Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Ma.... Kako god bilo, ja jedva čekam sledeću utakmicu. I tako je cijele sezone, sad samo još više. A bilo je, priznajem, sezona kad nisam toliko pratio i nisam toliko ,,jedva čekao,, utakmice FK Partizana. Međutim, ova ekipa momaka, zajedno sa Igorom ( ustao sam dok ga spominjem ) ima nešto...
  2. Free Partizan

    Czsns - Partizan

    Naravno, Jovanović broj 1, zatim Kalulu, i ništa manje Goh. Obojica su učestvovali kod oba naša gola, čak je mislim Goh pokrenuo akciju i za onu Natkovu šansu. Pohvale svima, jer su se borili. Malo kritike Aranđelu, jer mora bolje, mislim i da može, jer uvijek može bolje, svako. A još bih...
  3. Free Partizan

    Партизан 3:1, Железничар, играч утакмице

    Baždar i Kalulu za prvih 45 minuta, Owusu za svih 90.
  4. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Ma ne treba niko da nam ,,pomaže,, ! Sami ćemo !!! Samo Partizan, napred Partizan !!!
  5. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Za moj pojam, Kovačević ništa nije slabiji od Ilića, čak naprotiv, po ovoj jednoj utakmici mi deluje zreliji i jači, tako da tu po meni ništa nismo izgubili, nego baš suprotno. Yu gi Goh mi takođe deluje dobro pojačanje, plus ta njihova korejska posvećenost i neodustajanje mi se sviđa.
  6. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Šta ono neki kažu? Duljaj nije trener !!!?? Važi.
  7. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Svi gledamo u Saldanju, Zahida pa i Natha, naravno. Ja bih jos dodao i Kalulua, ima i on te neke lucidnosti, ako bude sreće da se ne spetlja, kako nekad zna :D . Ili, recimo Belić da mu legne lopta na nogu sa 20ak metara. Možda iz odbrane neko, nakon prekida da postane heroj. Ko hoće nađe...
  8. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa naravno da je The Hottest kad ovaj svuda nosi grijalicu sa sobom. Baš nečasno!
  9. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Biće ovo lijepo veče, daće Bog ! A bilo bi lijepo da u ovoj radnoj sedmici ostvarimo 3 pobjede, oni 3 poraza, daće Bog! Svim Partizanovcima, koji slave danas Svetog Nikolu, neka je srećna Slava, nek je na zdravlje i veselje, i na pobjede Partizana! Živjeliii !!!!
  10. Free Partizan

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Potencijalni protivnici našim omladincima u šesnaestini finala LŠ : bajern, sevilja, braga, inter, fejnord, lajpcig i porto. I još je jedna grupa otvorena gdje se ne zna ko ce biti drugoplasirani, a samim tim i naš potencijalni rival. Vodi se borba za to drugo mjesto između dortmunda i PSG.
  11. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Ma najbitnije na kraju je što smo prošli :) Gledao sam na telefonu, pa nisam sve baš ispratio, ali me zasmetalo najviše jedna kontra kad Baždar može da prođe sa loptom udesno, on vraća pas Menigu, naravno neuspešno. Znači loša odluka, a i loša realizacija te svoje odluke. E jbg. I takođe...
  12. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa stoji to, ako gledamo da li će neko zapeti ,,za nas,, , a njemu ne treba u tom momentu. Ali, kad su grupe, ovi najskuplji budu nosioci i oni onda relativno lako prođu grupe, pa u sledeći krug. A ovako neka igra svako sa svakim, neka se i oni kolju međusobno. Mislim da tabela u ovom formatu...
  13. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Dosta izjednačeno i zanimljiv format takmičenja i dosta bolje nego ono sa grupama po 4 tima. A ovako je sezona duga i svako ima priliku da se pokaže tokom lige. I nema lake utakmice, čak ovi zadnji na tabeli teško gube, alba, asvel, cz. Večeras pobjeda i samo pobjeda. Imamo toliko dobrih...
  14. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Onda su ,,realni,, cigani ako ih ima uopšte isti kao ovi ,,pravi,, grobari ;) To je već sigurno neko i napisao dosad :D Ne bih dalje raspravljao. :) Volim Partizan!
  15. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Realno, sinoć je bilo baš loše suđenje, generalno. Realno, sinoć smo zasluženo pobjedili. Jedino što ne razumijem, je šta je problem sa realnim navijačima? Kakav treba da budem? Zaslijepljen, ,,jednouman,, ? Nikad. Samo realno iz svog ugla koliko je moguće, jer ne poznaju se uvijek sve...
  16. Free Partizan

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Ja ne vjerujem da se i o Mitru raspravlja, jbt nama niko ne valja, tj. nekima :) i jos sad smo počeli zavirivati u novčanike, pa po tome prosuđujemo. Ovo su sve preplaceni ugovori u današnjem fudbalu, ali šta ćeš kad je tako, biznis i pranje para, i štampanje u nedogled. Jebiga. Ipak ima još...
  17. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Da krene danas nova serija pobjeda! Ako smo karakter, a mislim da jesmo, poraz od TSC nas neće poremetiti. I da smo i prošli meč dobili, ništa još ne bi bilo gotovo, i da je +6, i da je -6, ne bi bilo gotovo. Sezona je duga, i još više od pola prvenstva je pred nama. Saldanja se vratio i...
  18. Free Partizan

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Večeras bi trebalo da se upali mašina, makar na guranje :D Pa kad se zalaufa, da ne staje do maja ili dokle već...
  19. Free Partizan

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Otprilike sam ja ovako pohvatao: LŠ za mlade igraju iste ekipe kao i njihovi seniori. Pobednici grupa idu direktno u osminu finala (8 grupa). Drugoplasirani idu u 16/finala, gdje smo se i mi sad plasirali ovim drugim putem, onda se dalje zna :). Dakle , trenutno smo među 24 ekipe u evropi. I...
  20. Free Partizan

    FK Partizan 2023/24

    Brate, ko voli fudbal, i još Partizan, i ima mogućnost da veoma često pogleda uživo utakmicu voljenog mu kluba, kući ili u gostima, a ne ode da pogleda, ja ne znam kako bih to objasnio. Pogotovo evo sad, kad ima i tog rezultata, a bogami i igre. Pa trećina je prvenstva, a prvi smo i dalje.
Top