Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. insomnichar

    Liga Konferencija 2022/23

    Moj sin s Rikardom
  2. insomnichar

    Liga Konferencija 2022/23

    Poštovani, Šaljem vam slike svog deteta Ivana Milojevića, a unuka pokojnog blaženopočivšeg novinara ,,Politike" Živomira Milojevića, sa utakmice Partizan-Keln, gde je dete u svojstvu navijača Partizana vodio trener FK Mladenovac, čiju školu fudbala dete pohađa. Ivanov deda, Živomir Milojević...
  3. insomnichar

    FK Partizan 2022/23.

    22.1.2022. preminuo je naš čuveni novinar i grobarčina Živomir Milojević. Napisao je knjigu ,,Sve Partizanove godine", između ostalog.
  4. insomnichar

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Магија траје Свака част Дулету, играчима и свима који су учествовали и помогли у тринаестој узастопно освојеној титули! Победити новце, лажи, подметања, крађе, намештања, лажне папире (који се једу), пп апарате, мокраћу, ккцзвбгддиваиштатијазнамкаковећ, казне за скидање сакоа и још много тога...
  5. insomnichar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    :respectБраво , oбјашњено како треба... :respect Он никада, АЛИ НИКАДА овако нешто није и неће рећи о било коме у клубу, па ни о Младинићу. Ко зна Моцу зна и о чему причам. Ово је извучено из контекста. Сензација, претеча жуте штампе. Нећемо о Темпу, већина старијих чланова зна ко је и шта...
  6. insomnichar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Bravo crno beli, svaka cast, grobarstvo zivi vecno!!! Blog je savrsen, moje skromno misljenje. Samo da uhvatim vremena, nove slike stizu. :ziveli
  7. insomnichar

    Liga Evrope 2012.

    Јебем ти пичкоустог, па да ли је могуће, и ја да плаћам претплату, ахахахаха, важи.
  8. insomnichar

    Liga Evrope 2012.

    Да ли је могуће да оволика негативна атмосвера влада овде! Ок, управа напоље, говна су дефинитивно, али Партизан је изнад свих. Част изузетцима, али већина мрачи само тако. Имам утисак као да већина овде прижељкује крах вољеног клуба, ако грешим извињавам се. Јебем ти управу, па нису они...
  9. insomnichar

    Partizan i mediji

    Ништа то није ново. Сетите се коме је бјека одузео плајваз, коме је каријера скоро па уништена. Нећу да лајем, а много знам, нажалост. Сетите се када су новинари бојкотовали фк, када им је било забрањено да уђу у ложу. Било и биће!!! Не браним пискарала, напротив, већина су говна, али сви...
  10. insomnichar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ај мала помоћ, дао гол, дерби, 1974.
  11. insomnichar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Лопта у леђа, тако су га звали. Увек је био бржи од лопте, али кад је дохвати, ух...
  12. insomnichar

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Ген.сек Шаховског савеза Србије, ваљда.
  13. insomnichar

    FK ĐurGarden 2011/12

    Жива истина, нашем "маркетингу" су понуђени лепи услови, али они одржавају "позитивну нулу". Шта је све нућено клубу за бољи маркетинг у последњих ко зна колико година, па то је страшно, ништа није прихваћено. Вероватно нам такав вид промоције није потребан:D
  14. insomnichar

    Radio Mileva - leto 2012

    Ти се вероватно шалиш, али ниси ни свестан колико си близу истине:wink:
  15. insomnichar

    Superliga Srbije 2012.

    То бре, гази, кидај, сатри, игра мачке и миша! ПС: Моја креација: "звезда Јоооооој". Ко год да је чуо-прочитао, свака част, важно је да се пева!!!!
  16. insomnichar

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ово је суштина :respect Ово је реалност!!! Ко ово не може (или неће) да схвати, још дуго ће веровати да је промена тренера решење свих проблема. Најлакше је сменити шефа стручног штаба, (не браним Аврама, да се одмах разумемо). Али, није он главни проблем, нажалост.
  17. insomnichar

    Jelen Superliga 2011/12

    To je to, bravo... :respect
  18. insomnichar

    Jelen Superliga 2011/12

    E moja braćo, šta smo mi doživeli, da nas raspala musava govna ovako dobiju!? Pa da li je moguce da ovaj morž na klupi ovako postavi ekipu, da ovako ponizi i sruši sve što je građeno godinama. Ninkovićeve suze su objasnile sve, svaki komentar je suvišan!!!!!! Đuriću, kita ti se osušila, govno...
  19. insomnichar

    Jelen Superliga 2011/12

    Срећна нам двадесетчетврта БРАЋО!!!
Top