Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Pa ovo za nindža kornjaču. :D
  2. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ciganisanje klasično. Dobro da je dug vraćen, još nam samo to treba.
  3. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Šta je ovo ljudi??? https://n1info.rs/biznis/nova-ekonomija-kk-partizan-pozajmio-novac-od-gim-a-pa-zavrsio-na-sudu/
  4. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Šta je sada stavio na instagram?
  5. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U stvari najavljuje neke povratke limar. Edit: Ako ne laže kao po običaju.
  6. Braindead

    FK Partizan 2023/24

    Pa to će biti najbolje, nadam se da će igrači ostati pri tome da ne izađu...ali ako već, neka im izlome noge što kažeš i ćao. Ne znam ali meni rezultat ne bi bio bitan, pošto znamo zašto i ksko...treba da igramo u stilu kakva liga, takav fudbal.
  7. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Eno ga limar priča kako se pregovara sa nekim našim bivšim igračima. Ako se ne varam bila je emisija na ciganskom sport klubu, tano je to izjavio esenesovac.
  8. Braindead

    FK Partizan 2023/24

    Ako već igraju treba da igraju preko qrca, neko klasično idrkavanje, šetanje po terenu, šta god...neka na taj način pokažu kakav je fudbal u smrdiji.
  9. Braindead

    FK Partizan 2023/24

    Koalicija - cigani policija! Uvek bilo.
  10. Braindead

    FK Partizan 2023/24

    Lopovčine ciganske ponosne na krađu, kažu nikad bolje suđenje, gamad, najveće zlo koje postoji u srbiji.
  11. Braindead

    Dule Vujošević

    Dok nas je Dule trenirao, ja sam jedva čekao da se utakmica završi da bih slušao njegove konferencije.
  12. Braindead

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Treba jebati i tu smrdljivu igokeu kao konje, mrzim i njih, kakvi bre prijateljski odnosi. Ajmo Smit i večeras, nastavi gde si stao.
  13. Braindead

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Evo izvučenog iz podkasta.
  14. Braindead

    KK Partizan - uprava i marketing

    Sere sns govnar po običaju. https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/13703/ostoja-mijailovic-ugovor-zeljko-obradovic/vest
  15. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Saopštenje. https://www.b92.net/sport/kosarka/euroleague/13397/kk-partizan-saopstenje-evroliga-grobari-kazna/vest
  16. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A zašto onda ganjaju "običan narod" koji to skandira?
  17. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Obradović na konferenciji. "Kada sam pre tri godine došao u Partizan sa ciljem da ga vratim zu Evroligu, nisam ni mogao ni da zamislim da će biti ovako. Stvorili smo novu generaciju navijača. Ponosni smo na činjenicu da smo najgeldaniji tim u Evroligi drugu sezonu za redom, Partizovane utakmice...
  18. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Lesorović.
  19. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čija li je ovo bila ideja pitam se?
  20. Braindead

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mislim da je izjavio pre nekoliko dana da se "nada pobedi efempa". Jebiga, ne dopada mi se kako čovek rezonuje, tako da kao što reče kolega Dino...u stvari ne mogu da se pravim više...nakon ovoga ne bih voleo da produži ugovor, ta sranja srpstvo, zna se za koga je rezervisano.
Top