Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Hvala ti Mujo (za ovaj gol) i pocivaj u miru. Tebi su ponistili dva najlepsa gola u karijeri, zato je veceras ovaj usao u tvom stilu, pod precku. Neka ova golcina malog Ilica bude omaz za tvoju karijeru i sve golove i radosti koje si nam podario. Mnogo znakova sa neba dobijamo da je ovo ta...
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ista situacija moj zemljace (Petre) i brate grobarski - sta god bih napisao u zadnjih mesec dana, bilo bi za rubriku ana.rs Konacno su prestali da odzvanjaju vapaji u mojoj glavi, moj "nemi" glas koji je urlao ispred televizora... Nemojte, nemojte (da ucestvujete u tuci) izaci cemo osteceni iz...
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Zek Ledej - voleo bi uvek da imamo tebe u timu kada bijemo odlucujuce bitke protiv smecarskih pacova svuda nastanjenih. U treci plan su poeni, skokovi... Kosarka se igra i dobija glavom, iskustvom, koriscenjem i primenjivanjem istog u odsudnim trenutcima. Iskustvo ulicnog basketa od najranijih...
  4. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Pruzili smo sansu gostima da shvate kako treba ovu utakmicu pomirenja i spustanja lopte. Mogli su cuvati koleno Tavaresa za spanski plejof, nisu morali narucivati kazne holandskom advokatu koji radi honorarno kao disciplinski sudija Evrolige. Propustili su priliku da sacuvaju ono malo casti sto...
  5. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Kratka rotacija skratila mi zivot, obaranje forme oborilo me s fotelje, ali nema nista sladje od ovoga. Kakva inspiracija za stancanje saopstenja i zakup svih jutarnjih termina petparackih televizija. Bravo junaci, hvala ti Zeljko!!!
  6. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Moze Moka, al u cetvrtu petorku. Treba cesce da se ponavljaju ovakvi izbori, cisto da se celokupna javnost, a posebno mladje generacije nonstop podsecaju kakve su sve velicine nosili crno-beli dres kroz slavnu istoriju. Partizan, to je esencija kosarke, Boston Seltiksi su americki Partizan.
  7. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Gos'n Tomicu, slazem se sa vama (u vezi euforije), ali samo delimicno. Euforija je svuda okolo, ovaj put je Forum cak u "zapecku" naspram euforije na drustvenim i kakvim sve ne mrezama. KK Partizan i mi, njegovi navijaci, postali smo globalno "viralni" (sada je ta rec u medijskoj modi). I ja se...
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Skoro pa decenijsko maltretiranje Partizana od strane av-drzave izrodilo je jednog od najvecih partizanovaca mladjeg narastaja - Novakovog sina.
  9. KK Partizan - KK zagrebačko-ljubljanski mutant

    Anketno pitanje glasi: Igrac utakmice je... Nije pitanje: Igrac kome treba podrska je... Podrska se podrazumeva, i nasi crno-beli heroji je, hvala Bogu, imaju i imace je i te kako. Kakva jos treba podrska Andjusicu da pogodi zicer, sam ispod kosa? I trener daje minutazu najboljima na treninzima...
  10. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne zalim niti jedan izgubljeni zivac, necu da imam nijedan "miran" vikend bez mog Partizana, ne zelim da moj klub odlozi niti jednu utakmicu zbog "komplikovane zdravstvene situacije". Zek Ledej, kljucni ofanzivni skok i pogodjena bacanja na minut i nesto pre kraja, ona trojka sa "pola terena" na...
  11. Бајерн-ПАРТИЗАН 71:82,играч утакмице

    Glasao za Alena, Urosa i Zeka zato sto su igrali pod temperaturom. Cestitke celoj ekipi, Kevin, Matijas i Dzejms zasluzeno ce dobiti najveci broj glasova u ovoj anketi.
  12. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Braaavo junaci, hvala ti Zeljko! Efekat lepo provedene noci sa komsinicom traje. Ne secam se da je skoro neko vako opustosio zelenu sumu. Kljucne trojke Janija u trecoj cetvrtini, evharisto Papa. Bravo i za Ledeja kome su sivonje zgnjecile glavu, a brat nas je izdrzao i rutinirao mec do kraja...
  13. ПАРТИЗАН-Ефес 82:79,играч утакмице

    Exum - zbog onog upijaca i brisanja parketa da bi spasio loptu da ne ode u aut. Nastavio niz Vese Petrovica, Gagija Milosavljevica, Lucica, Novice... To je sve sto zelim od igraca u dresu sa partizanovim grbom, sazeto u samo jednu rec - borba!
  14. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Tacno tako, moramo ispuniti Duletov zavet, da trcimo stalno sa najboljima, da bismo ponovo postali najbolji. Bolji momentum od ovog necemo imati, Zeljko kod nas, Bodiroga jedan od celnika Evrolige. Win-win produkt ovih velikih partizanovaca bi bio A licenca kojom zatvaramo ovde sve. To mora biti...
  15. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Cestitke ekipi na pristupu, zelji, angazmanu i borbenosti. Hrabri igra momaka sa manjom minutazom, rezultat je dozvolio da igraju vise ovaj put, a oni su to iskoristili. Posebno to vazi za Trifunovica koji igra sve zrelije i zeljan je da bude protagonista. Panter, Naneli i Ledej dobro odmorili...
  16. FK Partizan 2022/23.

    On ti je u direktnoj sprezi sa upravom, koga oni zele da najure od stranaca ovaj im to pomaze uzimajuci "na zub" doticnog - nepozeljnog. Za njega (Radulovica) i ostale koje sam pomenuo, jasno sam naglasio "da bi trebalo da su nasi" buduci da komentarisu nase - utakmice Partizana. Za sve ostalo...
  17. Liga Konferencija 2022/23

    I protiv kiprana iz Larnake je bila ista situacija, njima je prvenstvo startovalo "debelo" nakon naseg dvomeca. Ne mora to nista da znaci, jednostavno, prevelika je vremenska distanca do februara da bi pravili ozbiljnije predikcije. Inace, potpuno se slazem da moramo bez straha i kompleksa da...
  18. FK Partizan 2022/23.

    Boban Stefanovic On i Filip Stanic su vrlo korektni, Dijanin suprug Radulovic i onaj sto ga zovu Minja, svi oni bi trebalo da su nasi.
  19. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ljudi, dajte da se potrudimo da nam budu kvalitetniji upisi. Kada napisemo kritiku, red je i da ponudimo resenje - kako bi upis bio kompletan. Kada nesto branimo, red je i da se to obrazlozi malo strucnijim recnikom osim par deklamovanih fraza. Ovde kao da se izjasnjavamo na neko referendumsko...
  20. KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Tehnicka treneru Krke protiv fmp-a u poslednjoj sekundi utakmice i licna Smajlija za poslednji napad mege je paradigma ko je ko u ovoj korumpiranoj ligi. Po koji put gleda iz prvog reda nas Hare Krisna predsednik isti film i dali namerava da nesto preduzme, ali stvarno, a ne kao u filmu. Zoran...
Top