Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. FK Partizan 2023/24

    Tezak folirant. Pocev od proslave golova za koje deca vide da su bez energije i radosti vec samo predstava da se dodvori navijacima. Do ovog kartona za koji se bas jako trudio da se malo skloni od reflektora pred derbi. Cija je odluka bila da se za stopera mora dovesti bonus pa kakav god bio...
  2. FK Partizan 2023/24

    Znam da nabrojim trenere (ako nisam nekog zaboravio). Imam koga da pitam ako ti bas treba precizno po sezonama. Popovic, Jesic, Tesevic i Nenad Stojakovic. Skoro sam siguran da ovaj zadnji nikad nije imao Bazdara u ekipi tj. da ih je preuzeo kad je ovaj definitivno ostao u prvom timu.
  3. FK Partizan 2023/24

    Za omladince nije ni igrao u prosloj sezoni kada su osvojili ligu. U sezoni pre - 2021/22 igrao je i postigao 8 golova. Za kadete je igrao u sezoni 2020/21 kada je postigao 39 golova. Od svih, Zvezdi je dao samo 1 i to iz drugog penala za nas posto je prvi promasio. Uz to, u prvom derbiju...
  4. FK Partizan 2023/24

    Ne bih da komentarisem ostalo ali ovo prosto nije tacno. Pratim te generacije bas aktivno od malena zato sto mi je sestrin klinac ranije trenirao tamo pa sam upoznao neke klince, neke roditelje i tako nastavio da ih gledam kad i gde stignem. Jedino kada je Bazdar napravio razliku je u...
  5. FK Partizan 2023/24

    Mozda ce prihvatiti ako u paket ubacimo i Ovusua? Sto se mene tice, on prvi treba da ide. Em je losiji od Kanutea, em ga debelo placamo a razliku pravi ali u negativnom smeru. Meni se cini da nam odbrana, pre svega stoperi izgledaju lose upravo zato sto smo na zadnjem veznom suplji totalno...
  6. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Stvarno nisam upoznat sa detaljima. Decko "igra" i sa deckom potpisujemo stipendijski ili profesionalni ugovor je razlika nebo i zemlja. Ne znam ni ko je, kakav je... Samo ukazujem na pravila koja postoje a koja niko ne uzima u obzir nego svi po defaultu odmah drvlje i kamenje.
  7. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Cekajte malo. Jeste da su nama u klubu na svim rukovodecim mestima ljudi nesposobni i neuki ali .... "Transfer policy" koji je propisala EUFA ne dozvoljava medjunarodne transfere igraca mladjih od 18 godina. Mozda im je receno da mogu samo gradjani Srbije a neko je to interpretirao "only...
  8. FK Partizan 2023/24

    Placa igrace? U mnozini?! Ako ti je izvor igrac, nek ti kaze kolike plate imaju strani igraci. Pa onda sracunaj koliko je realno da Duljaj to samostalno finansira. Opet, ako pare dolaze preko njega to sigurno nisu njegove sto celu pricu okrece dijametralno protiv njega. A on samostalno da...
  9. FK Partizan 2023/24

    Cesto se ne slazemo ali u ovome svakako. Ono na nasoj utakmici je "shady" - da li je golman mogao da izbegne kontakt ili ne... Siguran sam da jeste ali ima prostora da se gleda drugacije. Da je nas golman isto ovako reagovao 95% ovde bi tvrdilo da nije bilo namere. Tek ovo sa Donarumom -...
  10. FK Partizan 2023/24

    Jel moze opet kazna "radi sirenja defetizma". Igor je partizanovac, nema spora. Verovatno je i dobar covek. Ali, osim toga je trener pocetnik kome treba bas jos mnogo napretka da bi vodio Partizan. U sta sumnjam posto ne ostavlja utisak da raspolaze velikim intel. potencijalom. U svojim...
  11. Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Ista, mozda jos naprednija bolest kod U21 reprezentacije. Molim samo da se prosire klupe pa da lepo tamo sedni svi menadzeri koji sastavljaju ekipu. Nije u redu da se ljudima ne oda pocast kakvu zasluzuju.
  12. FK Partizan 2023/24

    "Pametna"? Bas je tesko pogoditi. :D Ufff, iskuckah nekako 3 karte za zapad. Na koju stranu policija usmerava nase navijace posle utakmice? Nisam u rupu isao ima 5 godina. Gore uz Bul. Oslobodjenja, prema Banjici? Da znam sa koje strane otprilike da ostavim auto a da ne moram posle do...
  13. FK Partizan 2023/24

    Sa zadovoljstvom i pridruzujem se lepim zeljama. Jos samo da mi kazes gde i kad da mu isporucim cestitku pa mozemo i zajedno.
  14. FK Partizan 2023/24

    Ne bih sad da glumim nekog oportunistu. Meni je ovo sto Duljaj prica zvuci kao demagogija, kao prica koju navijaci vole da cuju i kojom sebe uzdize na nekakav pijedestal. Ne tvrdim ni da nije tacno ali nista on drugaciji nije. Ako je tu za igrace, razgovara sa njima, mogu da mu se obrate uvek i...
  15. FK Partizan 2023/24

    Imamo klince, samo im treba dati priliku da steknu rutinu. A ne razigravati tudje klince na kojima ce posle neko drugi da profitira, igracki i finansijski. Evo, stavio sam statistiku sa Sofascore jednu pored druge. Koliko vidim nista tu ne zaostaje a pola svojih minuta je odigrao na derbiju...
  16. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ko kod nas donosi odluke!? Pa jbt, kad kupuju auto od 10k pregledaju i pretresu sve zivo, od prvog vlasnika, dvake ogrebotine, servisne istorije, fabrickih opoziva...... samo nasi vrsni strucnjaci bace pola miliona eura na nevidjeno, na casnu rec. Da covek ne poveruje!!!
  17. Zimski prelazni rok 2023/2024

    Ja cu da kazem da je rang Sanija. Zato je jos davno prepusten Cukarickom i ostao je na tom nivou. Po mom misljenju koje baziram na onom sto sam gledao. Nadam se da nisam u pravu i da ce me do derbija demantovati. Mada, prilicno sam skeptik.
  18. FK Partizan 2023/24

    Pisete kao da se jesenji deo nije igrao. Jel nam bonusa vecinom igrao Ilic? Nadjite upise ovde kad je tek poceo, koliko je omalovazavan i pljuvan. Najavljivan raspad i smak sveta. A posle "jao kako cemo sad bez Ilketa - propadosmo" Protiv najtezeg protivnika u ligi, jos na utakmici koja sa...
  19. Uprava i marketing

    Na rukavu je vec Mozzart kao sponzor lige. Mada, imamo 2 rukava.
  20. Zimski prelazni rok 2023/2024

    A onda, puni energije, vatre i zelje istrce na teren u Humskoj i zbun.... oh, wait. I must be at the wrong field?!
Top