Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Znam..u pravu si,ja prvi nemam strpljenja ali vidiš da niko od tih nazovi legendi Partizana neće da uđe u Partizan I da svojim autoritetom krene u borbu protiv Vučića i ekipe,ne vole oni toliko Partizan koliko vole sebe..niko neće protiv vjetrenjača..A ako se otjeraju ovi misliš da će Psiho...
  2. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Mi smo ljudi nerealni optimisti,ja koliko god zatvarao oči,toliko dobro poznajem fudbal da mi je kristalno jasno da dečko koji je rezerva bio u Čuki i bekovski par Vojvodine od prije 5 godina..ne mogu biti temelj za šampionsku titulu..Kastiljo je došao da se uči fudbala? Severina se vratio i...
  3. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Jedini način da se povuče Uprava je da 20.000 grobara skupi svaki dan ispred Skupštine I uzvikuje parole protiv Vazure i Šefa mu..on ga drži,on ga može i otjerati a onda veliko pitanje ko da uđe u Partizan?. Opet Vučićev ili Zekin čovjek? O Legendama da ne govorim one u fudbalu ne postoje ,jer...
  4. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Duljaja volim iskreno kao igrača koji je ginuo za Partizan i uvijek će mi ostati kao jedan od najboljih defanzivnih veznih Partizana ikada..Duljaj nije trener jer ekipa je rukopis trenera,a naša ekipa izgleda nemoćno čak i protiv ekipa iz donjeg ligaškog doma..prije par dana sam napisao post i...
  5. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Apsolutno se slažem sa vašim mišljenjem..I davno sam o tome govorio,ovo je najgori naš tim od postojanja..mi pravimo odbranu baš jao što ste rekli od bekova Vojvodine prije par godina koji nijedan ne bi bio ni na klupi u tadašnjem Partizanu,Markovićem koji nije mogao da skupi 2 utakmice u...
  6. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Ljudi ne treba se zanositi niti pljuvati po igračima,oni nisu u Partizan došli sami,neko ih je doveo...Mi jednostavno nemamo kvalitet i tu sve počinje i završava.. Meni je ogroman i iskreno neočekivan rezultat od 13 uzastopnih pobjeda sa ovakvom ekipom.. Današnja utakmica je od početka izgledala...
  7. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2023/24

    Gledati današnji Partizan je samo za mazohiste i za nas bolesne od ljubavi prema crno belima .. Poštujem svačije mišljenje ali mi trenera nemamo..mi ekipi koja je poluamaterska pravimo jednu šansu iz igre i dajemo gol iz prekida..naša igra je toliko jalova i bezidejna da je to bespredmetno...
  8. ALEKSANDAR K.

    Liga Konferencije 2023/24

    AMIN..svaka vam čast na podrobnom objašnjenju,to je to.. .
  9. ALEKSANDAR K.

    Liga Konferencije 2023/24

    Ovako da krenemo od početka mi nismo loši,mi smo mnogo loši..mi imamo bekovski par Vojvodine prije pet godina (koje nigdje bilo nije)Centarhalfove koji nisu spremni za profesionalni fudbal,ni fizikom ni brzinom..mi kukamo što nam ne igra defanzivni vezni koji realno ni u jednom prvenstvu ne bi...
  10. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Ja ne pljujem,uvijek ću biti uz igrače al je i laiku jasno da smo od 2017 svaki prelazni rok lošiji a ne bolji..može zvučati prepotentno ali me ne interesuje liga Konferencije pogotovo ove godine kada se trebalo pojačati i baciti sve karte na prvenstvo..ova UPRAVA to ne smije uraditi jer joj...
  11. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Slažem se sa vama milion posto i znam da Real Madrid ne bi pored Zvezde osvojio titulu ali opet hajde da im ne olakšavamo i sami sebe izbacujemo iz Šampionske trke pa ako treba nek kradu na derbijima koje čitava Evropa gleda,sve dok strane sudije ne počnu da sude naše I njihove utakmice..Meni...
  12. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Može i srce na teren,može i borba neprestana,ovaj tim nema kvalitet za titulu i tu sva priča završava..Mene ne interesuju druge lige na svijetu nego ova,ako znaju da svaki bod znači mnogo onda se kidiše od prvog minuta a ne ovo hodanje po terenu do 40 minuta..sam Petrić je rekao da se ne hvali...
  13. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Da potcjenili jer da nisu ne bi izveli drugi tim protiv nas..ekipa je premorena?? Pogledajte sastav pa vidite ko je preumoran? I koliko utakmica ali čitavih su odigrali Lutovac,Saničanin,Baždar,Pavlović,Pantić Mening u zadnjih mjesec dana kao i Traore,da ne računamo da je golman umoran...da mogu...
  14. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Odakle čovjek da krene,vjerovatno od veličanja ekipe poslije pobjeda nad Kelnom koji nas je potpuno potcijenio u prvoj utakmici I poslao na teren drugi tim.. Selekcija našeg tima je katastrofalna...Traore i Diabate nebi došli u Partizan da su bilo gdje drugo mogli dobiti veće pare,pričamo o...
  15. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Nedovoljno je da se samo otjera Uprava,ali to je samo prvi i obavezni korak,pa i juče su Vučićevi momci pravili red na istoku..ja ne bih rekao Uprava napolje nego politika napolje iz kluba.. Otići će ovi postaviće Psiho svoje druge podanike I ista priča.. Partizan se godinama uništava a teško da...
  16. ALEKSANDAR K.

    KK Partizan - transferi

    Od ovoga može da se rikne
  17. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    To je već druga i malo duža tema..to rijetko ko radi..uvijek zbog rotacije moraš da imaš u rosteru i manje kvalitetne igrače,a ja potpisujem da bi da igramo samo sa našom decom ispali iz lige..naša deca pa evo Mitrović iz Niša je bolji od sve ove djece...nemamo mi u djeci extra kvalitet..
  18. ALEKSANDAR K.

    FK Partizan 2022/23.

    Sam ulazak u utakmicu više nego katastrofalan. Igrači Radničkog su istrčali na terensa ogromnom željom da postignu dobar rezultat..i to je njihovo legitimno pravo..juče je naša odbrana pogotovo Marković i Filipović djelovala više nego amaterski..a tek trčanje i markiranje protivničkih igrača...
  19. ALEKSANDAR K.

    KK Partizan 2020/2021

    Milion Izjava, pljuvanje trenera, ne branim ga uopšte al recite mi koji trener bi odbio da mu se tim pojačanja klasnim igračima? Pa ne vjerujem da bi čak i Filipovski, najveći i jedini krivac u čitavoj ovoj priči je Ostoja I niko drugi,sve ostalo su poslijedice njegovog nečinjenja......doveden...
  20. ALEKSANDAR K.

    KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Počivaj u miru Legendo, Sveti Sava ,Sveti Sava ...Hvala ti za sve one lijepe trenutke koje si nam priredio I neizmjerne radosti koje si nam donio..uvijek u srcu, nikad zaboravljen, putuj Majstore i bacaj svoju Nebesku udicu...
Top