Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    pretpostavljam da Krstajić nije trener koga bi kaznili i povukla druga sranja koja bi naštetila njemu i njegovom klubu te zato neka bude slina. A svako od njih ima pravo da prećuti na pitanje o regularnosti takmičenja (ne i uslova) u slučaju izbegavanja kazne . Bolje nego odgovoriti da je sve...
  2. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    ono što sam ja čuo je da na direktno pitanje "da li imate utisak da se namešta prvenstvo za zvezdu"? odgovor je "ne,govorim za period odkako samja tu-sve je regularno" tako da pitanje broja stranaca i povlastica nije isto što i nameštanje utakmica. Daleko od toga da je Stanojević dužan da...
  3. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    koliko vidim nije se završila utakmica pa da se Krstajić (jedan od retkih igrača koji je došao u Partizan a da u fakturi menadzera nije pisalo "nema ništa bolje") naziva slina. Svaka osoba iz Partizana koja se bori za Partizan bi trebalo biti slina ako se ne oglasi posle ovoga. Tako da si...
  4. KK Partizan 2020/2021

    Pa ne može Ostoja srušiti Partizan. Partizan je gradjevina emocija i predanosti. Urušili smo ga mi što nam se izgubio odgovor kada je odlazi Vujošević i bili gladni sponzorskih uslovljenih para kako bi što pre trčali sa šampionima.I Zmija nam dade jabuku u vidu Ostoje ili sutra nekog Miljojka...
  5. KK Partizan 2020/2021

    Izdangubljena i Zagorela sezona. Osim Jaramaza,Tomasa i Mozlija svima bi trebalo ispisati Kurcobolja umesto imena na dresu.
Top