Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. grobar032

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ne pisem puno, pogotovu ne u poslednje vreme, ali ponekad, volim "da uletim" sa nekim postom. Voleo bih da malo ohladimo glave i da se pre svega smirimo. Razumem i da smo iznenadjeni, mozda malo razocarani, a neki i besni. Medjutim... Nabrajaju se negativne karakteristike igraca kao da nam ih je...
  2. grobar032

    Uprava i marketing

    Ovu ostavku vidim samo kao pokusaj mazanja ociju Grobarima. Pogotovu jer se desava dan pred najavljeni protest. A Grobari, cesto imaju obicaj, da kada se i uspe sa smenama, promenama, novinama, budu u fazonu eto, promenili smo i to je to... Ali to ne bi smelo da bude tako. I kad dodju neki novi...
  3. grobar032

    FK Partizan 2023/24

    Prvo moram reci da mi je tesko palo, ali ovakvo sudjenje se i ocekivalo. Ali necu da mracim mnogo, pozitivan utisak sa utakmice je da su mnogi igrali sa samo jednim ili par treninga... Ja verujem u ovaj tim, i verujem da ce se kockice sklopiti tako, da i kada nastave ovako da kradu, mogu da ga...
  4. grobar032

    FK Partizan 2023/24

    Niko nam ne moze oduzeti nadu!:D To sto mi imamo "licnih" problema sa upravom, to ne znaci da ne treba da se igra... A i sto mi da jednom ne budemo taj je*eni feniks? Dok ima nade, melji!
  5. grobar032

    KK Partizan - transferi

    Ono sto najvise boli u svemu ovome jeste da se otprilike nekako sve poklapa kada ne treba. Vidim da su Zejko i Zoran isli dole, pregovarali, ulozili neku energiju i imali neku ideju. I ovaj se sad na sve to, da izvinete, posere po tome. Na sve to se izdaje saopstenje, koje je, u najblazu ruku...
  6. grobar032

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Hvala svima na ovoj sezoni do sada, a ima jos da se igra. Nastavljamo na preostalim frontovima. Zeljko na klupi dogodine uz sto vise ostanaka... I da ne brinemo!
  7. grobar032

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Malo su nas sudije krale, malo je bilo teskok bez Lesora... Zeljko kaze bice interesantno na sledecoj utakmici :D Mi sa Tristanom smo egal sa njima... Sve vam je jasno sta im se sprema u cetvrtak.
  8. grobar032

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nazalost odradili su bas ono sto su hteli, sjebali nas za sledecu utakmicu. Mislim da ako je Panter dobio 2 utakmice, zato sto se branio... Onda su i Musa i jos par pojedinaca morali dobiti istu. Sramno!
  9. grobar032

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Kako nemam nikakva cudesa od tih naloga sa bankama, elektronska placanja i tako to, ja zapucam na salter, uplatnica u 2 primerka :D Salu na stranu, zena na salteru kaze da je uplatnica za donaciju najcesca uplatnica danas... Akcija ne traje preterano dugo, pa cemo rezultate vrlo brzo videti, a...
  10. grobar032

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    I vise nego ocigledno je da su veceras dobili pre svega na duzinu klupe i rotaciju. Ali ne vidim razlog da sada nesto panicimo i tome slicno. Mi i sa svim problemima stojimo vrlo dobro. Uostalom ako Zeljko ne brine, zasto bismo mi to radili? Mislim da ce sve doci na svoje, jednim delom to...
  11. grobar032

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Kao sto su mnogi vec rekli ovde, mi ipak ne igramo da osvajamo pripremne turnire. Moramo biti realni, da smo tanji u mnogim segmentima kada nema tamnoputih igraca. A veceras nije bilo ni Alena, tako da sve je to ok. Ono sto nije ok, jeste taj skok. Bez centra, a veceras i bez nekih cetvorki, mi...
  12. grobar032

    FK Partizan 2021/22.

    Ukratko-KATASTROFA! Ja sam tako doziveo ovaj rezultat, iako je manje-vise sve ostalo isto. Ovaj derbi je bio rodjen za 3-0 kao iz pi*ke. Lagano. Medjutim, kao i uvek kada omasis toliko sansi sledi kazna. Mislim da gresite kada kazete da smo branili 1-0. Da smo ga branili ne bi imali 4-5...
  13. grobar032

    FK Partizan 2021/22.

    Mozzart nagadja, nema sanse da znaju tim veceras... Sutra ocekujem jedan od onih derbija gde ce da pucaju kokanje, a nama zivci od uzasnog fudbala. Ali se ipak nadam da cemo se na kraju radovati. Uvek su ovi derbiji kada su bodovno oba tima jako blizu, uzasan za gledanje. Ali Partizan sutra...
  14. grobar032

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Mislim da Zeljko ne pusta... Mozda je pustio u drugom poluvremenu da se malo vise igraju... Mi smo bili dominantni i u skoku u prvom delu utakmice, ali u drugom se vise nije moglo, jos bez Smajlija. Ali sve ovo sto gledamo itekako budi nadu. A i ambicije nam rastu. Bice sve to itekako dobro.
  15. grobar032

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Mislim da je i dalje prerano i za neke prejake kritike, a kamoli za neke zakljucke. Vidi se da ovom timu treba jos uigravanja, a valja nam istrpeti i neke decije bolesti na pocetku. Moramo da prihvatimo i to da smo igrali sa Fenerom, da smo samo dan pre toga igrali sa Monakom i to tri...
  16. grobar032

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Sve ce ovo biti i vise nego u redu! To kazem za one koji su mozda brinuli da li ce. :D
  17. grobar032

    Liga konferencija 2021/22.

    Pritisak od pocetka! :D
  18. grobar032

    FK Partizan 2021/22.

    Da ne zaboravim, a moram da iskoristim priliku da cestitam gospodinu Aleksandru Stanojevicu stotu pobedu na klupi Partizana. Uskoro ce biti i nas trener sa najvise odigranih evropskih meceva. To je ipak nesto, i to cu cestitati. Eto, da me je neko pitao pre 2-3 meseca koje su zelje za kraj...
  19. grobar032

    Партизан 4:0 Раднички Ниш, играч утакмице

    Kao sto napisah i na FK Partizan. Rikardo, jbg ucinak je ucinak :D Ali pored golova imao je i asistenciju. A opet ne mogu da ne pohvalim Zivkovica. Kad imas upotrebljiv centarsut sve je drugacije.
  20. grobar032

    FK Partizan 2021/22.

    Da vlada posebna hemija u timu pokazuje asistencija Rikarda, kao i ono slavlje kod odbrane gola naseg stoperskog tandema sa golmanom. Veceras su relativno svi odigrali korektno, a pojedinci su bili odlicni. Apostrofirao bih Rikarda naravno, ali i Zivkovica, dve asistencije, pa pas za Rikarda kod...
Top