu, kud plovi ovaj brod?! Sam ko nadasve se žalio protiv stagniranja sa preko barskim putovanjima,.. I protiv likvidacija Srpskih i drugih znamenitih, državnika. Korektno, nakon...
  10. part

    FK Partizan 2023/24

    Započinje genocid nad tsc, obilićem, čukaričkim, radničkim niš...! solana i njihovi nemaju šanse. A potom marija i marko milošević te njihove njive, svačija dužnost istreb. Ako budete dobri Južnjaci.. u jačanje snaga Vendi i Ljupke...
  11. part

    FK Partizan 2023/24

    I treba udbu da jebe Milan, a naše bvlgari. Partizanove akcije, Zemunelo,.. ? nakon NIS, Telekom,...
  12. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Počeo je da se raspada svet mafijaške pudlice, laušević im crko, džajolini maradona. Najniži nivo našeg cida/kosta koji predstoji!
  13. part

    FK Partizan 2023/24

    Možda bi trebalo prekinuti sezonu, naredba!? Kako oni nama košarku sabotiraju kad vičemo ACAB, 1312...?! Ako čerga prestigne po "nepobedivosti doma" real, onda smo Jangeri na potezu... a zna se da minimum sa našim parolama: rušenje kremlina i raskid Babovićeve veze sa rospijama iz rupčage?!
  14. part

    FK Partizan 2023/24

    O downeri, frowneri, jel vam žao... nuklearni projektil i kolac vam se šelji, velji, primakao,..?!!! I dedamrazocid i zvIJezdanićkost! Sneško i Čempi rulaju i žive !!! A pudlicoevaporacija, Duljajeva armija završni pogrebi.
  15. part

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Svemoćni smo svemoćni, Najveći smo najveći... EL Partizan ! Šteta za trojku Anđušića pred poluvreme poništenu?! Trifun nije uprskao. Prethodnu sezonu nadmašiti, svakako taj nivo.
  16. part

    Uprava i marketing

    Ako su fljamurtari i kroacija rak rane nekada za sve Partizanove lojaliste, uz te pašnjake i španska sela,... Treba podvući crtu da gurbetima srušimo stadion u bariju,..kao oni nama halu u Istanbulu,..!!! bar 4 "klape" su košarkaškom klubu tumor začeli od kad im uspavanka..?! Stoji da koji...
  17. part

    FK Partizan 2023/24

    Ko trlja ruke što ing soc, udbe, planiraju da narednih dekada gledaju koga su proglasili da je šiptar i sl. Igor Duljaj, po slovu degenerika.. i teraju nas da opovrgavamo, da smo bogovi, grdno se vara... odavno se zna. Se podrazumeva ako VAR je u službi ...da nebuloze, potvoravanja bez pameti...
  18. part

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    24.3.1999. je započeo proces anihilacije neprijatelja KK Partizan. Naredne godine slično pripremamo. FK Partizan političkim i diplomatskim putem nastoji da svoje dušmane odasere ... to je njihova stvar. Dakle nije ovo priča više o šaviji i vladimiru đukanoviću, koji gube prava na...
  19. part

    Uprava i marketing

    Kad je Kimi nalupao Šćepovića to je grehota, što kažu i Brašanac jadi. Kome packe koji delili od drugih vođa Juga nije mnogo poznato.. al u to vreme titule za Partizan su religija. I mi nekad drvili na Troboka i Branka Savića..pa se vozneli u LŠ. Šećer, Brašno, Trobojka, Sv. Sava, su socijala...
  20. part

    Uprava i marketing

    Godine 1997,8, na mučan način ustaški domobrani i kvislinzi su zabranili časopis Partizanov Vesnik koji preko 50 godina tradicije je tad imao, osnivač Peko Dapčević začetnik. I Svetozar Vukmanović Tempo časopis Tempo direkcija 2004, 5, mučki šiptarski teroristi ukinuli. Ja sam tad stupio u...
Top