Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Kup Radivoj Korać 2024

    https://nova.rs/sport/kosarka/kaminski-partizan-obradovic-tajm-aut-hercegovac-kup/ Eto ti tvoj miljenik, Srojance, i njegov odnos prema Zeljku i klubu. I to protiv Hercegovca.
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ma podrska i ako ne urade nista. Zeljko sigurno zeli najbolje Partizanu, igraci ako se trude to je za mene dovoljno. Ali mogu da malo kenjam sta ne valja, tako mi lakse. Ni skuplji timovi sa boljim igracima nekad ne urade nista.
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Videcemo sta Zeljko misli o tome ko mu je najbitniji protiv cigana u kupu. Verovatno Ledej, Naneli i PJ nisu upitni. Kaminski ili Kaboklo, nema tu mesta za Ponitku, nazalost.
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kad bi Ponitka igrao u EL kao u ABA, bilo bi do jaja. Nadam se da se nije povredio. Konacno jedna rutinska pobeda, bez nerviranja.
  5. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prosla sezona, prijatelju, i SP. Pogledaj, pa onda lupetaj. Nije svaki centar jebeni Jokic. Pa i Ledej ne igra na nivou jer mora sam da se ugurava u reket sa trojke. Samo mi pre nego sto napises da sam se nalupetao prvo napisi u cemu, pa da ti lepo objasnim. Paspalj, Beric, Grbovic, nemaju pojma...
  6. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pogledaj malo snimke Kabokla, sasvim dobro se on snalazi kad ima sa kim da igra. I sto toliko branite Kaminskog? Pa i on ne ide na rol nego na pop. Tesko je da se odvojis od onog ko te cuva kad se tacno zna sta nasi bekovi rade. Nemamo kreativnost, nemamo ulaz, samo trazenje pozicije za sut sa...
  7. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Poenta je bila da se ovde ismevala ta "institucija". Nama to nedostaje. Mnogi igraci nisu kreatori sami po sebi i pravi plej ih cini mnogo korisnijim. Ali dobro, ovo je otislo stvarno u neku drugu krajnost. Zasto mi nemamo pleja, bar jednog klasicnog, to je pitanje na koje bih voleo da mogu da...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ma boli me uvo za ban. Za 13 godina ovde si skupio jedno 20 sledbenika i to ti je najveci uspeh u zivotu. Ja sam ovu sezonu dosta dobro procenio, u glavu mi jedino ne ide da Ponitka ne moze da se sastavi u napadu. A da pocnem ja o tvom ismevanju pleja razigeavaca? Ne treba plej, to je pase u...
  9. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Sad me jos i citiras? Pusti ti Kabokla, covek igra koliko mu je dozvoljeno. Mnogo bolji je u odbrani nego tvoj miljenik Kaminski, a to nema veze sa bojom koze. Naneli i Panter igraju sasvim korektno odbranu, ali kad ti jedan igrac konstantno ispada, a od tebe zavisi i napad, onda je potrosnja...
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nemamo pleja, nemamo igraca koji sigurno zavrsava na obrucu. To smo imali u Egzumu i donekle u Madaru. Nije Panter kriv juce za pooraz. On covek radi ono sto zna. Dobio je loptu par sekundi pred kraj napada i sutnuo. Ko je trebao da pravi faul, nemam pojma. Poslednji sut udje ili ne udje. A sto...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Od odlaska Lesora, muljanja oko Madara, Mirotica, pa na silu odradhenog dovodjenja igraca. Ledej bez napadacke forme, Panter usao u istu poslednje tri utakmice, a onda PJ ispao, povreda Alekse... I dodjemo do ekipe koja u poslednjih deset kola ima jedino bolji ucinak od Albe. Nije Bajern slab...
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ubedjivao? Aj nadji sine to pa da vidimo da li sam ikog ubedjivao. A to oko banovanja, sine, ne da si cimao nekog moderatora za to nego... Nemam sta da ti objasnjavam. Ne znam ko te je ubedio da se razumes u kosarku, ali te je debelo slagao.
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A sta ti je smesno? Meni je smesno sto sacekas da mi neko tvoj lupi ban, pa mi onda odgovaras na poruku. Ti nikad nisi bio simpatican, imas svojih 20-ak pratilaca i sujetu veliku kao Rusija. Jedina istina u ovome je da se u kosarku ne razumes?
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije bas sve tako kako si napisao o prelaznom roku. Namestaju nam, stoji, ali ne bas toliko. A Kevin je i prosle sezone bio pod pritiskom, pa je igrao bolju kosarku. Ja bih bio najsrecniji da nije ovako kako trenutno jeste. Ali posto su meni u predsezoni pisali i da sam cigan i da bolje da cutim...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prijatelju, vecinu stvari sam bio u pravu. I za PJ-a i za Kaminskog i za to da se kasnilo sa prelaznim rokom i za to da nam treba plej. Jos da sam napisao nesto protiv dovodjenja Jaramaza, pojeli bi me neki ovde. Jedino sam promasio Ponitku, nije mi jasno da se onoliko nije uklopio. Nadao sam se...
  16. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A jel sad mogu da pisem o kasnjenju u prelaznom roku? Jel nekima i dalje smesno ono "plej razigravac"? Kaminski veceras dobar u napadu, nesto je uradio i u odbrani, ali oni imaju 17 ofanzivnih skokova. Lepo Paspalj rece pre neki dan za njega. Ocekujete od Kabokla da sam sebi doda loptu na postu...
  17. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    A jebi ga, nikako da klikne to malo sto fali. Ali kliknuce. Svi su se trudili u drugom poluvremenu, ne moze nikom nista da se zameri. Dobicemo ih u finalu, nista nepopravljivo. Mada mi je zao sto ne udje ona Aleksina na kraju, cisto da izvrse kolektivno samoubistvo.
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    I? Sta si sad ti rekao sto ja nisam rekao? Ima da grejes klupu ako i tamo ima mesta. Drugo, na pocetku sezone je on koliko toliko bio nepoznanica za sve, pa i za nas ovde. Sad idu centri na njega kao blesavi. Pa zbog njega je onaj Gilesbi ili kako vec dao vise koseva nego sto ce dati za ostatak...
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nije bilo mog predloga? Rekao sam lepo da pustimo Smajlija i Ballsu da igraju. Mislim da je to mnogo pametnije nego da nam se raspadne igra svaki put kad Frenk udje. Zaista ne znam sta ti nije jasno? Iritantan sam onima koji citaju povrsno i par njih koje nerviram jer im se ne klanjam. Za Frenka...
  20. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nego ko je? Smajli?
Top