Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2020/21.

    Ne, Tosic je otisao u zimu, govorimo o 1-0 u kupu, onaj 2-0 je rezultat a trebalo je da bude manje neizvestan po stanju na terenu, Suma je dao oko 80-og.
  2. FK Partizan 2020/21.

    Ti citas Rsb forum ? Ne secam nijednog zejnela da je bio clan ovde. Neko ko cita to smece, gde treba preispitati ko je ljudski talog a ko je za psihijatriju,mene poredi sa nekim zejnelom ? Bili smo egal ili malo bolji, oni su imali mozda i vise sansi od nas u toj utakmici, daleko bolje smo...
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Trinkijerija bi iz Italije ili Nemacke strasno kostala kritika uprave ili Vucica. Pa uostalom, ko je rekao da je ovaj veliki sportas. Koja je reakcija bila Trinkijerija posle cetiri i po koraka Berona ? Pa nije bila narocita ostra. Koja je uprava bila kada je on dosao ? Ko je bio prvi godinama...
  4. FK Partizan 2020/21.

    Zanimljivi su epitetu za izjavu Stanojevica o rekonstrukciji tima, za koju verovatno vecina misli da treba da je bude. Pominju se bezobrazluk, prizivanje Lalaltovica, potpuni pesimizam. Govoreci da je tim u redu, zapravo je pohvala upravi, koja je obezbedila takav tim. Tim od prosle godine je...
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Kad su place skocile dva puta ? U evropskoj kosarci finansijski, vreme stoji 20 godina,90-ih je bilo vise para nego sada . To sto u Nba skacu plate, a nadje se 5 bogatih ekipa iz Evrope, koji su spremni da daju povratnicima iz Nba duplo manje para nego tamo, sto je za Evropu vrhunski budzet, to...
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne slazem se sa uvrezenim stavom, da Vucic ne da upravi da mi budemo ispred njegove miljenice. Ako je tako, zasto nije smenjena uprava fk-a 2017. ili smenjena ova gde smo ih ozbiljno ugrozili ? Ako je Trinkijeri smenjen zato sto je bio opasnost po njih po nalogu Vucica, da li to znaci da je...
  7. Dule Vujošević

    Ne znam za koju je temu, neko tehnicki snalazljiviji bi mogao da postavi i snimak . Jovo Bakic, koji je sa druge strane, za Balkan Info pred kraj emisije je rekao o Duletu da je izuzetno pametan i cestit covek i da je jedan od ljudi koje najvise postuje iz sporta i pozvao ga u stranku.
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne mozemo do Perasovica, ni finansijski, niti bi on pristao da se spusti svoj evroligaski nivo. Scepanovic je jeftin, ako nesto nije toliko lose, onda je to. Videcemo da li ce Lazic voditi utakmicu protiv Igokee, zbog bolesnih pomocnika ili se planira nesto vise. Neki mediji su objavili da su...
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    U FK je trebalo odneti Januara 2012.,a u KK Septembra 2015. Mi smo klub koji je uspeo da otera dvojicu najboljih trenera, po mom misljenju i najmoralnijih ljudi, zbog toga sto prvi nije pristajao na kombinacije uprave i progovorio protiv toga,a drugi zato sto se suprostavio autoritarnoj vlasti...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ocigledno je da Mijailovic i Loncar trenutno nemaju zamenu, pokusace sa Lazicem nekoliko utakmica, kao sto su probali sa Cankom, ili preimenovani kako su pokusali prosle sezone sa onim, kojeg sam zaboravio kako se zove, kao i mnogi drugi u slicnoj sitauciji. Ima pomocnika, Matovic,nesrecni...
  11. Uprava i marketing

    Vuletic proziva Vucica na Tviteru, svakako da nije clan te stranke.
  12. FK Partizan 2020/21.

    Ne mislim da je ova uprava sustinski gora od prethodnih, u ostalom ljudi iz tih uprava su usko povezani, jedni sa drugima. Uprava jeste kvinslinska, ali sve i da imaju najbolje namere, nemaju mogucnosti, jer drzava obezbedjuje nenadokadivu prednost nasem najvecem rivalu, sto se tice finasnija...
  13. FK Partizan 2020/21.

    Igrali smo finale Lige Sampiona ili kako se vec zvalo,igrali smo dvaput cetvrtfinale, ispadali od sampiona Evrope, dobili Real 3-0 , koji je osvojio 5x uzastopno. Ali, od toga malo sta vredno kluba, kakvog ga mi dozivljamo . Relativno mali broj titula,slabi rezultati u evropskim takmicenjima ...
  14. FK Partizan 2020/21.

    Prema cemu se orijentisemo, da li su rezultati dobri ili losi ? Naravno da su sada losi, ali da li je Nikolicev prvi mandat bio vise dobar ili vise los ? Da li je Rasovic bio jedan od najgorih trenera ili je medju osrednjima? Vermezoviceva skoro svi smatramo vrlo losim, a njegovi rezultati...
  15. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Govorimo o sistemu igre, naravno da je potrebno da trener ima autonomiju, ukoliko nema onda ne bi trebalo da bude trener. Proslogodisnji tim je bio funkcionalan, jer je Trinkijeri odlicno nivelisao tokom sezone, koje ce utakmice .kako da se igraju. Bio je u stanju da od igraca dobije njihov...
  16. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Ne razumem u kom smislu je promenio sistem koji je funkcionisao.Tim nije isti, MkIntajer je razlicit tip igraca od Voldena,Dangubic je tek razlicit od Redinga, Mozli,Gordic i Velickovic su stariji godinu dana ,Pejdz i Zagorac su ostankom zapali u kolotocenu, gde vreme za njih stoji, sto utice...
  17. 7DAYS EuroCup 2020/21

    Scepanovic jednostavno ne zna kako da izvuce ono sto bi hteo od igraca, a nije siguran bas ni sta bi ni na koji nacin hteo. I onda se dogadjaju kolektivna bahacenja, od Tomasa i Jankovica protiv Basaksehira, Dangubica i Zagorca svaku utakmicu, MkIntajer koji kreira sam za sebe . Komentarisao sam...
  18. FK Partizan 2020/21.

    Zapravo,Milosevic je u pravu, sto se toga tice .Argument kako oni zaradjuju od popularnosti fudbala od istih tih koji ne poznaju dovoljno sport, ne negira prvobitnu cinjenicu da su nestrucni . Ne treba navijaci da uticu na to da li ce se igrati ofanzivno ili defanzivno ili nesto izmedju ili...
  19. FK Partizan 2020/21.

    Valjalo bi se zapitati o uzrocima nesposobnosti navijaca, da se izvrsi bilo kakav pritisak na bilo koju upravu, a onda linijom manjeg otpora, ta frustracija iz nemoci se refletkuje ispoljavanjem prenesene frustracije agresije ,na sve do jednog trenera .cime se suspenduje povezanost navijaca sa...
  20. Sale Stanojević

    Srecan rodjendan . Dobro se drzis za svoje godine, ako ovo kod nas i dalje ne bude islo, idi odavde.2020. Partizan ovakav kakav je, sa ovakvim navijacima, te zapravo ne zasluzuje .
Top