Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kit_Karson

    FK Partizan 2022/23.

    https://www.danas.rs/sport/kako-je-fk-partizan-sistematski-unisten-od-idiota/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1682411026
  2. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Нисам знао где да поставим, рачунам да су ретро дресови на привесцима, па нека се нађу овде, а администрација нека пребаци ако мисли да треба. Ја сам наручио два комада, привесци кидају, па је ред да изрекламирамо човека.
  3. Kit_Karson

    Liga Konferencija 2022/23

    Што би реко Толе, навијамо за клуб чији пи-ар ограничава коментаре пратиоцима на друштвеним мрежама :banghead: Један мали оф, надам се да не одскаче од теме толико: мене ова сезона доста подсећа на 2016/17. Циганима се еуфорија обила о тикве, јес да нисмо добили у дербију, али средиће то Гордан...
  4. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    У задњих 26 и мало више година, колико сам свестан Партизана, не памтим екипу која је играла лепши фудбал од ове коју су тренирали прво Ђука, а после и Јокан. И дефинитивно генерација с најмање среће (прво суспензија, после би нам се пао Работнички, ако се не варам, па крађа против Фенербахчеа -...
  5. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Срећан рођендан легенди! Фадиљ Вокри на цигане мокри
  6. Kit_Karson

    FK Partizan 2021/22.

    Ја то осећам одувек. Звучи као теорија завере, али сам сигуран да је један од разлога што су напредњаци победили на изборима пре 10 година због тога што је већински део ове земље рурално орјентисан (читај навија за Звезду). Као да они по дифолту морају да имају више титула од нас. Никад не може...
  7. Kit_Karson

    FK Partizan 2021/22.

    Лик је и очајан тактичар. На прошлом светском су играчи прилазили до клупе да га питају шта да раде, убацио Радоњића кад је требало да чувамо бод против пеливана (да би га боље продали), скинуо траку Банету Ивановићу и дао је Коларову, гурао СМС-а и Вељковића на силу. Добар штопер својевремено...
  8. Kit_Karson

    FK Partizan 2021/22.

    Нисам се скоро никад изјашњавао о Станојевићу, какав год да је, за разлику од Станковића и Милојевића, он је тренер, али како га није срамота да даје овакве издаје? Па од 6 бодова у овом делу сезоне, узео им је само један...
  9. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Апсолутно. Чак је и велики Раде Богдановић рекао да је Гудељ био бек репрезентативног калибра. Мада бих ја ту додао и Крстају. Иако је у каријери више играо штопера, био је одличан бек у првом мандату.
  10. Kit_Karson

    FK Partizan 2021/22.

    Сетимо се неких давних времена са Зеком, Бјеком и Ћурковићем. Крстача, скандирања, шетње по улицама после Петржалке и Петах Тикве, а сад пет комада од Фејнорда, Вазура, Вучела, Илиев, Биља Сити, ником ништа. Испадоше сви срећни и задовољни. П.С. Бјековићу и томпус лепше стајао него овима.
  11. Kit_Karson

    FK Partizan 2020/21.

    Kaд ми опет замере кад кажем да је Станоје мутан лик: Човек само ради оно као и пре 10 година, само што је тад екипа била за две класе боља. Јебига, како неко написа, морају Миљкон и остали да се продају другој кинеској лиги, Дамјанац или која већ сива еминенција убире паре. Ово је јад и...
  12. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Сјајан интервју Илиева
  13. Kit_Karson

    FK Partizan 2020/21.

    Елвис
  14. Kit_Karson

    FK Partizan 2020/21.

    Надам се, само што је ово Савова екипа. А Саво је знао да постави тактику. Мени Станоје одувек био мутан лик, него да не урекнем за сутра, пу пу.
  15. Kit_Karson

    FK Partizan 2019/20

    П.С. Саво израста у правог јебача воли да пиша задњих годину дана, па то ти је :D
  16. Kit_Karson

    FK Partizan 2019/20

    Марковић разочарење, питам се да ли ће икад да се врати у форму пре 7 година. Павловић капитен! Дечко делује као Јап Стам, а има 20 година. Каква поузданост, хладнокрвност, смиреност, прави штопер. Невероватна штета и нек је на част битангама које га продају већ сад. Него, што би реко попа у мом...
  17. Kit_Karson

    FK Partizan 2019/20

    Треба им се усрати, већ видим да говоре и пишу како је куп небитан, како је ово компензација за титулу итд, што нажалост и није далеко од истине... Судећи по последњем дербију и паузи, победиће онај ко игра за нијансу мање ружан фудбал. Не иде ми у главу како могу да нас надиграју на ЈНА, и да...
  18. Kit_Karson

    FK Partizan 2019/20

    С обзиром који шљамови преносе, не верујем да се десило. Али ако Вучела каже да се није десило, логично је да се верује у супротно
  19. Kit_Karson

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    По мени, тим који је играо најлепши фудбал у Партизану задњих 20 година, рекао бих чак лепше за око од Матеусове и неких Тумбиних екипа. Каква штета што је уефа дисквалификовала 2007.
Top